اخبار :: اخبار باشگاه

نمایش فوق العاده ای داشتیم ؛ بین بازیکنان تبعیض قائل نمی شوم

2077 شماره اطلاع نامه : نمایش فوق العاده ای داشتیم ؛ بین بازیکنان تبعیض قائل نمی شوم 1393/09/23 نمایش فوق العاده ای داشتیم ؛ بین بازیکنان تبعیض قائل نمی شوم اخبار باشگاه :: اخبار نمایش فوق العاده ای داشتیم ؛ بین بازیکنان تبعیض قائل نمی شوم
نمایش فوق العاده ای داشتیم ؛ بین بازیکنان تبعیض قائل نمی شوم

نمایش فوق العاده ای داشتیم ؛ بین بازیکنان تبعیض قائل نمی شوم

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی خارج از خانه برابر چزنا از بازی شاگردانش تمجید کرده و اعلام کرد انتظار چنین واکنشی از آنها پس از شکست اخیر را داشته است.

تیم فیورنتینا که هفته پیش در لیگ اروپا در برابر دینامو مینسک شکست خورده بود، امشب در ورزشگاه دینو مانوتزی موفق شد میزبان خود چزنا را با نتیجه 1-4 شکست دهد. گلزنی الحمداوی و گل نزدن گومز به علاوه بازی فوق العاده عالی ماتی فرناندز از جمله نکاتی بود که در این بازی به چشم آمد. مونتلا نیز پس از این بازی در کنفرانس مطبوعاتی نظرات خود را بیان کرد:

"تیم بسیار خوب بازی کرد و در حالی که ما نگران این چمن (مصنوعی) این چمن بودیم، بازیکنان با تفکر مثبتی پا به میدان گذاشتند. از واکنش تیم به شکست در لیگ اروپا خوشحالم ولی هنوز به جدول نگاه نمی کنم و پس از کریسمس نگاهی به آن خواهم داشت. از هر نظر در این بازی خوب بودیم و من انتظار چنین نمایشی را از تیم داشتم. حالا باید به روند خوبمان ادامه داده و به بهترین فرم برسیم. گومز؟ از لحاظ ذهنی در میدان بود ولی متاسفانه در امر گلزنی ناموفق نشان داد. او باید آرام بماند و نگران این نباشد که در این بازی گلزنی نکرد چون خودش را وقف تیم کرده بود."

"ماتی؟ او یک بازیکن کامل است که می تواند هر کاری را انجام دهد. او گذشته را فراموش کرده و حالا با آمادگی کامل و تداوم زیاد کار می کند چون به خوبی تمرین کرده است. او مصدومیت هایی که حتی در تمرینات هم به آنها گرفتار می شد را پشت سر گذاشته است. اشتباه نتو؟ متاسفم ولی همیشه در طول یک فصل از این اتفاقات نیز رخ می دهد. الحمداوی؟ من هیچ تبعیضی بین بازیکنان قائل نمی شوم. هر بازیکنی که شایستگی خود را نشان دهد، از او استفاده خواهیم کرد. آلونسو؟ خیلی پیشرفت کرده و حالا می توان به او بیشتر تکیه کرد."