اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 8 دی)

2092 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 8 دی) 1393/10/08 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 8 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 8 دی)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 8 دی)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 8 دی)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

تلاش باشگاه برای بازگشت زوج طلایی به فلورانس ؛ پیشنهاد های جدید برای ایلیچیچ و ماتی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


19- مارچلو بیلسا مربی آرژانتینی تیم المپیک مارسی از سران این باشگاه فرانسوی درخواست کرده ماتی فرناندز ستاره خوش تکنیک ویولا را در زمستان خریداری کنند. البته بعید به نظر می رسد مونتلا راضی به فروش مرد اول تیمش در رقابت های این فصل شود.

18- وب سایت اسپانیایی Laotraliga.net، از علاقه جدی تیم فیورنتینا به وینگر جوان تیم سویا یعنی ویکتور ویتولو خبر داده است. به احتمال زیاد ویولا از خواکین برای رسیدن به این بازیکن جوان استفاده خواهد کرد.

17- از انگلیس خبر رسیده که تیم های لیدز یونایتد و استون ویلا برای جذب یوزیپ ایلیچیچ ابراز علاقه کرده اند. مالکیت لیدز به عهده ماسیمو چلینو ایتالیایی می باشد که پیش از این مالکیت کالیاری را بر عهده داشت.

16- صحبت های میرچیا لوچسکو در مورد فرناندو: "فیورنتینا چندین ماه پیش برای این بازیکن ابراز علاقه کرد و اخیرا خبر جدیدی در این مورد وجود ندارد. اگر او پیشنهاد مناسبی دریافت کند می تواند از تیم جدا شود چون من نمی توانم بازیکنی که خواستار جدایی می باشد را در تیم نگه دارم."

15- تیم پالرمو که خود را در آستانه از دست دادن فرانکو وازکز می بیند، تصمیم دارد هر چه سریع تر قرارداد این ستاره آرژانتینی را تمدید کند. با این حال نبرد تیم های فیورنتینا و یوونتوس برای جذب وی همچنان ادامه دارد.

14- تیم پارما به تمرینات خود در کولکیو ادامه می دهد و امروز نیز 1 جلسه تمرینی را پشت سر گذاشت. آکوا، بلفودیل، بیابیانی، گتزال، خورکرا، سانتاکروچه، کودا و گوبی لیست طولانی غایبان این تیم را تشکیل می دهند.

13- تیم فیورنتینا در آخرین لحظات برای جذب ایوان استرینیچ اقدام کرده ولی او قصد دارد به توافق خود با ناپولی پایبند بوده و راهی این تیم شود.

12- مانوئل پاسکوال و خوما باباکار برای دیدار مقابل پارما به آمادگی لازم بازگشته و به احتمال زیاد می توانند در ترکیب اصلی تیم در اولین دیدار سال 2015 قرار بگیرند.

11- رسانه های ایتالیایی معتقدند تیم فیورنتینا فقط در صورت فروش یوزیپ ایلیچیچ و باز پس دادن مارکو مارین به تیم چلسی، برای خرید یک مهاجم جدید اقدام خواهد کرد.

10- در روز های اخیر صحبت های زیادی در مورد امکان بازگشت آلبرتو جیلاردینو و آدرین موتو به فلورانس منتشر شده و به نظر می رسد باشگاه به بازگرداندن ستارگان قدیمی خود توجه ویژه ای دارد. البته همه چیز برای خرید این زوج طلایی به تصمیم مونتلا در این باره مربوط می شود.

9- به احتمال زیاد امروز ملاقاتی بین سران باشگاه فیورنتینا برگزار می شود تا در مورد اهداف و نیاز های تیم در بازار زمستانی نقل و انتقالات تصمیمات نهایی و جدی گرفته شود. بحث تمدید قرارداد بازیکنانی نظیر نتو نیز از دیگر مباحث احتمالی خواهد بود.

8- آندره آ برتولاکی هافبک جوان و آینده دار تیم جنوا جدید ترین گزینه ای است که برای جانشینی دیوید پیزارو در فلورانس مطرح شده است.

7- از نظر توتو اسپورت، معاوضه یوزیپ ایلیچیچ با یک نفر از بین سانچز مینو و فابیو کوالیارلا از تورینو، به جواب ستاره 26 ساله فیورنتینا بستگی دارد.

6- لارپوبلیکا قیمت سباستین جووینکو را در زمستان 3 میلیون تخمین زده و او را به عنوان اصلی ترین گزینه مونتلا برای خرید در ژانویه معرفی کرده است.

5- در حالی که صحبت ها در مورد جدایی نتو در زمستان روز به روز بیشتر می شود، به نظر نمی رسد که مونتلا نگرانی بابت دروازه تیمش داشته باشد چرا که چیپرین تاتاروزانو آماده به عهده گرفتن این مسئولیت سنگین می باشد.

4- تیم فیورنتینا هنوز قرارداد خوما باباکار را تمدید نکرده و به همین دلیل تیم اینتر قصد دارد در تابستان آینده پیشنهادی برای جذب این بازیکن ارائه دهد. البته باباکار هنوز یک سال و نیم دیگر با ویولا قرارداد دارد.

3- بازیکنان تیم فیورنتینا پس از یک هفته استراحت و تعطیلات امروز بار دیگر به فلورانس باز خواهند گشت تا تمرینات خود برای ادامه رقابت های این فصل را از سر بگیرند.

2- صحبت های مدیر برنامه یوزیپ ایلیچیچ: "خبر هایی در مورد رد چند پیشنهاد از سوی ایلیچیچ خواندم ولی باید اعلام کنم این موضوع صحت ندارد. دلیل آن هم این است که ما هنوز با فیورنتینا برای آینده این بازیکن صحبتی نکرده ایم و هیچ پیشنهادی هم به ما نرسیده است."

1- انتقال مائوریسیو پینیا به تیم آتالانتا راه را برای خروج جرمن دنیس هموار کرده و حالا دو تیم فیورنتینا و رم در رقابت برای جذب این بازیکن به سر می برند.