اخبار :: اخبار باشگاه

مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و تومویچ

2051 شماره اطلاع نامه : مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و تومویچ 1393/09/05 مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و تومویچ اخبار باشگاه :: اخبار مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و تومویچ
مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و تومویچ

مصاحبه مطبوعاتی مشترک مونتلا و تومویچ

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا امیدوار است شاگردانش با حفظ روحیه ای که در بازی با ورونا نشان دادند، در رقابت های لیگ اروپا نیز به میدان رفته و به پیروزی برسند.

تیم فیورنتینا پنجشنبه شب در کشور فرانسه به مصاف تیم گنگام می رود تا صعود خود به عنوان تیم اول از این گروه را قطعی کند. وینچنزو مونتلا مربی تیم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار شرکت کرده و صحبت های زیر را بیان کرده است:

"گنگام تیمی بسیار فعال و پر تلاش است که بازیکنان کناری سریعی دارد و هرگز نباید در مقابل آنها ریسک کنیم. این تیم تقریبا شبیه به کالیاری رقیب بعدی ما در لیگ است. ما باید بازی با ورونا را می بردیم و حالا به دنبال بالا رفتن تا حد امکان در لیگ اروپا هستیم و این یک فرصت عالی برای ما می باشد. در بازی قبلی تیم کاملا متحدی بودیم و این روحیه و روش بازی به ما کمک می کند تا در بازی های خود موفق شویم. هر 3 روز یک بار بازی کردن واقعا کار سختی است. به همین دلیل برخی بازیکنان را استراحت می دهیم تا در این سفر بیش از حد خسته نشوند."

"در فوتبال مدرن حتی ما مربیان هم خسته می شویم. مارین؟ پیشرفت زیادی داشته و به خوبی می تواند در ترکیب تهاجمی تیم ما جا بگیرد. فردا فرصت بسیار خوبی در اختیار او خواهد بود تا نشان دهد چگونه کار می کند ولی مدت زمان بازی او مشخص نیست. بازیکنان جدید؟ همه بازیکنان فرصت خودشان را خواهند داشت. به طور مثال باسانتا و بادلی بازی های زیادی را انجام داده اند و از ریچاردز نیز استفاده کرده ایم. من بر اساس تاکتیک های تیم، از بازیکنان در میدان استفاده می کنم و همه باید آماده بازی کردن باشند."
 

در این مصاحبه مطبوعاتی، نناد تومویچ نیز به عنوان نماینده بازیکنان حضور داشته و صحبت هایی را مطرح کرد: " "فردا بدون شک به دنبال ادامه روند خوب خود در اروپا هستیم و می خواهیم رتبه اول را بدست آوریم. حریف هم تیم خوبی است ولی ما هرکاری برای پیروز شدن انجام خواهیم داد. ما در خط دفاعی همیشه قصد داریم بازی خوبی را ارائه کنیم و بدون توجه به سیستم بازی، فقط به دستورات مربی گوش می دهیم. قهرمانی در اروپا؟ بازی به بازی پیش خواهیم رفت ولی تیم پیشرفت زیادی کرده و مطمئنا یکی از اهداف اصلی ما بالا رفتن تا جای ممکن در لیگ اروپا می باشد."