اخبار :: اخبار باشگاه

همه بازیکنان باید برای تیم بجنگند

2062 شماره اطلاع نامه : همه بازیکنان باید برای تیم بجنگند 1393/09/13 همه بازیکنان باید برای تیم بجنگند اخبار باشگاه :: اخبار همه بازیکنان باید برای تیم بجنگند
همه بازیکنان باید برای تیم بجنگند

همه بازیکنان باید برای تیم بجنگند

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد با یوونتوس، قدرت صدرنشین لیگ را به بازیکنانش گوشزد کرده و مدعی شده یووه تیمی تقریبا شکست ناپذیر است اما با این حال فیورنتینا فقط برای اهدای پیروزی به هوادارانش رقابت خواهد کرد.

پیروزی 4-2 در بازی فصل گذشته در فلورانس و همچنین پیروزی های اخیر ویولا انتظارات را از مونتلا و تیمش بالا برده ولی این مربی جوان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با یوونتوس، اعلام کرده که نباید به بازی فصل پیش فکر کنند:

"بازی بسیار مهمی داریم و حتی با وجود سختی ها و مشکلات زیاد می خواهیم در این بازی به پیروزی برسیم. نبرد پیچیده ای خواهد بود ولی ما می خواهیم به هواداران چیز های بزرگ و مهمی را هدیه کنیم. همه باید با تواضع و فروتنی خودشان را وقف تیم کنند و همچنین باید بازی فصل گذشته را فراموش کنیم. یوونتوس تیمی تقریبا شکست ناپذیر است که با کونته شکل گرفته و با الگری به کار خود ادامه می دهد. یوونتوس مجبور است تغییراتی در ترکیب خود داشته باشد ولی خط میانی فوق العاده قدرتمندی دارند و در خط دفاعی کمتر اشتباه می کنند."

"این تیم خیلی قدرتمند است و فکر نمی کنم با چند تغییر بتوانیم آنها را غافلگیر کنیم ولی شاید مارین بازیکنی باشد که بتوانیم بیشتر از او استفاده کنیم. آنها اسلحه های زیادی دارند که توز، بوفون، کیلینی و پیرلو از جمله آنها هستند. سیستم 2-5-3؟ ما در برابر ناپولی با این سیستم شکست خوردیم و 3 گل بازی با کالیاری را زمانی زدیم که 3-3-4 بودیم، پس چیز قطعی وجود ندارد. خواکین؟ او یک بار دیگر قدرت و توانایی های خودش را نشان داده، هرچند که من هرگز در مورد ارزش های او شک نداشتم. او کاملا خودش را وقف تیم می کند و باعث می شود نظرم را تغییر دهم."

"گومز؟ او سرانجام گلزنی کرد و حالا 100% آماده است که می توانیم بیش از پیش به او تکیه کنیم. پیزارو؟ آماده است و در بازی مقابل کالیاری نیز عالی بود. در روز های گذشته هم به طور کامل و بدون مشکل تمرین کرده است. ماتی فرناندز؟ او خیلی خوب در سیستم بازی تیم ما جا گرفته ولی مطمئن نیستم که بازیساز اصلی تیم ما باشد چون ویژگی های متفاوتی دارد. ایلیچیچ؟ برای او هزینه زیادی شده و انتظار ما از او زیاد است. بدون شک توانایی های فراوانی دارد و می تواند در ترکیب تیم قرار بگیرد. ریتزولی؟ داور خیلی خوبی است و مشکلی با او نداریم."