اخبار :: اخبار بازی ها

پارما 1-0 فیورنتینا ؛ همه چیز در بدترین حالت اتفاق افتاد

2103 شماره اطلاع نامه : پارما 1-0 فیورنتینا ؛ همه چیز در بدترین حالت اتفاق افتاد 1393/10/16 پارما 1-0 فیورنتینا ؛ همه چیز در بدترین حالت اتفاق افتاد اخبار بازی ها :: اخبار پارما 1-0 فیورنتینا ؛ همه چیز در بدترین حالت اتفاق افتاد
پارما 1-0 فیورنتینا ؛ همه چیز در بدترین حالت اتفاق افتاد

پارما 1-0 فیورنتینا ؛ همه چیز در بدترین حالت اتفاق افتاد

پارما 1-0 فیورنتینا

گل:

آندره آ کاستا (11)

تیم فیورنتینا در اولین دیدار خود در سال نو میلادی در حالی که تقریبا در تمامی دقایق بازی عملکردی بهتر از حریف خود داشته و یک ضربه پنالتی را نیز از دست داده بود در نهایت با 9 نفر مقابل تیم انتهای جدولی پارما شکست خود تا همه چیز در بدترین شکل خود رخ بدهد.

به نظر می رسد قرار نیست در سال جدید نیز شرایط برای فیورنتینا تغییر کند. ویولا در حالی که تمام جریان بازی را در اختیار داشته و موقعیت های فراوان گلزنی را خلق کرد، روی اولین حمله تیم پارما در دقایق ابتدایی گل خورد و سپس در جبران نتیجه ناکام ماند. پنالتی از دست رفته توسط گومز و اخراج گونزالو و ساویچ نیز به تاریک شدن روز فیورنتینا کمک کردند. دونادونی در حالی که بازیکنان غایب زیادی داشت ترکیبی بسیار تدافعی را به میدان فرستاده بود و مونتلا نیز با تکیه بر سیستم موفق خود در بازی های اخیر، از تاتاروزانو، کورتیچ و آلونسو در میدان استفاده کرده تا جای نتو، والرو (محروم) و وارگاس را پر کنند.

نیمه اول تیم پارما دقایقی را به حمله کردن اختصاص داد و موفق شد خیلی زود با یک ضربه کرنر و با استفاده از غفلت مدافعین به گل برسد. پس از آن فیورنتینا به طور کامل بازی را در دست داشت و چندین بار توسط گومز و کوادرادو و چند شوت از راه دور در آستانه گلزنی قرار گرفت ولی ثمری نداشت. سپس یک پنالتی برای بنفش پوشان بدست آمد که ماریو گومز مغلوب عکس العمل خوب میرانته شد. تا پایان نیمه اول نیز فیورنتینا تلاش زیادی برای جبران نتیجه داشت ولی حاصلی از آن کسب نکرد. نیمه دوم با 3 موقعیت پشت سر هم برای فیورنتینا آغاز شد که هر سه توپ در اوج بدشانسی و البته بی دقتی از دست رفتند.

پس از آن بازی کمی آرام شد و آکوییلانی جای کورتیچ را در میدان پر کرد و دقایقی بعد نیز الحمداوی به جای آلونسو وارد میدان شد. اما این تعویض ها نیز تغییری در روند تیم برای گلزنی ایجاد نکرد و توپ ها همگی از مقابل دروازه رد می شدند بدون اینکه کسی آنها را به گل تبدیل کند. بازی در همین روال دنبال می شد که گونزالو با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد اما باز هم ویولا تیم برتر میدان بود. دقایقی بعد نیز ساویچ در درگیری با کاسانو ضربه ای با آرنج به او وارد کرد که داور او را نیز با دومین کارت زرد از بازی اخراج کرد. مانوئل پاسکوال آخرین ورودی تیم در این بازی به جای خواکین بود تا استحکام خط دفاعی حفظ شود.

در نهایت تیم فیورنتینا که چند باری نیز مورد ضد حمله قرار گرفت و با عملکرد عالی باسانتا و تاتاروزانو آنها را دفع کرد، نتوانست به گل دست پیدا کند تا یک شکست خانگی برای فیورنتینا ثبت شود. بدین ترتیب و با توجه به سایر نتایج، تیم فیورنتینا با همان 24 امتیاز در رتبه نهم جدول قرار گرفت. بازی بعدی فیورنتینا در خانه و در برابر تیم آماده این روز ها یعنی پالرمو می باشد. ویولا برای آن دیدار باید بدون ساویچ و گونزالو محروم به میدان برود و البته مونتلا نیز باید تغییراتی را در ترکیب و روش بازی تیم ایجاد کند.
 

ترکیب تیم پارما:

میرانته - کاسانی (ریسپولی) - پالتا - لوکارلی - دچلیه - کاستا - مائوری - گوبی - لودی - کاسانو – پالادینو (بیداوی)
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (6) - ساویچ (4.5) - گونزالو (5) - باسانتا (6.5) - خواکین (5.5) - کورتیچ (5) - پیزارو (6) - ماتی (6.5) - آلونسو (5.5) - کوادرادو (6) – گومز (5) / آکوییلانی (5.5) – الحمداوی (5.5) – پاسکوال (-) / مونتلا (5.5)