اخبار :: اخبار باشگاه

شرمندگی مونتلا از شکست برابر دینامو

2073 شماره اطلاع نامه : شرمندگی مونتلا از شکست برابر دینامو 1393/09/21 شرمندگی مونتلا از شکست برابر دینامو اخبار باشگاه :: اخبار شرمندگی مونتلا از شکست برابر دینامو
شرمندگی مونتلا از شکست برابر دینامو

شرمندگی مونتلا از شکست برابر دینامو

وینچنزو مونتلا پس از شکست تیمش در برابر دینامو مینسک ابراز شرمساری کرده و مسئولیت این شکست را بر عهده گرفت. این مربی جوان معتقد است شاگردانش بسیار کمتر از حد انتظار ظاهر شده و علاقه ای به عملکرد تیمش در این بازی ندارد.

شب گذشته تیم فیورنتینا در یک بازی خانگی در برابر دینامو مینسک تن به شکست داد. وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار با انتقاد از عملکرد بازیکنانش اعلام کرد، انتظارات بسیار بیشتری از تیم داشته است:

"این بازی برای ما مانند سایر دیدار ها از اهمیت زیادی برخوردار بود ولی من در مجموع از نمایش تیم راضی نیستم. در 20 دقیقه ابتدایی اصلا خوب نبودیم و هیچ علاقه ای به نگرش تیم در آن دقایق ندارم. کوادرادو؟ او زیاد آماده نبود ولی سعی کردم از او در این بازی استفاده کنم. اما به محض اینکه دیدم تمرکز لازم برای این بازی را ندارد، به سرعت او را تعویض کرد. من انتظار بسیار بیشتری از کل تیم و به خصوص بازیکنان تکنیکی خودم داشتم. نگران این هستم که شاید در رساندن ایده ها و اهدافم به بازیکنان موفق نبودم."

"من از آنها انتظار زیادی داشتم چون اختلاف تیم ما با حریف خیلی مشخص بود. مینلی؟ او خیلی جوان است و هنوز تجربه کافی ندارد اما استعداد زیادی را از خود نشان داد. مارین؟ خیلی خوب بازی کرد و گلزنی کرد ولی متاسفانه باختیم. اولین فردی که مسئول این شکست می باشد، من هستم و آن را به عهده می گیرم. این نمایش بسیار کمتر از حد توانایی های ما بود، من شرمسارم که شکست خوردیم و واقعا متاسفم. گومز از ابتدا؟ برای پیروزی در بازی ها به مهاجم نیاز دارید، در غیر این صورت پیروزی کار سختی است و ما گزینه دیگری غیر از گومز نداشتیم."