اخبار :: اخبار باشگاه

هرگز با یوونتوس مذاکره نکرده ام

2060 شماره اطلاع نامه : هرگز با یوونتوس مذاکره نکرده ام 1393/09/12 هرگز با یوونتوس مذاکره نکرده ام اخبار باشگاه :: اخبار هرگز با یوونتوس مذاکره نکرده ام
هرگز با یوونتوس مذاکره نکرده ام

هرگز با یوونتوس مذاکره نکرده ام

استفان ساویچ مدافع جوان تیم فیورنتینا پیش از دیدار حساس در برابر یوونتوس اعلام کرد تا کنون مذاکره ای را با این تیم نداشته و از حضور در فلورانس رضایت کامل دارد.

در طول تابستان گذشته و همچنین هفته های اخیر شایعات فراوانی در مورد علاقه تیم یوونتوس برای جذب استفان ساویچ منتشر شد ولی این بازیکن اهل مونته نگرو اعلام کرده هیچ تماسی با بیانکونری نداشته و از این که فرصت پیشرفت کردن در فیورنتینا برای او فراهم شده بسیار خوشحال است:

"در برابر کالیاری سه امتیاز حساس را کسب کردیم و حالا کاملا برای رویارویی با یوونتوس آماده ایم. آنها سه سال پیاپی قهرمان ایتالیا شده اند و تیم بسیار قدرتمندی هستند ولی ما باید حملات آنها را خنثی کنیم. مطمئنا بازی بسیار سختی خواهد بود ولی ما در خانه بازی می کنیم. فصل پیش نیز بازی فوق العاده ای داشتیم و بازی 0-2 باخته را با پیروزی 4-2 عوض کردیم، آن هم در شرایطی که آنها خیلی کم گل می خورند. گل پیرلو در بازی لیگ اروپا فصل پیش نیز خیلی ما را اذیت کرد چون ما در آستانه صعود به مرحله بعدی بودیم."

"هنوز دو روز تا بازی فرصت داریم و مونتلا می خواهد تیم را به بهترین شکل ممکن آماده کند. در این فصل طبق آمار با دفاع 3 نفره بهتر بودیم ولی فکر می کنم همه این مسائل به نحوه بازی حریف مربوط شود. برای من تفاوتی نمی کند که در کدام نقطه از خط دفاعی بازی کنم. من فقط 1 سال در انگلیس بودم و خیلی جوان بودم که به فلورانس آمدم، حالا در این شهر رشد کردم و از سوی باشگاه و هواداران حمایت می شوم. فیورنتینا به من فرصت پیشرفت کردن را داد. تماس با یوونتوس؟ هیچ کس از یوونتوس با من در تابستان تماس نگرفت."

"من رابطه بسیار عالی با فیورنتینا دارم و می خواهم اینجا بمانم. ما به رتبه سوم جدول فکر نمی کنیم و سعی می کنیم بازی به بازی پیش رفته و کار های بزرگی را انجام دهیم. تمدید قرارداد؟ یک قرارداد تا سال 2016 دارم ولی من به بازی خودم فکر می کنم و این مسائل به وکیل من مربوط می شود. گومز؟ او در این روز ها خیلی عالی کار می کند و خوشحالم که باز هم گلزنی کرد. نتو؟ از اولین روزی که به اینجا آمدم توانایی های زیادی را در او دیدم. او یک بازیکن حیاتی برای تیم ما به شمار می رود و آینده درخشانی را پیش رو دارد."