اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت مونتلا از پیروزی برابر ورونا ؛ منتظر زوج روسی و گومز هستم

2045 شماره اطلاع نامه : رضایت مونتلا از پیروزی برابر ورونا ؛ منتظر زوج روسی و گومز هستم 1393/09/02 رضایت مونتلا از پیروزی برابر ورونا ؛ منتظر زوج روسی و گومز هستم اخبار باشگاه :: اخبار رضایت مونتلا از پیروزی برابر ورونا ؛ منتظر زوج روسی و گومز هستم
رضایت مونتلا از پیروزی برابر ورونا ؛ منتظر زوج روسی و گومز هستم

رضایت مونتلا از پیروزی برابر ورونا ؛ منتظر زوج روسی و گومز هستم

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی ارزشمند در برابر تیم ورونا ضمن تمجید از اعتماد به نفس و مقاومت تیم تحت فشار میزبان، اعلام کرد بازیکنانش هرگز ایده فوتبالی خود را از دست نخواهند داد.

تیم فیورنتینا با برتری 1-2 در برابر ورونا در ورزشگاه بنته گودی و در حضور جوزپه روسی روی سکو ها، توانست بار دیگر طعم پیروزی را چشیده و گامی محکم در راه بازگشت به مسیر موفقیت بردارد. مونتلا مربی جوان ویولا نیز پس از این دیدار صحبت های زیر را مطرح کرد:

"در هر بازی فقط به پیروزی فکر می کنیم و امروز نیز بازیکنان با اعتماد به نفس کامل بازی کردند. شاید اگر از موقعیت های خود استفاده می کردیم نتیجه بهتری هم می گرفتیم. تونی امروز خیلی تیم ما را اذیت کرد ولی ما به خوبی تحت فشار توانستیم مقاومت کنیم و من نسبت به کار گروهی بازیکنان بسیار راضی و خوش بین هستم. در صحنه گل، تونی عالی کار کرد و ما یک توپ را به او اهدا کردیم، نیکو لوپز نیز خیلی سریع تر از باسانتا بود. با این حال به نظر می رسد دفاع 3 نفره تضمین بیشتری به خط دفاعی تیم خواهد داد. تا اینجای فصل امتیازات زیادی را به دلایل مختلف از دست داده ایم اما هرگز ایده فوتبالی خود را از دست نداده ایم."

"ما روی توپ های ارسالی از جناحین زیاد کار کرده ایم اما این تنها روش ما برای گلزنی نیست. در مجموع بسیار پخته عمل کردیم و از نمایش تیم راضی هستم. روسی؟ خیلی خوشحالیم که بار دیگر در کنار ما حضور خواهد داشت و امیدواریم هر چه سریع تر به ترکیب تیم بازگشته و در کنار ماریو گومز در خط حمله قرار بگیرد. گومز حداقل 20 روز به طور مداوم تمرین کرده و این باعث پیشرفت او شده است. اگر تیم بتواند همیشه همین تعداد موقعیت گل را بسازد، مطمئنا گومز هم خیلی زود می تواند بار دیگر گلزنی کند. البته من فکر می کنم او در اندازه گیری های خود، چند سانتی متری بالاتر را نشانه می گیرد (اشاره به ضربه گومز به تیر دروازه). خواکین؟ او هم در طول هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و عالی بازی کرد."