اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 10 دی)

2095 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 10 دی) 1393/10/10 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 10 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 10 دی)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 10 دی)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 10 دی)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

دیوید ویا گزینه ای جدی برای فیورنتینا ؛ ملاقات پراده با نتو و بریلانته

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

20- مطلبی که خوان کوادرادو در صفحه توییتر خود منتشر کرد: "با کمک خدا سال 2014 را پشت سر گذاشتم و امیدوارم سال 2015 بهتر باشم."

19- تیم پارما رقیب بعدی فیورنتینا در سری آ، امروز در دیداری دوستانه در برابر تیم کورگزه از سری دی به برتری 2-0 دست پیدا کرد. در این دیدار اندی لیلا بازیکن جدید پارما نیز برای اولین به میدان رفت.

18- امروز هم شایعات در مورد علاقه فیورنتینا به ویتولو هافبک با استعداد تیم سویا ادامه پیدا کرد. این بازیکن ارزشی در حدود 8 میلیون دارد و فیورنتینا قصد دارد از خواکین برای رسیدن به وی استفاده کند.

17- رای اسپورت گزارش داده که دانیله پراده شب گذشته ملاقاتی با نوربرتو نتو و جاشوا بریلانته برگزار کرده و با این دو بازیکن در مورد شرایط حضور در فیورنتینا صحبت کرده است.

16- نیکولو گیلی مدافع 18 ساله و سیمونه مینلی مهاجم 17 ساله تیم جوانان فیورنتینا در لیست 15 بازیکن برتر جوان فوتبال ایتالیا قرار گرفتند. گاتزتا که این لیست را منتشر کرده، ابراز امیدواری کرده این بازیکنان به زودی در سری آ به میدان بروند.

15- میگوئل لایون بازیکن مکزیکی تیم امریکا این کشور که مدت زیادی مورد توجه چندین تیم از سری آ از جمله فیورنتینا قرار داشت، امروز به طور رسمی راهی تیم گرانادا اسپانیا شد.

14- با تصمیم کادر فنی، مشاهده تمرینات تیم فیورنتینا در روز پنجشنبه، اولین روز از سال 2015 میلادی برای عموم آزاد اعلام شد تا پیوندی محکم تر میان هواداران و بازیکنان ایجاد شود.

13- به نظر می رسد شایعات در مورد علاقه ویولا نسبت به خرید دیوید ویا شکل جدی تری به خود گرفته و این اخبار امروز هم ادامه پیدا کرده است. ویا که در گذشته نیز مورد توجه فیورنتینا قرار داشت، چند روزی است که بار دیگر به لیست خرید پراده اضافه شده است.

12- از آلمان خبر رسیده که تیم وردربرمن برای جذب یوزیپ ایلیچیچ اعلام آمادگی کرده و به زودی پیشنهادی خوب را برای خرید این بازیکن 26 ساله ارائه خواهد کرد.

11- تیم تورینو نیز به جمع مشتری های آندره آ لاتزاری هافبک چپ پای فیورنتینا اضافه شد. پیش از این آتالانتا و کالیاری رقابتی را برای جذب این بازیکن آغاز کرده بودند.

10- کوریره فیورنتینو نیز احتمال پیوستن موتو به فیورنتینا را زیاد می داند ولی معتقد است این بازیکن باتجربه پیش از امضای قرارداد باید مدتی را به طور آزمایشی در تمرینات تیم حاضر شود تا آمادگی او اثبات شود.

9- 5 نام برای پیوستن به خط حمله تیم فیورنتینا از سوی توتو اسپورت اعلام شده است. فابیو کوالیارلا، لوییز موریل، هوگو آلمیدا، آدرین موتو و آلبرتو جیلاردینو گزینه های مطرح شده توسط این روزنامه هستند.

8- توتو اسپورت که علاقه زیادی به اخبار پیرامون ایلیچیچ از خود نشان داده، باز هم مدعی شده که همه چیز در مورد معاوضه ایلیچیچ با کوالیارلا به خوبی پیش می رود و تیم فیورنتینا در این معاوضه 3 میلیون نیز کسب خواهد کرد.

7- پپیتو روسی که شب گذشته در امریکا مورد معاینه قرار گرفت، روز 7 ژانویه یک روز پس از دیدار با پارما به فلورانس باز خواهد گشت. این بازیکن از آن تاریخ توانایی شروع تمرینات خاص خود را دارد.

6- پس از مدیر برنامه یوزیپ ایلیچیچ، حالا نوبت به باشگاه فیورنتینا رسیده که شایعات در مورد این بازیکن را تکذیب کند: "ایلیچیچ هیچ پیشنهادی را رد نکرده و دلیل آن هم این است که تا امروز پیشنهادی برای این بازیکن ارائه نشده است."

5- در صورتی که طبق گفته تیم پزشکی باشگاه، پپیتو روسی در ابتدای ماه مارس توانایی بازی را داشته باشد، می توان انتظار داشت که او در یکی از دیدار ها مقابل اینتر و یا لازیو که در دو هفته ابتدایی ماه مارس برگزار می شوند، به میادین بازگردد.

4- صحبت های آدم لیاییچ بازیکن سابق تیم فیورنتینا: "شش ماه آخر حضور من در فلورانس با مونتلا عالی سپری شد ولی من تصمیم به تغییر شرایط گرفته و از فیورنتینا رفتم. چندی پیش با نتو صحبت کردم ولی درباره قرارداد حرفی نزدیم. او برای من یک دوست بسیار خوب است و دروازه بانی بزرگ که کمتر کسی را به توانایی های او می توان پیدا کرد."

3- گفته می شود تیم فیورنتینا نهایتا تا روز شنبه وضعیت قراردادی نوربرتو نتو را مشخص می کند تا تکلیف مدیران باشگاه مشخص شود.

2- مارچلو لیپی مربی کهنه کار فوتبال ایتالیا از تیم های فیورنتینا، اینتر، ناپولی و میلان به عنوان شانس های اصلی رسیدن به رتبه سوم رقابت های این فصل سری آ نام برد.

1- روزنامه های فرانسوی از علاقه سه تیم لیون، موناکو و مارسی برای جذب سباستین جووینکو خبر داده اند. این در حالی است که در ایتالیا نیز فیورنتینا رقبای زیادی برای رسیدن به این بازیکن خوش تکنیک پیش رو دارد.