اخبار :: اخبار باشگاه

نمایش فوق العاده خوبی داشتیم ؛ همه بازیکنان عالی بودند

2064 شماره اطلاع نامه : نمایش فوق العاده خوبی داشتیم ؛ همه بازیکنان عالی بودند 1393/09/15 نمایش فوق العاده خوبی داشتیم ؛ همه بازیکنان عالی بودند اخبار باشگاه :: اخبار نمایش فوق العاده خوبی داشتیم ؛ همه بازیکنان عالی بودند
نمایش فوق العاده خوبی داشتیم ؛ همه بازیکنان عالی بودند

نمایش فوق العاده خوبی داشتیم ؛ همه بازیکنان عالی بودند

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از بازی برابر یوونتوس ضمن تمجید از شاگردانش اعلام کرد این تساوی همچنان به تداوم نتیجه گیری های ویولا کمک خواهد کرد.

تساوی در دیدار خانگی برابر یوونتوس که با بازی بسیار خوب فلورانسی همراه شد، باعث رضایت مونتلا شده و او به بازی شاگرانش بیش از نتیجه حاصل شده در این مسابقه اهمیت می دهد:

"تساوی در برابر یوونتوس روحیه بسیار زیادی به تیم خواهد داد و فکر می کنم بازی فوق العاده خوبی را داشتیم. آنها خیلی قدرتمند هستند ولی ما موفق شدیم نمایش خوبی داشته و همیشه در رقابت باشیم. این نتیجه به تداوم ما کمک کرد و با یک دفاع بسیار قدرتمند، فرصت های کمی را در اختیار یوونتوس قرار دادیم. همه بازیکنان حتی گومز و خواکین هم خودشان را وقف تیم کرده و در همه کار ها مشارکت داشتند."

"کوادرادو؟ به دلیل ضربه ای که خورد تعویض شد ولی فردا وضعیت او مشخص خواهد شد. خواکین؟ او شایسته بازی کردن است و به دلیل عملکرد خوبی که دارد همیشه در دسترس ما خواهد بود. گومز؟ خیلی خوب بود و در تمام دقایق نبرد فیزیکی با بازیکنان حریف داشت. مارین؟ نتوانستم به خودم اجازه بدهم او را در آخرین دقایق به میدان بفرستم چون این بازی واقعا فیزیکی و درگیرانه بود. ماتی؟ توانایی های زیادی دارد و به سختی می توانم بازیکنی با ویژگی های او پیدا کنم."