اخبار :: اخبار باشگاه

بی صبرانه منتظر بازی کردن برای فیورنتینا هستم

2113 شماره اطلاع نامه : بی صبرانه منتظر بازی کردن برای فیورنتینا هستم 1393/10/22 بی صبرانه منتظر بازی کردن برای فیورنتینا هستم اخبار باشگاه :: اخبار بی صبرانه منتظر بازی کردن برای فیورنتینا هستم
بی صبرانه منتظر بازی کردن برای فیورنتینا هستم

بی صبرانه منتظر بازی کردن برای فیورنتینا هستم

الساندرو دیامانتی امروز در مراسم معارفه به عنوان بازیکن جدید تیم فیورنتینا، در مورد دوران فوتبالی عجیب خود و بازگشت مجدد به فلورانس پس از یک دوره حضور خوب در لیگ چین صحبت کرده است.

امروز در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه آرتمیو فرانکی، الساندرو دیامانتی خرید جدید تیم فیورنتینا به صورت رسمی به هواداران معرفی شد. در این مراسم که با حضور وینچنزو گوئرینی، دانیله پراده و ادواردو ماچیا برگزار می شد، ستاره سابق تیم بولونیا از آمادگی خود برای شرکت در رقابت ها خبر داده است:

"من کاملا آماده بازی کردن هستم. واقعا خوشحالم و نمی توانم بیش از این برای بازی کردن صبر کنم. احساس می کنم در فرم خوبی قرار دارم و فقط به بازی نیاز دارم. در گذشته فقط 3 بار برای فیورنتینا در سری سی 2 بازی کردم ولی حالا بودن در تیم اصلی فیورنتینا برای من یک افتخار است. به خوبی اینجا را می شناسم و دیروز هم در ورزشگاه جو بسیار خوبی را مشاهده کردم. من به حواشی توجهی ندارم و می خواهم فقط به تمرین بپردازم. اهل پراتو هستم ولی فلورانس را خوب می شناسم و نیاز ندارم کسی به من در این مورد توضیحی دهد. تبدیل شدن به بازیکنی مهم برای یک تیم واقعا عالی است."

"فرقی ندارد در چین باشم یا توسکانی، من هرگز تسلیم نمی شوم و از دقیقه 1 تا 95 هرچه که در توان دارم برای تیم به نمایش خواهم گذاشت، در فیورنتینا نیز همین کار را خواهم کرد. دوران فوتبال من بسیار عجیب و غریب بود ولی من از چالش ها استقبال می کنم و حضور در اینجا یک تجربه بزرگ است. یکی دو سال پیش می توانستم به تیمی بزرگ تر بروم ولی ترجیح دادم در بولونیا بمانم و حالا سرانجام به یک تیم بزرگ پیوستم. بهترین دیامانتی را در 5 سال گذشته دیده ایم و بهترین روز های خود را از لحاظ عملکرد و گلزنی در بولونیا سپری کردم. در انگلیس نیز اولین فصل موفق شدم با یک تیم متوسط 8 گل به عنوان یک هافبک به ثمر برسانم. در چین تجربه بسیار زیبایی داشتم، هم از نظر فوتبالی و هم از نظر شرایط فرهنگی."

"لیگ چین خوب بود و سختی های زیادی داشت. من هرگز نتوانستم زبان چینی را یاد بگیرم چون برای من یک کار غیر ممکن بود. با این حال همسر و فرزندانم به راحتی به این زبان صحبت می کنند. شماره 18؟ اولین دختر من در روز هجدهم به دنیا آمد و سومین فرزندم در روز هشتم. هشت در فرهنگ چینی هم عدد خوش شانسی است. کمک به گومز؟ من در مورد فرد خاصی صحبت نمی کنم، ما باید به عنوان یک تیم به موفقیت برسیم. گومز یک بازیکن بزرگ است که به طور طبیعی دوران سختی را پشت سر می گذارد ولی مطمئنا به زودی از آن خارج خواهد شد. آنسلمو روبیاتی را برای همیشه دنبال می کردم و به بازی های او علاقه داشتم. می خواهم یک روبیاتی دیگر برای فیورنتینا باشم."