اخبار :: اخبار بازی ها

چزنا 1-4 فیورنتینا ؛ بازگشت الحمداوی به ویولا در یک پیروزی پر گل

2076 شماره اطلاع نامه : چزنا 1-4 فیورنتینا ؛ بازگشت الحمداوی به ویولا در یک پیروزی پر گل 1393/09/23 چزنا 1-4 فیورنتینا ؛ بازگشت الحمداوی به ویولا در یک پیروزی پر گل اخبار بازی ها :: اخبار چزنا 1-4 فیورنتینا ؛ بازگشت الحمداوی به ویولا در یک پیروزی پر گل
چزنا 1-4 فیورنتینا ؛ بازگشت الحمداوی به ویولا در یک پیروزی پر گل

چزنا 1-4 فیورنتینا ؛ بازگشت الحمداوی به ویولا در یک پیروزی پر گل

چزنا 1-4 فیورنتینا

گل ها:

استفان ساویچ (گل به خوبی 60)
بورخا والرو (44) - استفان ساویچ (47) - گونزالو رودریگز (79) - منیر الحمداوی (3+90)

در شبی که منیر الحمداوی پس از مدت ها برای ویولا بازی و گلزنی کرد، تیم فیورنتینا موفق شد در چمن مصنوعی ورزشگاه دینو مانوتزی میزبان 10 نفره خود را شکست داده و به روند رو به رشد خود در سری آ ادامه دهد.

اخبار تکمیلی به زودی ...

تیم فیورنتینا که در هفته های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده بود برای ادامه روند مثبت خود در سری آ به یک پیروزی مقابل تیم ته جدولی چزنا نیاز داشت و در نهایت نیز با تلاش بازیکنان و با وجود سختی زیاد بازی روی چمن مصنوعی، این اتفاق رخ داد. مونتلا که روسی، پاسکوال، برناردسکی، باباکار، کوادرادو و لوپاتلی را در اختیار نداشت، برای تکمیل فاز تهاجمی خود بار دیگر از منیر الحمداوی دعوت به عمل آورده و از ترکیب همیشگی خود در این چند هفته استفاده کرده بود. با این تفاوت که آکوییلانی جای کوادرادو محروم را پر کرده و مارین باز هم روی نیمکت بود.

فیورنتینا بازی را بسیار عالی شروع کرد و تنها دقایقی گذشته بود که ضربه سر دیدنی ماریو گومز را نیکولا لیالی از گوشه دروازه خارج کرد. ویولا به حملات خود ادامه می داد ولی ضربات کرنر و خطای پر تعداد نیز به کار نمی آمد. با این حال فشار فیورنتینا زیاد بود و در نهایت در لحظات رو به پایان این نیمه، بورخا والرو موفق شد از یک توپ سوم استفاده کرده و دروازه را باز کند. نیمه دوم نیز با قدرت آغاز شد و این بار هم روی یک ارسال دیگر، این استفان ساویچ بود که با ضربه سر موفق به گشودن دروازه حریف شد.

حاکمیت بنفش پوشان بر میدان ادامه داشت و ماریو گومز می توانست همانند گلی که در دیدار با کالیاری به ثمر رساند، باز هم گلزنی کند ولی این بار این بازیکن در زدن ضربه آخر تعلل کرده و در حالی ک قصد عبور از دروازه بان را داشت، تعادل خود را از دست داد تا موقعیت از دست برود. لحظاتی بعد روی یک اشتباه عجیب، نوربرتو نتو در کنترل پاس رو به عقب ساویچ دچار اشتباه شده و توپ از زیر پای او لغزیده و به درون دروازه رفت. پس از این گل تیم چزنا قصد داشت خیلی زود کار را به تساوی بکشاند ولی موفق نبوده و گونزالو رودریگز برای بار سوم و این بار هم روی یک ارسال گلزنی کرد. پیش از این گل ماسیمو وولتا نیز با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شده بود.

در حالی که بازی در آخرین ثانیه ها بود، منیر الحمداوی که بیش از 1 سال از سری آ دور مانده بود موفق شد از بازگشت ضربه ماتی فرناندز، دروازه خالی را باز کرده و جشن پیروزی شخصی و تیمی را با شکوه تر کند. مرد اول این میدان بدون شک ماتی فرناندز بود که تقریبا در تمامی گل ها و صحنه های مهم بازی نفش اصلی را ایفا کرد. گومز نیز شروعی فوق العاده عالی داشت ولی پایانی نا امید کننده را برای خود رقم زد. با این پیروزی تیم فیورنتینا 23 امتیازی شده و می تواند 3 پله در جدول صعود کند. بازی بعدی ویولا که آخرین بازی در سال 2014 میلادی نیز می باشد، در خانه و در برابر امپولی خواهد بود تا شاید فلورانسی ها سال نو را با یک پیروزی خانگی جشن بگیرند.
 

ترکیب تیم چزنا:

لیالی – لوکینی – نیکا (گاریتانو) – ماتزوتا - کاربونرو (تابانلی) – وولتا – کاپلی – کوپولا - کاسیونه (دی فیودیس) – هوگو آلمیدا – دفرل
 


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

نتو (5) – ساویچ (7) – گونزالو (7.5) – باسانتا (7) – خواکین (6.5) – آکوییلانی (6.5) – پیزارو (8) – والرو (7.5) – آلونسو (7) – ماتی (9) – گومز (5.5) / ایلیچیچ (5.5) – الحمداوی (6) – وارگاس (-) / مونتلا (7)