اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 آذر)

2079 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 آذر) 1393/09/25 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 25 آذر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

بازتاب رویارویی با تاتنهام در محافل ورزشی ؛ پاتو جانشین ایلیچیچ در فلورانس؟

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

25- مونتلا از دیدار اسپانسر های باشگاه با دلاواله استفاده کرده و صحبت جالبی را به زبان آورده است: "خیلی خوب است که پس از بازار زمستانی با تاتنهام روبرو می شویم. من از فرصت گردهمایی حامیان استفاده می کنم و از آنها می خواهم در زمستان کمی بخشنده تر باشند تا بتوانیم بازیکنان ارزشمندی به فلورانس بیاوریم. در این صورت شکست دادن تاتنهام کار راحت تری خواهد بود."

24- صحبت های مانوئل پاسکوال: "بهترم و با تیم تمرین کرده ام که برای دیدار با امپولی آماده شوم. خوشحالم که تیم به فرم خوب خود رسیده است. در قرعه کشی اروپا مانند سال پیش باز هم بدشانس بودیم و مطمئنا بازی سختی خواهیم داشت. می خواهیم سال 2014 را با یک پیروزی در دربی مقابل امپولی به پایان برسانیم."

23- به گزارش توتو مرکاتو وب، ویتیا والنچیچ ستاره 15 ساله فوتبال اسلوونی مد نظر فیورنتینا قرار گرفته است. ازکیل مونوز مدافع تیم پالرمو نیز یکی از افرادی است که می تواند در تابستان آینده راهی فلورانس شود.

22- رسانه های ایتالیایی اعلام کرده اند پیرپائولو مارینو روز گذشته در فلورانس حضور داشته و ملاقات کوتاهی نیز با سران باشگاه فیورنتینا انجام داده است.

21- منیر الحمداوی با وجود گلزنی در بازی قبلی برابر چزنا هنوز در لیست فروش باشگاه قرار دارد و آینده او جایی خارج از فلورانس خواهد بود. مدیر برنامه این بازیکن نیز عنوان کرده چند پیشنهاد مناسب رسیده و در حال بررسی آنها می باشند.

20- تیم رم قصد دارد متیا دسترو مهاجم جوان خود را به بالاترین پیشنهاد بفروشد و به همین دلیل خوما باباکار یکی از گزینه های اصلی رودی گارسیا برای پر کردن جای این بازیکن می باشد.

19- لارپوبلیکا گزارش داده در صورتی که یوزیپ ایلیچیچ در ژانویه از فیورنتینا جدا شود، یک نفر از بین پاتو، پاتزینی، جووینکو، موتو و یا موریل به فلورانس سفر خواهند کرد. در واقع می توان گفت که خرید بازیکن جدید، ارتباط مستقیم با مشخص شدن وضعیت ایلیچیچ دارد.

18- بازی های درخشان خواکین و ماتی فرناندز باعث شده تا از همین حالا صحبت هایی در مورد اضافه شدن آنها به لیست یوفا برای مرحله دوم آغاز شد. بادلی، کورتیچ و ریچاردز بازیکنانی هستند که به احتمال زیاد از لیست خارج خواهند شد.

17- روبرو شدن فیورنتینا با تاتنهام در محافل ورزشی ایتالیا نیز بازتاب گسترده ای داشته و همگی از قرعه ای سخت نام برده اند که با این وجود فیورنتینا می تواند آنها را شکست دهد.

16- لوکا تونی مهاجم تیم ورونا که سابقه بازی در کنار ماریو گومز را دارد از هواداران خواست تا به این ستاره آلمانی فرصت بدهند تا بتواند به فرم ایده آل خودش برسد.

15- در مراسم انتخاب بهترین های فوتبال ایتالیا در سال گذشته، 11 بازیکن برتر معرفی شدند: بوفون – دارمیان – بارزالی – بناتیا – آساموا – ویدال – پیرلو – پوگبا – ایموبیله – هیگواین – توز. در این مراسم کوادرادو پشت سر ایموبیله قرار گرفت و روسی و والرو نیز پشت سر توز و پیرلو جای گرفتند. پاسکوال نیز سومین دفاع چپ برتر شناخته شد. آنتونیو کونته، رودی گارسیا و وینچنزو مونتلا هم مربیان برتر سال شناخته شدند.

14- صحبت های داریو ناردلا شهردار فلورانس: "در حال ادامه برنامه ریزی ها برای ساخت ورزشگاه جدید هستیم و منتظر جواب مقامات بالاتر در این مورد می باشیم."

13- ماتیاس وچینو بازیکن تیم فیورنتینا که به طور قرضی در امپولی بازی می کند، با دریافت کارت زرد برابر تورینو، دیدار هفته آینده تیم فعلی خود با تیم سابقش را از دست داد.

12- لورنزو آموروسو مدافع سابق تیم فیورنتینا: "فیورنتینا همیشه در قرعه کشی ها بدشانس بوده است ولی فکر می کنم تاتنهام با تمام قدرتی که دارد، در مسائل دفاعی مشکلات زیادی داشته و می توان آنها را شکست داد."

11- روبرتو ده فانتی از تحلیل گران فوتبال انگلیس مدعی شده فیورنتینا در قرعه کشی لیگ اروپا بدشانس بوده و شکست دادن تاتنهام کار بسیار سختی خواهد بود. البته وی معتقد است فوتبال زیبا و تاکتیکی فیورنتینا می تواند اسلحه اصلی مونتلا برای شکست پوچتینو باشد.

10- در صفحه رسمی باشگاه تاتنهام در توییتر، هواداران این تیم از مقابله با ویولا ابراز نگرانی کرده اند. بسیاری از آنها معتقدند بازی با فیورنتینا کار بسیار سختی برای تیم محبوبشان می باشد که کار صعود را دشوار خواهد کرد.

9- توتو مرکاتو وب بار دیگر از نزدیک بودن پیرپائولو مارینو مدیر ورزشی سابق تیم ناپولی به فیورنتینا خبر داده است. این مدیر سرشناس می تواند در پایان فصل جانشین دانیله پراده شود.

8- امیلیانو بیگیکا از بازیکنان سابق فیورنتینا نیز اعلام کرده ویولا نمی توانسته با قرعه ای بدتر از این در اروپا روبرو شود. البته وی اعتقاد دارد فیورنتینا توانایی عبور از این رقیب قدرتمند را دارد.

7- فدریکو زانکن از مفسران مطرح ورزشی شانس دو تیم فیورنتینا و تاتنهام برای صعود به مرحله بعدی را برابر می داند. او معتقد است اسپرز با وجود بازیکنان خوبی که در اختیار دارد، هنوز نتوانسته در قالب یک تیم قدرتمند خودش را نشان دهد."

6- بر اساس اعلام یوفا، بازی رفت دو تیم تاتنهام و فیورنتینا در روز پنجشنبه 19 فوریه 2015 (30 بهمن 1393) در ساعت 23:35 و بازی برگشت در فلورانس در روز پنجشنبه 26 فوریه (7 اسفند) در ساعت 21:30 برگزار خواهد شد.

5- داریل پاول مدیر برنامه کنت زوهوره ستاره جوان تیم فیورنتینا: "ویچنزا و یک تیم انگلیسی بسیار نزدیک به خرید قرضی کنت هستند. باشگاه فیورنتینا واگذاری او به یک تیم ایتالیایی را ترجیح می دهد ولی همه چیز در یک هفته آینده مشخص خواهد شد. او می خواهد جایی بازی کند که فرصت زیادی در اختیارش قرار بگیرد."

4- لوکا تونی در این هفته سری آ به سیصدمین گل خود در دوران ورزشی اش دست پیدا کرد. به همین دلیل آندره آ دلاواله که رابطه بسیار خوبی نیز با این ستاره کهنه کار دارد، نامه ای به عنوان تبریک برای او نوشته و از این بازیکن گلزن قدردانی و تمجید کرده است.

3- تیم تاتنهام تا به حال در هیچ دیدار رسمی برابر فیورنتینا قرار نگرفته ولی آمار این تیم در مقابل تیم های کشور ایتالیا از 11 بازی، 4 پیروزی، 4 تساوی و 3 شکست بوده است.

2- تیم تاتنهام با مربیگری مائوریسیو پوچتینو آرژانتینی با کسب 24 امتیاز در رتبه 7 جدول لیگ انگلیس قرار دارد. آنها در لیگ اروپا نیز با 11 امتیاز پشت سر بشیکتاش قرار گرفتند ولی با داشتن بازیکنانی نظیر لاملا، اریکسن و آدبایور خط حمله خطرناکی دارند. بنیامین استامبولی یکی از اهداف اصلی خرید ویولا در تابستان نیز حالا به خوبی در تاتنهام جا افتاده است.

1- نظرات جیوانی گالی دروازه بان سابق فیورنتینا در مورد رویارویی با تاتنهام: "در مجموع تیم های ایتالیایی قرعه خوبی نداشتند. فیورنتینا هم قرعه بسیار سختی پیدا کرد. بازی کردن در وایت هارت لین کار راحتی نیست و تاتنهام به مراتب از لیورپول قوی تر است."