اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 دی)

2090 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 دی) 1393/10/06 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 دی)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 دی)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 6 دی)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

مارین در آستانه بازگشت به چلسی ؛ جواب منفی ایلیچیچ به 3 پیشنهاد

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

25- گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که یوزیپ ایلیچیچ تا اینجا پیشنهاد سه تیم آتالانتا، تورینو و اودینزه را رد کرده ولی در هر صورت خواستار جدایی از فلورانس در زمستان می باشد.

24- از سوی مجله معتبر گاردین، اسامی 100 بازیکن برتر جهان در سال 2014 اعلام شد که در این بین خوان کوادرادو نیز به عنوان تنها نماینده تیم فیورنتینا در رتبه 56 قرار گرفت. کریستینو رونالدو، لیونل مسی و مانوئل نویر در رتبه های اول تا سوم جای گرفتند.

23- تیم پارما از امروز بار دیگر تمرینات خود را از سر گرفته و بازیکنان این تیم در مجموعه ورزشی پوشیده از برف کولکیو به تمرین پرداختند. البته شاگردان دونادونی فقط تمرینات بدنی و کششی را انجام دادند.

22- صحبت های لوییز موریل ستاره تیم اودینزه: "من از تیم های فیورنتینا، میلان، لیورپول و ساوتهمپتون پیشنهاد داشتم ولی به امضای قرارداد با سمپدوریا بسیار نزدیک هستم." بدین ترتیب به نظر می آید شانسی برای جذب او از سوی ویولا وجود نداشته باشد.

21- تیم های ورونا و امپولی برای جذب جاشوا بریلانته وارد عمل شده اند و شانس تیم امپولی برای خرید قرضی این بازیکن بیشتر به نظر می رسد.

20- به نظر می رسد الکساندر پاتو مهاجم تیم سائو پائولو برزیل در آستانه انتقال به تیم فنرباغچه ترکیه قرار دارد. بدین ترتیب شانس ویولا برای جذب این بازیکن بسیار کم شده است.

19- تیم های پالرمو و کیه وو برای جذب احمد حجازی ابراز علاقه کرده اند. تیم فیورنتینا نیز به ترتیب وازکز و پالوسکی را در قبال مدافع مصری خود درخواست کرده است. البته احتمال اضافه شدن اولکساندر یاکوونکو در این معاملات نیز وجود دارد.

18- استفانو کاستانیا مدیر برنامه نوربرتو نتو سنگربان برزیلی تیم فیورنتینا تنها کسی است که در این مقطع حساس می تواند از خروج این دروازه بان جلوگیری کند. کاستانیا رابطه بسیار عالی با سران باشگاه داشته و می تواند نتو را برای ماندن در فلورانس متقاعد کند.

17- لا نازیونه معتقد است میلان بادلی و میکا ریچاردز با وجود بازی های کمی که برای ویولا انجام داده اند حداقل تا پایان فصل را در فلورانس خواهند ماند.

16- توتو اسپورت در خبری جالب اعلام کرد دو تیم تورینو و فیورنتینا قصد معاوضه 4 بازیکن را دارند. ایلیچیچ و کورتیچ با سانچز مینو و کوالیارلا معاوضه می شوند تا هر دو تیم به خواسته های خود برسند.

15- مائوریسیو پینیا ستاره اهل شیلی در آستانه انتقال به تیم آتالانتا قرار دارد و همین موضوع می تواند باعث جدایی جرمن دنیس از این تیم شود. فیورنتینا یکی از تیم هایی است که برای خرید دنیس ابراز علاقه کرده است.

14- جانفرانکو زولا مربی جدید تیم کالیاری برای جذب آندره آ لاتزاری ابراز علاقه کرده است. البته تیم آتالانتا دیگر تیم سابق لاتزاری نیز برای بازگرداندن وی آماده است.

13- مانوئله بایوکین یکی از مفسران مطرح ورزشی در صفحه شخصی خود اینچنین نوشت: "مارکو مارین به چلسی بر می گردد و سپس به طور قرضی راهی تیمی دیگر خواهد شد."

12- تیم پارما رقیب بعدی ویولا در سری آ اولین خرید زمستانی خود را انجام داد. اندی لیلا بازیکن اهل آلبانی تیم جیانینا یونان هافبکی است که اولین خرید مالک جدید پارما لقب گرفته است.

11- اسکای گزارش داده که دانیله پراده برای جذب سانچز مینو ستاره جوان تیم تورینو با سران این تیم وارد مذاکره شده است. این بازیکن 24 ساله به تازگی راهی تورینو شده است.

10- لورنزو دی آماتو مربی قدیمی فوتبال ایتالیا که وینچنزو مونتلا را کشف کرده، در اظهار نظری جالب اعلام کرد که مربی جوان فیورنتینا در سال های ابتدایی فوتبال خود قصد داشته یک دروازه بان شود ولی توانایی کار با توپ او باعث شد تا کم کم به خط حمله رفته و به یک مهاجم تبدیل شود.

9- وسلی هوت مدافع 20 ساله تیم آلکمار هلند، توجه تیم های فیورنتینا و لازیو را جلب کرده و در صورتی که قرارداد خود را با AZ تمدید نکند، به احتمال زیاد از تیمش جدا خواهد شد. توئنته و آیاکس در هلند نیز دیگر مشتری های این بازیکن هستند.

8- تیم میلان که در آستانه جذب السیو چرچی بود، حالا این بازیکن را دور از خود می بیند و به همین دلیل برای جذب لوییز موریل با تیم های فیورنتینا و سمپدوریا وارد رقابت شده است. احتمال معاوضه ایلیچیچ با موریل نیز اخیرا مطرح شده است.

7- 8 بازیکن تیم فیورنتینا در پایان این فصل بدون قرارداد خواهند ماند و هنوز وضعیت هیچ کدام از آنها مشخص نیست. نتو، پاسکوال، پیزارو، وارگاس و آکوییلانی 5 بازیکنی هستند که تاثیر زیادی در ترکیب تیم دارند ولی سرنوشت آنها هنوز نامعلوم است. لوپاتلی، لاتزاری و الحمداوی نیز 3 بازیکن دیگری هستند که به احتمال زیاد خیلی زود از تیم جدا خواهند شد.

6- آدریانو بازیکن برزیلی سابق تیم فیورنتینا به تیم لو هاور فرانسه پیوست تا پس از مدت ها زندگی در حاشیه، بار دیگر از این تیم دسته دوم فرانسوی به مستطیل سبز باز گردد.

5- میکا ریچاردز هنوز نتوانسته خودش را در ترکیب تیم فیورنتینا جای دهد ولی به نظر می رسد مونتلا نظر ویژه ای روی این بازیکن تنومند انگلیسی داشته و قصد ندارد در ژانویه او را به منچستر سیتی بازگرداند.

4- زمانی که خوزه باسانتا برای فیورنتینا خریداری شد، برخی با کنایه اعلام کردند که مونتلا خواستار خرید "بالانتا" بازیکن کلمبیایی شده ولی مسئولان تیم اشتباه کرده و "باسانتا" را خریده اند. اما باسانتا با عملکرد عالی خود در این فصل جواب منتقدان را داد. او در این فصل هر بار که به میدان رفته، فیورنتینا شکست نخورده است.

3- نیمکت نشینی های مداوم مارکو مارین در سری آ باعث شده تا از همین حالا شایعات در مورد جدایی زود هنگام او از فلورانس به گوش برسد. البته مونتلا هنوز در مورد وضعیت این بازیکن صحبتی را مطرح نکرده است.

2- تیم فیورنتینا در کورس رقابت برای خرید سباستین جووینکو از برتری بیشتری برخوردار است و دلیل آن هم علاقه یووه به بازیکنانی چون ساویچ و نتو می باشد.

1- به نظر می رسد داستان یوزیپ ایلیچیچ و فیورنتینا رو به پایان می باشد. ایلیچیچ که به واسطه علاقه زیادش به ویولا و سبک بازی تیم مونتلا راهی فلورانس شده بود، در طول یک سال و نیم اخیر هرگز نتوانست انتظار هواداران را برآورده کند.