اخبار :: اخبار باشگاه

همه چیز به خوبی پیش رفته است ؛ پپیتو 2 ماه دیگر باز می گردد

2094 شماره اطلاع نامه : همه چیز به خوبی پیش رفته است ؛ پپیتو 2 ماه دیگر باز می گردد 1393/10/09 همه چیز به خوبی پیش رفته است ؛ پپیتو 2 ماه دیگر باز می گردد اخبار باشگاه :: اخبار همه چیز به خوبی پیش رفته است ؛ پپیتو 2 ماه دیگر باز می گردد
همه چیز به خوبی پیش رفته است ؛ پپیتو 2 ماه دیگر باز می گردد

همه چیز به خوبی پیش رفته است ؛ پپیتو 2 ماه دیگر باز می گردد

باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی اعلام کرد که مراحل درمان جوزپه روسی به بهترین شکل ممکن پیش رفته و این بازیکن می تواند تا 2 ماه دیگر به مستطیل سبز بازگردد.

پپیتو در تابستان امسال بار دیگر دچار مصدومیت از ناحیه زانو شده و تمامی رقابت های این فصل تا این لحظه را از دست داد. او امشب نیز طبق برنامه از پیش تعیین شده با پزشک خود در امریکا ملاقات کرده و آخرین معاینات را پشت سر گذاشت. دکتر پائولو مانتی پزشک باشگاه فیورنتینا نیز پس از مطلع شدن از وضعیت نهایی این بازیکن، به سرعت مطلب جامعی را در این مورد منتشر کرد:

"دکتر سینگلتون وضعیت روسی را بسیار عالی توصیف کرده است. زانوی روسی ثبات لازم را کسب کرده و هیچ تحرک اضافه ای ندارد و به خوبی جای گرفته است. در همان جا اولین تمرینات سنگین را نیز روی زانوی او انجام داده اند که به ما اجازه می دهد دوره بازیابی عضلانی این بازیکن را با یک برنامه تمرینی بسیار خاص از ماه ژانویه آغاز کنیم. سپس در میانه های ماه فوریه (ماه دوم میلادی) بار دیگر یک معاینه سرنوشت ساز انجام خواهد شد و پس از آن اگر همه چیز به خوبی پیش برود، می توانیم روسی واقعی را در ابتدای ماه مارس (ماه 3 میلادی) در میادین ببینیم."

آندره آ پاستورلو مدیر برنامه روسی نیز صحبت هایی را در این باره انجام داده است: "معاینه در کولورادو نشان داد که دوران درمان به خوبی پیش رفته است ولی با وجود برنامه مشخصی که داریم، من صحبتی در مورد زمان قطعی بازگشت او به میادین نخواهم کرد. فقط می توانم اعلام کنم که مسیر طولانی برای درمان وجود دارد که البته در سرازیری آن قرار داریم و روز های سخت و تاریک را پشت سر گذاشته ایم. من شخصا مطمئن هستم که در این فصل روسی را در بازی های زیادی در میدان خواهیم دید."