اخبار :: اخبار باشگاه

تاتنهام تیم قدرتمندی است ولی با کمک هواداران صعود خواهیم کرد

2080 شماره اطلاع نامه : تاتنهام تیم قدرتمندی است ولی با کمک هواداران صعود خواهیم کرد 1393/09/25 تاتنهام تیم قدرتمندی است ولی با کمک هواداران صعود خواهیم کرد اخبار باشگاه :: اخبار تاتنهام تیم قدرتمندی است ولی با کمک هواداران صعود خواهیم کرد
تاتنهام تیم قدرتمندی است ولی با کمک هواداران صعود خواهیم کرد

تاتنهام تیم قدرتمندی است ولی با کمک هواداران صعود خواهیم کرد

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا با وجود آگاهی از قدرت تیم تاتنهام در خانه، ابراز اطمینان کرد که شاگردانش همیشه بهترین نمایش را خواهند داشت و هواداران در آرتمیو فرانکی به صعود آنها کمک خواهند کرد.

روز گذشته در شهر نیون قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا انجام شد که طی آن تیم فیورنتینا با قرعه سختی چون تاتنهام روبرو شد. این دو تیم ابتدا در لندن و سپس در فلورانس با هم بازی می کنند تا یک تیم راهی دور یک هشتم نهایی شود. مونتلا نیز پس از شنیدن خبر رویارویی تیمش با رقیبی چون تاتنهام، ابتدا به قدرت تیم حریف اشاره کرده و سپس از توانایی بازیکنانش سخن به میان آورد:

"تاتنهام یک تیم بامهارت و قدرتمند در خط حمله می باشد که رتبه فعلی آنها در لیگ برتر (هفتم) نشان دهنده جایگاه واقعی و ارزش اصلی تیمی که از لحاظ تکنیکی در سطح بالایی قرار دارد، نیست. ضمن اینکه نباید فراموش کنیم آنها می توانند در بازار زمستانی ترکیب خودشان را قوی تر کنند، هرچند که همین حالا نیز خط یک خط میانی فوق العاده پرقدرت در اختیار دارند. با همه اینها، من بازیکنانم را می شناسم و می دانم که آنها همیشه بهترین نمایش خود را ارائه خواهند داد. می دانیم که بازی کردن در ورزشگاه های انگلیسی به دلیل حضور زیاد و نزدیک هواداران پرشور تیم ها کار بسیار سختی می باشد."

"اما پس از آن ما هم در آرتمیو فرانکی بازی خواهیم کرد و هواداران ما به تیم برای صعود کمک می کنند. وقتی که در لیگ اروپا بازی می کنید، همواره تیم های قدرتمند با هم روبرو می شوند و شاید تیم های ایتالیایی می توانستند کمی خوش شانس تر باشند ولی همه با تمام قدرت بازی خواهند کرد. اگر بتوانیم به دور بعدی صعود کنیم، دیر یا زود باید با یکی دیگر از تیم های ایتالیایی بازی کنیم و یکی از ما حذف خواهد شد. با این حال همه ما با تمام توان بازی می کنیم چون می دانیم که این رقابت ها تاثیر زیادی در بالا رفتن رتبه فوتبال ایتالیا در سطح اروپا خواهد داشت."