اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 دی)

2118 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 دی) 1393/10/27 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 دی)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 دی)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 دی)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

انتقال رسمی روزاتی به فیورنتینا ؛ پالوسکی و زمایلی در نزدیکی ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

14- متوس رایدر ستاره جوان و برزیلی تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی قرارداد قرضی خود با تیم کوردوبا اسپانیا را فسخ کرد و اعلام کرد که در آستانه پیوستن به یک باشگاه بزرگ برزیلی قرار دارد که رسانه ها از تیم پالمیراس نام برده اند.

13- تیم جوانان فیورنتینا با نتیجه 2-1 از سد تیم اسپزیا عبور کرد تا همچنان با قدرت در رقابت های لیگ جوانان به کار خود ادامه دهد. کیزا و گوندو دو گل ویولا را در این بازی به ثمر رساندند.

12- رسانه های کشور ترکیه امروز در خبری ناگهانی اعلام کردند که تیم فیورنتینا در آستانه جذب بلریم زمایلی هافبک سوییسی تیم گالاتاسرای قرار دارد. بازیکن سابق تیم ناپولی به احتمال زیاد روز دوشنبه با انتقالی به ارزش 3 میلیون راهی فلورانس خواهد شد.

11- امروز ملاقاتی بین سران دو تیم فیورنتینا و تورینو برگزار می شود تا در مورد شرایط انتقال ایلیچیچ به تورینو مذاکره کنند. این بازیکن به تازگی پیشنهاد بولونیا را رد کرده است.

10- توافقات لازم برای انتقال قرضی رافال ولسکی به تیم میکلن انجام شده ولی هنوز برخی مسائل اداری باعث شده تا خبر رسمی آن منتشر نشود.

9- از انگلیس خبر رسیده که تیم فیورنتینا برای جذب ویکتور وانیاما هافبک 23 ساله تیم ساوتهمپتون ابراز علاقه کرده است. البته این بازیکن علاقه ای به جدایی از لیگ برتر در ژانویه ندارد.

8- مدارک لازم برای نهایی شدن انتقال الساندرو دیامانتی به ویولا از سوی تیم گوانگژو ارسال شد تا این بازیکن توانایی حضور در بازی مقابل کیه وو را داشته باشد. اما آلینو هنوز از لحاظ بدنی وضعیت مناسبی ندارد و امروز نیز به طور جداگانه تمرین کرد.

7- آنجلو کرولرا به عنوان داور دیدار دو تیم کیه وو و فیورنتینا انتخاب شده است. این داور اهل تارانتو پیش از این تنها یک بار در همین فصل و دیدار خانگی برابر ساسولو برای ویولا سوت زده است. تگونی، ماراتزو، باربیراتی، ماسا و ابیسو کمک ها وی در این بازی هستند.

6- باشگاه فیورنتینا همچنین از استخدام رسمی النا کوولی در تیم حقوقی باشگاه خبر داد. کوولی پیش از این در تیم حقوقی گروه تاد حضور داشت که تحت مالکیت دیگو دلاواله می باشد.

5- باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی خبر خرید آنتونیو روزاتی از تیم ناپولی را اعلام کرد. این دروازه بان 31 ساله که فصل پیش نیز 6 ماه به طور قرضی در فلورانس حضور داشت، این بار با قراردادی دائمی و 1.5 ساله به ویولا ملحق شده و پیراهن شماره 31 را به تن خواهد کرد.

4- تیم چلسی انگلیس قصد دارد محمد صلاح ستاره جوان خود را به فروش برساند و فیورنتینا یکی از تیم هایی است که این بازیکن را به آنها پیشنهاد کرده است. البته بعید به نظر می رسد ویولا علاقه ای به جذب این بازیکن داشته باشد.

3- کریستین لدسما ستاره کهنه کار تیم لازیو در آستانه خروج از این تیم قرار گرفته و از فیورنتینا به عنوان یکی از گزینه های احتمالی این بازیکن نام برده می شود.

2- تیم فیورنتینا نسبت به خرید آلبرتو پالوسکی ابراز علاقه کرده ولی تیم کیه وو در مقابل این بازیکن خواستار منیر الحمداوی و احمد حجازی شده است.

1- صحبت های دیوید پیزارو: "همه ما باید به طور کامل وقف تیم باشیم و با تمام وجود بازی کنیم. متاسفم که گومز در این شرایط قرار گرفته ولی ما همه به او کمک می کنیم تا از این وضعیت خارج شود چون به گل های او نیاز داریم. جانشین من؟ فیورنتینا آن بازیکن را دارد، کاپتزی می تواند این نقش را به عهده بگیرد. به اسپالتی علاقه زیادی دارم و می دانم دیر یا زود مربی فیورنتینا خواهد شد. من همیشه آماده تمدید قرارداد هستم ولی در حال حاضر منتظر تصمیم گیری باشگاه هستم."