اخبار :: اخبار باشگاه

شایسته این پیروزی سخت بودیم

2121 شماره اطلاع نامه : شایسته این پیروزی سخت بودیم 1393/10/29 شایسته این پیروزی سخت بودیم اخبار باشگاه :: اخبار شایسته این پیروزی سخت بودیم
شایسته این پیروزی سخت بودیم

شایسته این پیروزی سخت بودیم

وینچنزو مونتلا پس از پیروزی سخت و ارزشمند در برابر کیه وو اعلام کرد مهم ترین چیز کسب 3 امتیاز این دیدار بوده و بازیکنانش با شایستگی آن را بدست آورده اند.

تیم فیورنتینا شب گذشته با نتیجه 1-2 از سد کیه وو عبور کرد و در وضعیت مطلوبی نیم فصل اول سری آ را به پایان رساند. در این دیدار خوما باباکار تک گل ویولا را به ثمر رساند تا بار دیگر آمادگی خود را نسبت به ماریو گومز به همگان ثابت کند:

"نمایش بسیار خوبی داشتیم، اگر چه اشتباهات ما نیز خیلی زیاد بود. با این حال تیم ثبات خود را حفظ کرد و از همه مهم تر اینکه با یک انگیزه عالی وارد نیم فصل دوم خواهیم شد. پیروزی سختی بدست آوردیم ولی فکر می کنم شایسته آن بودیم اما کیه وو هم واقعا بازی فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت. همه ما برای باباکار خوشحالیم اما مهم ترین چیز کسب 3 امتیاز این بازی بود. تاتاروزانو هم عکس العمل هایی عالی داشت و نشان داد که یک دروازه بان بزرگ است. کوادرادو کمی در پست مهاجم دوم به زحمت می افتد ولی در حال پیشرفت می باشد و می تواند از فضا ها نیز استفاده کند. گومز؟ مانند بازی های قبلی بود. در ایجاد موقعیت های گل موفق ولی در گلزنی ناموفق بود. همه می دانیم که او باید گلزنی کند، شاید اگر بازیکن جوان تری بود همین که موقعیت گلزنی ایجاد کند برای ما کافی بود اما ما از گومز فقط انتظار گلزنی داریم."