اخبار :: اخبار باشگاه

به ساخت ورزشگاه جدید نزدیک هستیم

2081 شماره اطلاع نامه : به ساخت ورزشگاه جدید نزدیک هستیم 1393/09/25 به ساخت ورزشگاه جدید نزدیک هستیم اخبار باشگاه :: اخبار به ساخت ورزشگاه جدید نزدیک هستیم
به ساخت ورزشگاه جدید نزدیک هستیم

به ساخت ورزشگاه جدید نزدیک هستیم

آندره آ دلاواله مالک و رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا از نزدیک بودن ساخت یک ورزشگاه جدید خبر داده و مدعی شد هدف اصلی فیورنتینا ایجاد لذت و افتخار بیشتر برای هواداران می باشد.

امروز در شهر فلورانس مراسمی برگزار شد که حامیان مالی و معنوی فیورنتینا گرد هم آمده بودند تا جشنی با عنوان جشن کریسمس را برگزار کنند. پس از این مراسم که در خانه اوپرا جدید شهر فلورانس برگزار می شد، آندره آ دلاواله نیز صحبت های مفصلی در مورد سالی که گذشت مطرح کرد:

"ما اینجا هستیم تا در کنار حامیان خود جشن بگیریم. اسپانسر ها بخش مهم و حیاتی برای هر تیمی می باشند و ما می خواهیم با استفاده از تجربیات یکدیگر و اتحاد، فیورنتینا را بار دیگر به جایی که شایسته آن است باز گردانیم. ما تقریبا در مسیر خانه (ورزشگاه جدید) قرار داریم. این کار چندین ماه زمان از ما می گیرد ولی ورزشگاه جدید یک گام مهم و کلیدی برای ما خواهد بود. وقتی ورزشگاه های انگلیسی را نگاه می کنیم انگیزه می گیریم که پروژه هایی این چنینی را دنبال کنیم چون هنوز در این موضوع با فاصله بسیار زیاد پشت سر کشور هایی مثل انگلیس و آلمان قرار داریم."

"در ایتالیا، یوونتوس این راه را آغاز کرده و ما می خواهیم تیم بعدی باشیم، سپس نوبت به رم می رسد. امیدوارم این اولین گام برای شروع یک مسیر تازه در کنار یکدیگر باشد. تاتنهام؟ تاتنهام همانند فیورنتینا دارای یک تاریخ و سابقه بسیار بزرگ است. ما سرنوشتمان را می پذیریم و به لندن می رویم تا فوتبال بازی کنیم زیرا از هیچ تیمی هراس نداریم. ما احترام زیادی برای آنها قائل هستیم اما فیورنتینا دوست دارد با تیم هایی در این سبک که فوتبال زیبایی ارائه می کنند، به رقابت بپردازد. مطمئنا یک دیدار هیجان انگیز خواهد شد. بازی با امپولی؟ بازی بسیار مهمی با امپولی داریم تا بتوانیم به راه خود ادامه دهیم."

"باید با یک سرسخت و بامهارت مثل امپولی روبرو شویم ولی فیورنتینا برای همه بازی ها دارای انگیزه زیادی می باشد. در سال 2014 می توانستیم خوش شانس تر از این باشیم، به طور مثال در فینال جام حذفی و امیدوارم سال آینده شادی های بیشتری را به هواداران هدیه کنیم. نمی خواهیم هدف خاصی را برای تیم در نظر بگیریم و قصد ما این است که هواداران تا جایی که می توانند از بازی تیمشان لذت ببرند. در ابتدای فصل خوب نبودیم و این تیمی نبود که انتظار داشتیم ولی در آینده تیم واقعی فیورنتینا را خواهیم دید."