اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 4 آذر)

2048 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 4 آذر) 1393/09/04 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 4 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 4 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 4 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 4 آذر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

حمایت ویولا از روز جهانی "مقابله با خشونت علیه زنان" ؛ پیشنهاد استون ویلا برای ایلیچیچ

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

21- باشگاه فیورنتینا در روز جهانی مقابله با خشونت علیه زنان، با انتشار بیانیه و عکس، حمایت خود را نشان داد: "در این روز آقای وینچنزو مونتلا و تمامی بازیکنان تیم فیورنتینا حمایت خود را از "مقابله با خشونت علیه زنان" اعلام می کند. فیورنتینا همیشه به طور متحد در مقابل چنین جرائمی قرار خواهد گرفت." در عکس منتشر شده (عکس خبر)، بانوان کارمند در باشگاه فیورنتینا هم در تصویر حضور دارند.

20- صحبت های زدراوکو مامیچ مربی تیم دینامو زاگرب در مورد مارسلو بروزویچ یکی از اهداف خرید ویولا: "پیشنهاد های زیادی به دست ما رسیده و اگر تیمی خواهان او می باشد باید پیشنهاد قابل توجهی را ارائه دهد."

19- مارکو سائو، آولار و کولومبی سه بازیکن تیم کالیاری امروز به طور جداگانه تمرین کرده و هنوز وضعیت آنها برای دیدار با فیورنتینا مشخص نیست.

18- صحبت های مارچلو کارلی رییس باشگاه امپولی: "ما همیشه دنبال ماتیاس وچینو بودیم و خوشحالیم که او را در ترکیب داریم ولی فکر نمی کنم بین دو باشگاه در ژانویه معامله دیگری شکل بگیرد. وچینو متعلق به فیورنتیناست و آنها در مورد آینده او تصمیم گیری خواهند کرد. مطمئنم که او به بازیکن بزرگی تبدیل خواهد شد و می تواند پس از درخشش در این فصل، به فیورنتینا برگردد."

17- باشگاه فیورنتینا امروز نسبت به اظهارات منتشر شده از سوی دیگو دلاواله در مورد چزاره پراندلی واکنش نشان داده و آن را تکذیب کرده است. به نظر می رسد دلاواله صحبتی در مورد پراندلی نکرده و مطالب منتشر شده کذب و بی اساس می باشد.

16- از آلمان خبر رسیده که شاید در ژانویه آنته ربیچ از تیم لایپزیگ به فلورانس بازگردد. مصدومیت های زیادی اجازه بازی کردن را به این بازیکن نداده و او می تواند با بازگشت به ایتالیا، فوتبال خود را به طور قرضی در تیمی مثل اسپزیا ادامه دهد. این تیم بریلانته را نیز در نظر دارد.

15- تیم فیورنتینا در شش بازی قبلی خود در برابر رقبای فرانسوی در ورزشگاه حریف، فقط 1 بار به پیروزی رسیده است. تیم گنگام نیز پیش از این فقط یک بار با تیم های ایتالیایی روبرو شده و در سال 1996 با نتیجه 3-0 مغلوب اینتر شده است.

14- جوزپه روسی و فدریکو برناردسکی دو ستاره مصدوم تیم فیورنتینا امروز در محل تمرین باشگاه حاضر شده و تمرینات ویژه و اختصاصی خودشان را انجام دادند. هر دو بازیکن در حال سپری کردن مراحل درمانی خود می باشند. روسی جملاتی را نیز به خبرنگاران گفته است: "من کاملا خوبم و از همه برای استقبالشان تشکر می کنم."

13- روزنامه اسپانیایی مارکا، 11 بازیکن اهل قاره امریکا و برتر این هفته رقابت های لیگ های اروپایی را اعلام کرد که در آن گونزالو رودریگز از فیورنتینا نیز حضور دارد. ضمن اینکه ماتیاس وچینو ستاره قرضی ویولا در امپولی نیز در این ترکیب حاضر است.

12- قرعه کشی رقابت های کوپا امریکا امروز انجام شد و طی آن در گروه 3 تیم های ملی برزیل، کلمبیا، پرو و ونزوئلا هم گروه شدند. بدین ترتیب نتو، کوادرادو و وارگاس 3 بازیکن تیم فیورنتینا باید مقابل یکدیگر قرار بگیرند. این رقابت ها تابستان سال آینده برگزار خواهد شد.

11- به نظر می رسد شایعات مبنی بر علاقه تیم استون ویلا به یوزیپ ایلیچیچ شکل جدی تری به خود گرفته است. دیلی میرور امروز گزارش داده که این باشگاه انگلیسی قصد دارد پیشنهادی 4.5 میلیونی برای ستاره چپ پای ویولا پرداخت کند که البته پیشنهاد جالب توجهی برای سران باشگاه فیورنتینا نخواهد بود.

10- دیگو دلاواله مالک باشگاه فیورنتینا بار دیگر انتقاد تندی را علیه چزاره پراندلی داشته است: "من وقت آن را ندارم که در مورد مسائل تیم گالاتاسرای صحبت کنم ولی انتظار ندارم که پراندلی استعفا بدهد. او تا زمانی که تا آخرین سکه پول خود را نگیرد، از آن تیم نخواهد رفت."

9- صحبت های مدیر برنامه سباستین جووینکو: "انتقال به فیورنتینا؟ او می خواهد در تورین بماند و به نظر من جدایی او در زمستان منتفی است. در حال حاضر موضوع خاصی وجود ندارد ولی اگر شرایطی پیش آید، به همراه سباستین در مورد آن تصمیم گیری خواهیم کرد."

8- آندره آ دلاواله با تیم به فرانسه سفر نمی کند و در عوض برای یک برنامه کاری راهی کشور چین خواهد شد. او سپس شنبه و پیش از بازی با کالیاری به ایتالیا باز می گردد.

7- تیم فیورنتینا امروز به تمرینات خود در فلورانس ادامه می دهد و فردا راهی فرانسه می شود. بازیکنان ساعت 19 به وقت محلی آخرین تمرین خود را در ورزشگاه محل برگزاری دیدار با گنگام برگزار می کنند و سپس مصاحبه مطبوعاتی مونتلا به همراه یکی از بازیکنان تیم انجام خواهد شد.

6- آئورلیو میلانی مهاجم سابق تیم فیورنتینا در بین سال های 61 تا 63 میلادی که هم بازی بزرگانی چون پتریس و هامرین نیز بوده است، امروز در سن 80 سالگی درگذشت. او در سال 61 عنوان آقای گلی سری آ را با لباس فیورنتینا با 22 گل بدست آورده بود.

5- کوریره فیورنتینو مطلب جالبی را منتشر کرده است. یکی از هواداران تیم فیورنتینا و البته خواکین، پیش از این به این بازیکن اسپانیایی گفته بود که در بازی مقابل ورونا در ترکیب اصلی مونتلا قرار می گیرد و حالا با درست بودن پیش بینی این هوادار، خواکین به وعده خود عمل کرده و پیراهنش را به او اهدا کرده است.

4- رسانه های ایتالیایی اعلام کرده اند که آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا پس از پیروزی برابر ورونا، تماسی تلفنی با وینچنزو مونتلا برقرار کرده و شخصا به این مربی جوان تبریک گفته است. به نظر می رسد تیم و مربی از لحاظ روحی حالا در وضعیت بهتری قرار داشته باشند.

3- به نظر می رسد مصدومیت مانوئل پاسکوال جدی تر از چیزی است که تصور می شد و این بازیکن حداقل 1 ماه دیگر نیز باید تحت درمان باشد.

2- دانیله روگانی مدافع تیم امپولی و تیم زیر 21 ساله های ایتالیا: "وچینو یک بازیکن بسیار توانا و مهم برای تیم ما به شمار می رود. من مطمئن هستم که او به درخشش خود ادامه می دهد و با توجه به قدرتی که دارد، امیدوارم بار دیگر به فیورنتینا باز گردد."

1- بازگشت روسی به ایتالیا بازتاب زیادی در محافل ورزشی این کشور داشته و بسیاری منتظرند تا از وضعیت این بازیکن پس از 1 ماه تمرین و درمان سخت مطلع شوند. روسی 1 ماه دیگر معاینه می شود تا در مورد وضعیت نهایی او تصمیم گیری شود.