اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 دی)

2089 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 دی) 1393/10/04 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 دی)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 دی)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 دی)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

تبریک سال نو میلادی به هواداران ؛ زمان وداع با نتو فرا رسیده است؟

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- صحبت های پپیتو روسی که در امریکا در یک بازی نمادین حاضر شده بود: "روز بسیار خوبی بود و با بچه های کوچک فوتبال بازی کردیم. فوتبال باید برای سرگرمی و لذت بردن باشد و امیدوارم خیلی زود بار دیگر به میدان بازگردم. به همه سال جدید را تبریک می گویم."

17- باشگاه فیورنتینا با قرار دادن یک عکس دسته جمعی از بازیکنان تیم در وب سایت خود، فرا رسیدن سال جدید میلادی را به همه هواداران ویولا در تمامی دنیا تبریک گفت.

16- سایمون گوستافسون ستاره 19 ساله تیم هاکن سوئد مورد توجه دو تیم فیورنتینا و یوونتوس قرار گرفته است. این هافبک چپ پا به زودی از سوئد جدا خواهد شد.

15- یکی از وب سایت های هوادارای تیم اودینزه از زلیکو برکیچ دروازه بان این تیم به عنوان جانشین نوربرتو نتو در فیورنتینا نام برده است. البته بعید به نظر می رسد مونتلا به دروازه بانی غیر از تاتاروزانو فکر کند.

14- اخیرا شایعاتی در مورد احتمال معاوضه یوزیپ ایلیچیچ با فابیو کوالیارلا از تیم تورینو منتشر شده است. هر دو تیم خواستار ستاره تیم مقابل می باشند و به همین دلیل این فرضیه زیاد دور از ذهن نیست.

13- مدیر برنامه نتو با پیشنهاد دستمزد 1.5 میلیونی ویولا موافقت نکرده و به همین دلیل شاید پیشنهاد 1.8 میلیونی تیم رم باعث خروج این سنگربان برزیلی از فلورانس شود.

12- لئوناردو کاپتزی هافبک جوان ویولا اعلام کرد این فوق العاده خواهد بود اگر روزی جانشین پیزارو در فیورنتینا شود. این بازیکن یکی از مستعد ترین ستاره های جوان فوتبال ایتالیا شناخته می شود.

11- توتو اسپورت در مطلبی جالب و ناگهانی از توافق نهایی بین فیورنتینا و تیم گوانگژو چین برای انتقال آلبرتو جیلاردینو به فلورانس خبر داده است. البته هنوز واکنشی به این خبر از سوی هیچ کدام از طرفین نشان داده نشده است.

9- در پایان هفته شانزدهم سری آ، خط حمله تیم فیورنتینا با 21 گل زده در کنار تیم کالیاری در رتبه نهم برترین های فصل جای گرفته و خط دفاعی با دریافت فقط 13 گل، پس از یوونتوس و رم بهترین خط دفاعی لیگ محسوب می شود.

8- از نظر لانازیونه احتمال جدایی 11 بازیکن از فیورنتینا در زمستان وجود دارد. بریلانته، اوکتاویو، یاکوونکو، الحمداوی، ایلیچیچ، لاتزاری و حجازی به طور قطع تیمی دیگر پیدا خواهند کرد و شرایط آکوییلانی، مارین، پاسکوال و نتو نیز به زودی مشخص خواهد شد.

7- لانازیونه از الکساندر پاتو، سباستین جووینکو و لوییز موریل به عنوان سه اولویت اصلی ویولا برای خرید در خط حمله نام برده است. البته اسامی چون وازکز از پالرمو نیز در این لیست حضور دارند.

6- تیم فیورنتینا در صورتی حاضر به واگذاری نتو به رم می شود که این تیم در مقابل الساندرو فلورنزی را وینچنزو مونتلا بدهد. البته رمی ها قیمت ستاره جوان خود را 15 میلیون اعلام کرده اند.

5- گفته می شود چیپرین تاتاروزانو برای یادگیری زبان ایتالیایی، معلمی خصوصی را برای خود انتخاب کرده تا خیلی زود زبان ایتالیایی خود را تکمیل کند. البته او در این 4 ماه حضور در فلورانس، تقریبا با این زبان آشنا شده است.

4- "از 6 بازی در لیگ اروپا تا دروازه بان اول ویولا" این تیتری است که رسانه ها در مورد احتمال تبدیل شدن تاتاروزانو به دروازه بان اول فیورنتینا چاپ کرده اند. در صورت جدایی نتو، تاتا می تواند بدون هیچ رقیبی به چارچوب دروازه ویولا برسد.

3- گاتزتا دلو اسپورت از دو تیم فیورنتینا و سمپدوریا به عنوان گزینه های اصلی برای جذب لوییز موریل مهاجم توانای تیم اودینزه خبر داده است.

2- رقابت تیم های یوونتوس، رم و لیورپول برای جذب نوربرتو نتو افزایش پیدا کرده است. به نظر می رسد هر سه تیم شانس خوبی برای خرید این بازیکن داشته و همگان منتظر وضعیت قرارداد او با ویولا هستند.

1- سیمونه مینلی ستاره 17 ساله تیم فیورنتینا که اخیرا در لیگ اروپا نیز برای ویولا به میدان رفته بود، بار دیگر به اردوی تیم ملی زیر 18 ساله های ایتالیا دعوت شد.