اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 آبان)

2041 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 آبان) 1393/08/28 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 آبان) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 آبان)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 آبان)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 آبان)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

ادامه شایعات برای معاوضه جووینکو با ساویچ ؛ ادواردو ماچیا در راه اسپانیا؟

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


18- باشگاه فیورنتینا در یک اقدام خیر خواهانه پیراهن بازیکن های تیم در دیدار مقابل اینتر که به برتری 3-0 منجر شده بود را به مزایده گذاشت که در نهایت بیش از 5 هزار یورو جمع آوری شد. بیشترین قیمت ها برای لباس کوادرادو، گونزالو و برناردسکی بودند.

17- ساوریو مادریگالی مدافع جوان تیم فیورنتینا که به طور قرضی در تیم پونتدرا توپ می زند، ضمن ابراز رضایت خود از روز های خوبش در این تیم، اعلام کرد رویای او بازگشت به فلورانس و بازی برای تیم فیورنتینا می باشد.

16- تیم پونه اف سی کشور هند امروز در دیداری سخت در برابر تیم صدرنشین و شاگردان مارکو ماتراتزی با نتیجه 3-1 مغلوب شد.

15- چوزپه روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا در اقدامی جالب تا 2 هفته دیگر کتابی با عنوان "راه من" را منتشر خواهد کرد.

14- از رومانی خبر رسیده که تیم فیورنتینا قصد دارد تا گیدریوس آرلوسکیس دروازه بان تیم استوا بخارست را جانشین نتو کند. نکته جالب اینجاست که این سنگربان 27 ساله به تازگی جانشین تاتاروزنو در تیم استوا بخارست شده است.

13- تیم رم با وجود مصدومیت مانوئل پاسکوال، همچنان نسبت به خرید مدافع چپ ویولا امیدوار است. پاسکوال فقط تا پایان این فصل با فیورنتینا قرارداد دارد.

12- روزنامه های اسپانیایی امروز از احتمال انتقال ادواردو ماچیا به باشگاه بارسلونا در ژانویه خبر دادند. ماچیا سابقه بسیار خوبی در فوتبال اسپانیا داشته و یکی از با نفوذ ترین مدیران ورزشی و فنی در این کشور به شمار می رود. با این حال ویولا تلاش می کند که مدیر ارزشمند خود را در فلورانس حفظ کند.

11- اسپورت مدیا ست امروز گزارشی جالب در مورد علاقه تیم فیورنتینا نسبت به خرید چیرو ایموبیله منتشر کرد. این بازیکن که به تازگی راهی تیم دورتمند شده روز های خوبی را سپری نمی کند و شاید به ایتالیا بازگردد.

10- خوما باباکار و مارکوس آلونسو دو بازیکن جوان ویولا فردا به عنوان نمایندگان باشگاه به محل فروشگاه فیورنتینا در مرکز شهر فلورانس خواهند رفت تا با هواداران دیدار کنند.

9- شایعات در مورد معاوضه استفان ساویچ و سباستین جووینکو همچنان ادامه داشته و امروز نیز توتو اسپورت مطلبی در این مورد منتشر کرد.

8- کورت هامرین یکی از اسطوره های باشگاه فیورنتینا در تولد 80 سالگی خود اعلام کرد فلورانس خانه دوم اوست. این ستاره سوئدی در طول 9 سال حضور در ویولا 150 بار برای این تیم گلزنی کرد.

7- لانازیونه از احتمال فروش نوربرتو نتو در ژانویه خبر داد. در صورتی که این دروازه بان قرارداد خود را با ویولا تمدید نکند، شاید باشگاه برای جلوگیری از واگذاری رایگان او در پایان فصل، با فروش زمستانی موافقت کند.

6- صحبت های سباستین جووینکو: "من نمی خواهم از یوونتوس بروم و برای شانس خودم در این تیم می جنگم." این در حالی است که اکثر رسانه ها او را از اولین خروجی های یوونتوس در زمستان می دانند.

5- سیمونه مینلی مهاجم 17 ساله تیم جوانان فیورنتینا که بازیکنی کلیدی برای تیم ملی زیر 18 ساله های ایتالیا نیز به شمار می رود، ابراز امیدواری کرد به زودی راه باباکار و برناردسکی را ادامه دهد.

4- جانلوکا دی مارزو در وب سایت خود نوشته که رقابت شدیدی بین فیورنتینا و تورینو برای جذب سباستین جووینکو در زمستان شکل گرفته است. تیم سمپدوریا نیز برای خرید جامپائولو پاتزینی دیگر هدف ویولا ابراز تمایل کرده است.

3- تیم ورونا بار دیگر هالفردسون و رافا مارکز را در ترکیب خود می بیند و فردا نیز موراس و لازاروس می توانند به تمرینات گروهی اضافه شوند.

2- تمرینات تیم فیورنتینا با وجود باران شدید در فلورانس و حتی خطر سیل در برخی مناطق مطابق برنامه کادر فنی برگزار شد و بازیکنان برای دیدار با ورونا آماده شدند. پراده نیز در تمرینات تیم حضور داشت.

1- آلبرتو آکوییلانی شب گذشته 90 دقیقه در پیروزی ایتالیا برابر آلبانی با شماره 14 به میدان رفت و بازی معمولی را از خود نشان داد. کوادرادو 80 دقیقه و کورتیچ 45 دقیقه در رویارویی با یکدیگر در میدان حاضر بودند که در نهایت تیم کلمبیا با یک گل سد اسلوونی گذشت. وارگاس هم در دیدار با پاراگوئه 90 دقیقه برای تیم ملی پرو بازی کرد و نتو و تاتاروزنو دو سنگربان تیم، در کشور های خود نیمکت نشین بودند.