اخبار :: اخبار باشگاه

رونمایی از کتاب زندگی نامه پپیتو روسی

2059 شماره اطلاع نامه : رونمایی از کتاب زندگی نامه پپیتو روسی 1393/09/12 رونمایی از کتاب زندگی نامه پپیتو روسی اخبار باشگاه :: اخبار رونمایی از کتاب زندگی نامه پپیتو روسی
رونمایی از کتاب زندگی نامه پپیتو روسی

رونمایی از کتاب زندگی نامه پپیتو روسی

جوزپه روسی ستاره مصدوم تیم فیورنتینا روز گذشته در مراسم رونمایی کتاب خود در فلورانس، ابراز اطمینان کرد که قدرتمند تر از گذشته به میادین باز می گردد و در این مدت هرگز نا امید نشده است.

روز گذشته در شهر فلورانس مراسمی برگزار شد که پپیتو روسی به همراه مادر و مدیر برنامه هایش در آن شرکت کرده و از کتاب "راه من" که داستان زندگی پر فراز و نشیب ستاره چپ پای ویولا می باشد، رونمایی کردند. این کتاب پیش از این در امریکا رونمایی شده بود و حالا به فلورانس هم رسیده است. روسی در این مراسم مصاحبه های متعددی نیز انجام داد که به برخی از مهم ترین بخش های آن اشاره خواهیم کرد:

"تشکر می کنم از همه افرادی که در چاپ این کتاب من را همراهی کردند. ما تصمیم گرفتیم کتابی بنویسیم که باعث شود مردم بیشتر با شخصیت من آشنا شوند و همه با اسم "راه من" موافق بودند چون یک سفر منحصر به فرد را داشتم. در این کناب برخی داستان های من در میادین نیز وجود دارد. نویسندگی تجربه بسیار جالبی بود ولی من پیش از این هم تصمیم چنین کاری را داشتم. وقتی در پارما بودم و سپس به منچستر رفتم، زنده نگه داشتن گذشته خیلی خوب است. سخت ترین قسمت کتاب نیز مربوط به مصدومیت های من می باشد که البته بسیار کامل هم گفته شده است. من حتی از رویای خودم در تیم ملی نیز در این کتاب صحبت کرده ام."

"من همیشه رابطه بسیار خوبی با باشگاه داشتم و هر دو طرف یک هدف مشترک داریم که آن هم پیشرفت کردن و بالا رفتن تا حد امکان است. به یاد می آورم اولین روزی را که با مدیران فیورنتینا در مورد اهدافمان صحبت می کردیم و حالا به خوبی با هم کار می کنیم. من وضعیت خوبی دارم و روز به روز بهتر می شوم اما نیاز به صبر بیشتری دارم و در مسیر درستی هستیم. شخصیت ایتالیایی یا انگلیسی؟ وقتی در میدان هستم احساس ایتالیایی بودن دارم چون در پارما رشد کردم و همیشه بازی های سری آ را تماشا می کردم اما من در امریکا به دنیا آمده و 12 سال آنجا زندگی کردم پس شخصیت ذهنی من امریکایی می باشد."

"مصدومیت های زیاد؟ من به این مسائل زیاد فکر نمی کنم و مطمئنم که قدرتمند تر از گذشته بر می گردم. نمی دانم چه زمانی باشد و با خونسردی و آرامش تا آخرین مرحله درمان را ادامه خواهم داد. به یاد نمی آورم که هرگز نا امید شده باشم. بازی با یوونتوس؟ سال گذشته و پیروزی بر یوونتوس یک تجربه خاص برای من و تمام فلورانسی ها بود. من حتی برخی را دیدم که گریه می کردند و آنجا بود که از اهمیت این بازی مطلع شدم. امیدوارم گومز در بازی این هفته گلزنی کند که می تواند پس از یک سال سخت، پاداشی فوق العاده برای او باشد. تیم ملی؟ بازی کردن برای ایتالیا یک افتخار است و کونته تا اینجا عملکردی عالی را داشته است."