اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 آذر)

2065 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 آذر) 1393/09/15 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 15 آذر)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

مصاحبه ها و حواشی پس از دیدار با یوونتوس

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- مصاحبه دوم آندره آ دلاواله: "بازی فیزیکی با یوونتوس داشتیم و فکر می کنم برنده اصلی دیدار دیشب، هواداران بودند. تشویق ها و حمایت های آنها باعث افزایش ارتباط با تیم می شود. از مونتلا و تمامی بازیکنان هم تشکر می کنم. حالا باید برای دیدار های بعدی آماده شویم."

18- تیم ویچنزا برای جذب کنت زوهوره مهاجم جوان فیورنتینا ابراز علاقه کرده است. این بازیکن به تازگی از دوره قرضی حضور خود در تیم گوتنبورگ بازگشته است.

17- خبر هایی در مورد شروع مذاکرات با تیم سمپدوریا برای انتقال یوزیپ ایلیچیچ منتشر شده است. به نظر می رسد این ستاره 26 ساله در زمستان به طور قرضی راهی سامپا خواهد شد.

16- خوان کوادرادو که شب گذشته دچار مصدومیت از ناحیه پشت ران پای خود شده و زمین بازی را ترک کرد، مشکل خاصی برای تمرین کردن ندارد. البته این بازیکن بازی با چزنا را به دلیل محرومیت از دست خواهد داد.

15- پاسکال دوپراز مربی تیم اویان فرانسه امروز تایید کرد که دنیل واس ستاره جوان این تیم به زودی راهی تیمی بزرگ تر خواهد شد. فیورنتینا و چلسی خواهان این بازیکن جوان و آینده دار می باشند.

14- تیم جوانان فیورنتینا امروز در خانه تیم سمپدوریا به برتری 1-3 دست پیدا کرد. مینلی، دی کورزو و گوندو گلزنان ویولا در این بازی خارج از خانه بودند.

13- اسکای اسپورت گزارش داده که چند تیم از سری آ از جمله فیورنتینا برای جذب یانیس هاجی پسر گئورگی هاجی اسطوره فوتبال رومانی ابراز علاقه کرده اند. با توجه به علاقه تیم هایی نظیر اینتر و رم، می توان آینده این بازیکن 16 ساله را در سری آ دانست.

12- گونزالو رودریگز در دیدار شب گذشته مقابل یوونتوس صدمین بازی خود با پیراهن فیورنتینا را انجام داد. 81 بازی در سری آ، 11 بازی در لیگ اروپا و 8 بازی نیز در جام حذفی در کارنامه این بازیکن آرژانتینی ثبت شده است.

11- کوریره فیورنتینو گزارش داده که قرارداد نوربرتو نتو 12 روز دیگر با فیورنتینا تمدید خواهد شد. این بازیکن هنوز بر سر دستمزد قرارداد جدید به توافق نرسیده است.

10- عملکرد عالی و نفوذ ناپذیر خط دفاعی ویولا در دیدار برابر یوونتوس و البته ضعف این تیم در گلزنی در بازی دیشب از جمله اصلی ترین مسائلی بودند که محافل ورزشی امروز ایتالیا به آن پرداختند.

9- بررسی تصاویر آهسته داوری دیدار شب گذشته نشان می دهد که ریتزولی در دو صحنه می توانست برای هر دو تیم یک پنالتی اعلام کند. در نیمه اول، جورجو کیلینی ابتدا ماریو گومز را درون محوطه جریمه سرنگون کرده و سپس توپ با دست او برخورد کرد. در لحظات پایانی مسابقه نیز توپی به دست دیوید پیزارو برخورد کرد که داور می بایست در هر دو صحنه پنالتی اعلام می کرد.

8- گاتزتا دلو اسپورت با انتقاد شدید از عملکرد دو تیم فیورنتینا و یوونتوس در بازی دیشب، نمایش سال گذشته آنها را یاد آور شده و بازی شب گذشته را "نا امید کننده" دانسته است.

7- مصاحبه دوم وینچنزو مونتلا: "هوادارانی که در ورزشگاه بودند از این بازی لذت بردند. از گومز خواستم که بیشتر به عقب برگشته و به تیم کمک کند، او هم عالی کار کرد. نتو؟ شاید در این هفته قرارداد جدیدی امضا کند ولی با این حال او همیشه یک دروازه بان سطح بالا برای فوتبال و فیورنتینا باقی می ماند. به جدول نگاه نمی کنیم و کوادرادو می تواند به دلیل محرومیت، یک بازی را استراحت کند."

6- صحبت های گونزالو رودریگز: "بازی سختی بود و فوتبال خودمان را ارائه کردیم و شانس پیروز شدن هم داشتیم. ما از اهمیت این بازی برای فلورانسی ها مطلع بودیم و می دانستیم یوونتوس قدرت زیادی دارد و بازی بسیار خوبی را ارائه کردیم."

5- صحبت های دانیله پراده: "90 دقیقه بهتر از یوونتوس بازی کردیم و نمایش تیم ما را راضی می کند. هواداران همیشه در کنار ما هستند و ما در حال پیشرفت هستیم. بازی فوق العاده زیبایی بود و یوونتوس مجبور بود خودش را با سبک بازی ما تطبیق بدهد. الگری به خوبی تیم ما را بررسی کرده بود."

4- مصاحبه آندره آ دلاواله: "آزمایشی جدی داشتیم و با یوونتوس در یک سطح و حتی بالاتر بازی کردیم. در مسیر درستی هستیم و حالا دو بازی مهم دیگر در پیش داریم. با این چنین نمایش هایی می توانیم برای اهدافمان بجنگیم. باید به گومز زمان بدهیم تا اتفاقات زیبایی را رقم بزند. فیورنتینا در تمامی مناطق زمین در این بازی شخصیت و قدرت خود را به خوبی نشان داد."

3- مصاحبه بورخا والرو: "در مقابل دروازه تعیین کننده نبودیم ولی از عملکرد تیمی راضی هستیم. چند بازی است که عالی کار می کنیم و باید تا زمستان به همین شکل ادامه دهیم. ما به خوبی می دانیم که مونتلا از ما در زمین مسابقه چه چیزی می خواهد."

2- مصاحبه مکس الگری مربی تیم یوونتوس: "بازی بسیار سختی بود و فیورنتینا حملات خطرناکی داشت ولی ما باید از موقعیت هایمان بهتر استفاده می کردیم. اشتباهات بسیار زیادی در این بازی داشتیم و انتظار داشتم در نیمه اول عملکرد بهتری در برابر کوادرادو داشته باشیم."

1- صحبت های لئوناردو بونوچی: "از لحاظ نتیجه یک گام به عقب داشتیم. در این بازی اشتباهات زیادی داشتیم و فکر می کنم فیورنتینا یکی از بهترین بازی های خودش را به نمایش گذاشت."