اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 8 آذر)

2054 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 8 آذر) 1393/09/08 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 8 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 8 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 8 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 8 آذر)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

تردید های مونتلا برای انتخاب ترکیب اصلی ؛ ادامه شایعات درباره نتو و پاتو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


19- احتمال دارد متئو رنزی نخست وزیر کشور ایتالیا و شهردار سابق فلورانس نیز بازی فردا بین کالیاری و فیورنتینا را از نزدیک تماشا کند.

18- اسپورت مدیا ست در خبری جالب مدعی شده کار انتقال الکساندر پاتو به فیورنتینا نهایی شده و این بازیکن در ژانویه راهی فلورانس خواهد شد.

17- تیم جوانان فیورنتینا امروز در حالی که نیمه اول را با تک گل پرالتا در برابر تیم پرو ورچلی به برتری رسیده بود، در نهایت با نتیجه 3-1 شکست خورد.

16- تیم لیورپول نگاهی ویژه به جذب نوربرتو نتو داشته و قصد دارد این سنگربان برزیلی را جانشین مینیولت کند. رم نیز علاقه جدی به وی دارد.

15- تیم پونه اف سی کشور هند امروز در برابر تیم اتلتیکو کلکته به تساوی 1-1 دست پیدا کرد. کاتسورانیس تک گل شاگردان کولومبا را به ثمر رساند.

14- مصاحبه زدنک زمن مربی تیم کالیاری: "بازی فوق العاده سختی را خواهیم داشت. باباکار درخشان ظاهر شده و کوادرادو هر بازیکنی را دریبل می زند. ما مانند گنگام نیستیم و مطمئنا فشار کمتری را تحمل خواهیم کرد. به فیورنتینا احترام می گذارم ولی از آنها ترسی نداریم. مونتلا در تیم های بزرگ؟ او همین حالا هم در تیم بزرگی حضور دارد و عملکرد فوق العاده خوبی داشته است."

13- تمرینات امروز عصر تیم به پایان رسید و خبر های رسیده از آن نشان می دهد تیم در بازی فردا نیز با همان سیستم 2-5-3 بازی خواهد کرد ولی ترکیب تیم مشخص نیست. ماچیا نیز تمرینات امروز را از نزدیک دنبال کرد.

12- لا رپوبلیکا از نوربرتو نتو به عنوان گزینه ای ایده آل برای تیم رم نام برده و معتقد است این دروازه بان در پایتخت ایتالیا به راحتی می تواند ده سانکتیس را نیمکت نشین کند.

11- مدیر برنامه سباستین جووینکو با سران باشگاه یوونتوس وارد مذاکره شده تا در مورد تمدید قرارداد این بازیکن صحبت کنند. فیورنتینا و تورینو خواهان این ستاره خوش تکنیک هستند.

10- مصاحبه میکا ریچاردز: "تمدید قرارداد با سیتی راحت ترین کاری است که می توانم انجام دهم چون از صمیم قلب عاشق این تیم هستم و خوشحال می شوم که بار دیگر به سیتی بازگردم ولی آنجا فرصت کافی برای درخشش نداشتم و به فیورنتینا آمدم تا تجربه جدیدی را کسب کنم. می توانم با سیتی تمدید کنم ولی معلوم نیست در طول چند سال 30 بازی انجام دهم یا 200 بازی، به همین دلیل ترجیح می دهم جایی باشم که ثابت بازی کنم."

9- در صورتی که مونتلا بخواهد از کوادرادو و مارین در بازی مقابل کالیاری استفاده کند، خواکین باید بار دیگر نیمکت نشین شود ولی به احتمال بازیکن آلمانی تیم این بار روی نیمکت می نشیند تا خواکین با بازی از ابتدا، پاداش درخشش در برابر ورونا را بگیرد.

8- مارکو مارین تنها 97 دقیقه در این فصل برای ویولا به میدان رفته ولی عملکرد عالی این بازیکن و یک گلی که به ثمر رسانده باعث شده تا باشگاه از همین حالا به فکر خرید دائمی او از تیم چلسی باشد.

7- از سوی لانازیونه گزینه های اصلی ویولا برای خرید در ژانویه معرفی شدند. سباستین جووینکو از یوونتوس، الکساندر پاتو از کورینتینانس و جولیو دوناتی مدافع ایتالیایی تیم لورکوزن بازیکنان مورد نظر پراده هستند.

6- لانازیونه معتقد است تیم فیورنتینا در صورتی که نتواند نتو را برای تمدید قرارداد راضی کند، وی را در ژانویه به فروش می رساند ولی قیمت او در حال حاضر فقط 6 میلیون یورو می باشد.

5- به نظر می رسد برای بازی با کالیاری بار دیگر ستارگان اصلی تیم که در بازی مقابل گنگام استراحت کردند، به ترکیب اصلی بازخواهند گشت. نتو، گونزالو، پیزارو، والرو و گومز می توانند یک بار دیگر در میدان حاضر شوند.

4- مصاحبه مارکو مارین: "بازی کردن در چنین تیم قدرتمندی کار راحتی است. من منتظر بازی کردن در کنار گومز هستم چون او را حتی با چشمان بسته هم در میدان پیدا می کنم و مطمئنم به زودی گل های زیادی را به ثمر خواهیم رساند. یوونتوس قوی ترین تیم ایتالیاست و مدعی اول قهرمانی، ولی ما می خواهیم آنها را شکست داده و بار دیگر شاگردان الگری را از رویاپردازی خارج کرده و به زمین بازگردانیم."

3- پانتالئو کوروینو مدیر ورزشی سابق تیم فیورنتینا که خودش نتو را برای ویولا خریداری کرده، ابراز اطمینان کرد که این سنگربان برزیلی به زودی قرارداد جدیدش را با فیورنتینا امضا خواهد کرد.

2- صحبت های دانیله دسنا هافبک تیم کالیاری: "برای پیروزی به مصاف فیورنتینا می رویم ولی باید مراقب بازیکنان سریع این تیم باشیم. زمن از ما خواسته تا در همه بازی ها با یک روش بازی کنیم و فقط ضعف نتیجه گیری داریم."

1- رادیو بلو در گزارشی اعلام کرده که مونتلا قصد دارد در بازی مقابل کالیاری از مارین پشت سر گومز استفاده کند و بدین ترتیب شاید کودرادو مجبور باشد بار دیگر در سمت راست خط میانی به میدان برود.