اخبار :: اخبار باشگاه

گومز در انتظار بازی در کنار روسی

2088 شماره اطلاع نامه : گومز در انتظار بازی در کنار روسی 1393/10/02 گومز در انتظار بازی در کنار روسی اخبار باشگاه :: اخبار گومز در انتظار بازی در کنار روسی
گومز در انتظار بازی در کنار روسی

گومز در انتظار بازی در کنار روسی

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرد در سال 2015 بار دیگر بتواند در کنار جوزپه روسی به میدان رفته و به مسیر گلزنی های خود بازگردد.

ستاره باتجربه ویولا در طول یک سال و نیم گذشته با مصدومیت های زیادی روبرو شده که توانایی بازی های مداوم را از او گرفته است. او حالا مصدومیت را به طور کامل پشت سر گذاشته و می تواند باه انتقاد ها پاسخ بدهد. گومز در مصاحبه با اسکای اسپورت مطالب زیر را مطرح کرده است:

"گل ها از راه خواهند رسید و به خوبی راه گلزنی را می دانم ولی در حال حاضر بیشتر درگیر بازی تیمی هستم. وقتی روز به روز تمرین کنم و بر کارم تمرکز داشته باشم بار دیگر به فرم ایده آل خودم باز می گردم. من در مقابل دروازه کمی احساس نا امنی دارم ولی تمامی این مسائل به زودی و با گذر زمان سپری خواهند شد. فلورانس؟ من واقعا خواستار حضور در اینجا بودم و خوشحالم که سرانجام به آن رسیدم. سال اول خیلی سخت بود چون خیلی کم بازی کردم اما حالا سرانجام از لحاظ فیزیکی و بدنی به شرایط بسیار خوبی رسیده ام. وقتی وضعیت خوبی داشته باشم همه چیز بهتر خواهد شد و تمامی مشکلات حل می شود."

"روسی؟ ما همیشه با هم در حال صحبت و خنده هستیم. اشتیاق زیادی به بازی در کنار هم داریم اما متاسفانه هنوز نتوانسته ایم آن را با تداوم زیاد انجام دهیم. امیدوارم در سال 2015 این اتفاق رخ دهد. مونتلا؟ او مهاجم بزرگی بود و حالا به مربی بزرگی تبدیل شده که همانند من به فوتبال تهاجی علاقه زیادی دارد. دلاواله؟ او یک مرد واقعی است و همیشه رابطه خوبی با هم داشته ایم. او همیشه کاری می کند که در زندگی چیز ها زیبا تر شوند. بحران گلزنی؟ واقعا علاقه ای ندارم که پس از هر بازی گل نزدن، مسئله بحران گلزنی مطرح شود."