اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 18 آذر)

2066 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 18 آذر) 1393/09/18 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 18 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 18 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 18 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 18 آذر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

توافق نهایی برای انتقال ایلیچیچ به سامپا؟ ؛ مصدومیت باباکار در تمرینات

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- نمایش های عالی و زیبا از سوی ماتی فرناندز در هفته های اخیر باعث شده تا لانازیونه نیز در مطلبی به تمجید از این بازیکن پرداخته و او را محبوب جدید فلورانسی ها را بنامد.

17- اسپورت مدیا ست اعلام کرده که تیم های رم و میلان هنوز هم برای جذب مانوئل پاسکوال علاقه مند بوده و در زمستان به طور جدی برای خرید این بازیکن وارد عمل خواهند شد.

16- طبق اعلام یوفا قرعه کشی مرحله بعدی رقابت های لیگ اروپا روز دوشنبه در شهر نیون سوییس برگزار خواهد شد تا تیم های صعود کننده از مرحله گروهی همانند فیورنتینا، رقبای مرحله حذفی خود را بشناسند.

15- خوما باباکار در تمرینات امروز فیورنتینا دچار مصدومیت شده و به نظر می رسد شرایط بازی برابر دینامو مینسک را نداشته باشد. او فردا معاینه های بیشتری را انجام می دهد تا وضعیتش مشخص شود. مانوئل پاسکوال نیز از امروز تمرینات گروهی خود را از سر گرفت و شاید بتواند برای دیدار پنجشنبه آماده شود.

14- با گل هایی که این هفته تیم های سمپدوریا و ورونا دریافت کردند، تیم فیورنتینا به همراه رم و سامپا با فقط 11 گل خورده پس از یوونتوس که تنها 5 گل دریافت کرده، بهترین عملکرد را در خط دفاعی دارد. اما در بخش تهاجمی 11 تیم وضعیتی بهتر از ویولا دارند.

13- میلان بادلی با وجود بازی های کم در این فصل که اغلب با درخشش خاصی نیز همراه نبودند، همچنان از سوی مربی و مدیران باشگاه حمایت می شود و به احتمال یکی از گزینه های اصلی مونتلا برای تاکتیک های جانشین در تیم می باشد.

12- دیوید پیزارو هافبک کهنه کار تیم فیورنتینا از سوی لانازیونه به عنوان بازیکنی بدون جانشین در ترکیب تیم مونتلا نام برده است. این بازیکن با 35 سال سن هنوز یکی از ارکان اصلی بنفش پوشان در این فصل می باشد.

11- روبن پاردو بازیکن تیم رئال سوسیداد اسپانیا به تازگی مورد توجه فیورنتینا قرار گرفته و می توان منتظر انتقال قرضی او به ویولا در زمستان یا تابستان آینده بود.

10- لانازیونه معتقد است در صورتی که انتقال سباستین جووینکو به فیورنتینا در ژانویه رخ ندهد، این بازیکن در تابستان و به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس خواهد شد.

9- گفته می شود کار انتقال یوزیپ ایلیچیچ به تیم سمپدوریا برای ژانویه نهایی شده و این بازیکن آخرین روز های حضور خود در فلورانس را سپری می کند. البته تیم تورینو همچنان برای جذب این بازیکن امیدوار است.

8- تیم فیورنتینا که روز پنجشنبه در دیداری تشریفاتی به مصاف دینامو مینسک می رود، تغییراتی را در ترکیب خود خواهد دید. غیر از استراحت برای ستاگران، شاید فرصتی دوباره به ایلیچیچ داده شود و جانلوکا مانچینی جوان نیز شانس خوبی برای بازی در خط دفاعی دارد.

7- لئوناردو سمپلیسی مربی سابق تیم جوانان فیورنتینا به عنوان مربی جدید تیم اسپال معرفی شد. باشگاه فیورنتینا نیز در بیانیه ای، برای این مربی جوان آرزوی موفقیت کرد.

6- کریستین بالای داور اهل رومانی قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و دینامو مینسک در لیگ اروپا را بر عهده خواهد داشت. سباستین ایوگن گیورگی، میهای اویدیو آرتنه، اوکتاوین سووره، الکساندرو دان تودور و اویدیو آلن هاتگان همگی از رومانی کمک های وی خواهند بود.

5- از سوی مجله اسپانیایی برند، 11 بازیکن امریکایی برتر این هفته در رقابت های لیگ های اروپایی معرفی شدند که نتو و گونزالو رودریگز از فیورنتینا نیز در بین آنها حضور داشتند.

4- به گزارش توتو اسپورت، تیم های فیورنتینا و بوروسیا دورتمند برای جذب جری امباکوگو ستاره جوان تیم کارپی وارد رقابت شده اند. این بازیکن 22 ساله از بهترین های سری بی در این چند فصل اخیر بوده است.

3- 5 بازی بعدی فیورنتینا در لیگ در برابر تیم های چزنا، امپولی، پارما پالرمو و کیه وو می باشد، به همین دلیل برخی از رسانه ها معتقدند ویولا می تواند با کسب 15 امتیاز کامل این دیدار ها، بار دیگر به بالای جدول باز گردد.

2- از فرانسه خبر رسیده که تیم لیل برای جذب ماریو گومز آماده است. این تیم که در این فصل مشکل گلزنی زیادی داشته قصد دارد سرمایه گذاری زیادی در ژانویه انجام دهد و ماریو گومز یکی از اصلی ترین گزینه های آنها به شمار می رود.

1- تیم امپولی برای جذب جاشوا بریلانته ستاره جوان تیم فیورنتینا ابراز علاقه کرده است. این بازیکن به احتمال زیاد در ژانویه به طور قرضی از ویولا جدا خواهد شد.