اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 26 آذر)

2082 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 26 آذر) 1393/09/26 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 26 آذر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 26 آذر)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 26 آذر)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 26 آذر)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

ادامه شایعات در مورد خرید پاتو ؛ آخرین وضعیت مذاکرات برای تمدید قرارداد ها

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- صحبت های بورخا والرو: "بازی سختی را برابر امپولی خواهیم داشت، چون خیلی ها به تعطیلات فکر می کنند و تمرکز کم می شود. ما باید این مسیر را ادامه دهیم و نتایج خوبی بگیریم. امپولی در ضد حملات عالی است و امیدوارم در آخرین بازی سال موفق باشیم. فاصله زیادی تا بازی با تاتنهام داریم و در زمان خودش به آن فکر خواهیم کرد اما یک نبرد جذاب در یک ورزشگاه فوق العاده خواهد بود."

15- تیم تاتنهام رقیب بعدی ویولا در رقابت های لیگ اروپا قصد دارد در ژانویه، امانوئل آدبایور و روبرتو سولدادو را به فروش رسانده و جکسون مارتینز را خریداری کند.

14- تیم فیورنتینا پیشنهاد خود برای تمدید قرارداد نتو را تا دستمزد سالانه 1.5 میلیون افزایش داده اما هنوز تا درخواست 2 میلیونی این بازیکن فاصله زیادی وجود دارد.

13- گاتزتا دلو اسپورت معتقد است آلبرتو آکوییلانی خواستار قرارداد جدید 3 ساله شده و همین موضوع اصلی ترین اختلاف وی با فیورنتینا برای تمدید می باشد. ویولا فقط 2 سال دیگر به او پیشنهاد کرده است.

12- لا نازیونه امروز اعلام کرد که احتمال حضور الکساندر پاتو در فلورانس افزایش پیدا کرده و این بازیکن می تواند حتی با قراردادی 6 ماهه در ژانویه به فیورنتینا ملحق شود.

11- تیم یوونتوس به تلاش خود برای جذب استفان ساویچ و نوربرتو نتو دو ستاره جوان تیم فیورنتینا ادامه خواهد داد. البته بعید به نظر می رسد که فلورانسی ها اجازه خروج این بازیکنان در ژانویه را بدهند.

10- توتو مرکاتو وب امروز گزارش داده که روز گذشته در لندن ملاقاتی بین مدیر برنامه میلن گاماکوف ستاره 20 ساله بلغاری و میلون جورجیف نماینده ویولا انجام شده تا شرایط حضور این بازیکن در فلورانس بررسی شود.

9- نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا به صورت طنز به اشتباه خود در بازی با چزنا واکنش نشان داده است: "من در آن بازی هدیه خوبی به ساویچ دادم و با این کارم باعث شدم او در آن مسابقه 2 گل به ثمر برساند."

8- رسانه های انگلیسی امروز هم به شایعات خود مبنی بر علاقه منچستر یونایتد به جذب خوان کوادرادو ادامه دادند. این بازیکن می تواند با مبلغ 40 میلیون فلورانس را ترک کند.

7- بورخا والرو ستاره تیم فیورنتینا شب گذشته در یک اتفاق جالب به عنوان مربی یک تیم فوتسال بانوان در فلورانس انجام وظیفه کرد. البته این حضور روی نیمکت رسمی نبوده و بازی بیشتر جنبه نمادین داشت. روکیو رودریگز همسر والرو نیز در این تیم بازی می کرد.

6- رسانه های آلمانی از علاقه تیم وردربرمن نسبت به جذب یوزیپ ایلیچیچ خبر داده اند. این بازیکن پیش از این و در زمان حضور در پالرمو نیز مشتری های زیادی در آلمان داشت.

5- پاتریک باستیانلی مدیر برنامه خوما باباکار: "در حال کار بر روی تمدید قرارداد هستیم و هنوز زمان زیادی باقی مانده است. او در حال حاضر فقط به فیورنتینا فکر می کند و قصد دارد به بازیکنی ثابت برای تیم تبدیل شود."

4- مدیر برنامه احمد حجازی اعلام کرده که سه تیم کیه وو، باستیا فرانسه و فرایبورگ آلمان برای جذب این مدافع مصری ابراز علاقه کرده اند.

3- پپیتو روسی در صفحه شخصی خود از علاقه به فلورانس خبر داد: "سرنوشت من با فیورنتینا گره خورده و حتی زمانی که هنوز نمی دانم چه وقتی می توانم به میادین بازگردم، آنها اعتماد کاملی نسبت به من نشان می دهند. این موضوع به اندازه پونته وکیو، پالاتزو پیتی (مکان هایی در فلورانس) و سایر جا های دیدنی فلورانس که هر روز آنها را می بینم، زیبا و فوق العاده است."

2- مدیر برنامه سباستین جووینکو: "می دانیم که تیم فیورنتینا خواستار این بازیکن می باشد ولی فقط علاقه داشتن کافی نیست. جووینکو در مرحله مهمی از زندگی ورزشی خود قرار دارد و باید تمامی گزینه ها را بررسی کنیم."

1- صحبت های جانلوکا بایزی مدیر اجرایی فیورنتینا: "ما به خوبی آرتمیو فرانکی را برای دیدار های بزرگی مثل بازی با تاتنهام آماده و مجهز خواهیم کرد. قصد داریم بهترین شرایط را برای افرادی که به ورزشگاه می آیند فراهم کنیم."