اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 دی)

2123 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 دی) 1393/10/30 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 دی) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 دی)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 دی)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 دی)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

خروج رسمی مارکو مارین از فلورانس ؛ پیشنهاد چلسی برای کوادرادو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

17- مارکو مارین امروز در انتقالی ناگهانی به طور رسمی راهی تیم اندرلخت بلژیک شد. این بازیکن پس از قطعی شدن انتقالش گفت: "من در لیگ اروپا بازی های خوبی را برای فیورنتینا انجام دادم ولی واقعا نمی دانم چرا در لیگ بازی نمی کردم و این موضوع برای من یک معما باقی ماند چون هیچ مشکلی با مربی نداشتم. امیدوارم از فرصت فوق العاده ای که در اندرلخت دارم بهترین استفاده را داشته باشم."

16- روز گذشته در تمرینات تیم سمپدوریا مشکلی بین استفان اوکاکا با سینیسا میهایلویچ مربی این تیم به وجود آمد که منجر به خروج این بازیکن تنومند از تمرینات تیم شد. حالا ویولا قصد دارد از این فرصت استفاده کرده و برای خرید این مهاجم اقدام کند.

15- رافال ولسکی بازیکن لهستانی تیم فیورنتینا که اخیرا به طور قرضی راهی میچلن بلژیک شده امروز به طور رسمی به هواداران این تیم معرفی شد: "مهم ترین چیز برای من بازی کردن است تا تداوم لازم را بدست آورم. میچلن را انتخاب کردم تا فرصت پیشرفت داشته باشم و امیدوارم در این تیم بار دیگر به سطح بالای فوتبالم بازگردم."

14- متوس رایدر ستاره جوان تیم فیورنتینا که نیم فصل اول ناموفقی را به طور قرضی در تیم کوردوبا اسپانیا پشت سر گذاشت، امروز به طور رسمی به تیم پالمیراس کشورش برزیل ملحق شد. متوس برای 1 سال آینده به طور قرضی در فوتبال برزیل توپ خواهد زد.

13- آلبرتو آکوییلانی امروز صبح بار دیگر به مونیخ سفر کرد تا آخرین معاینه را زیر نظر دکتر مولر ولفارت انجام دهد. این بازیکن در روز های آینده به فلورانس باز خواهد گشت.

12- از بلژیک خبر رسیده که دوران ناموفق حضور مارکو مارین در تیم فیورنتینا رو به اتمام است و این بازیکن برای انتقال به تیم اندرلخت به زودی تست های پزشکی خود را انجام خواهد داد.

11- رسانه های انگلیسی در دو روز گذشته بار دیگر شایعات در مورد علاقه تیم چلسی به خرید خوان کوادرادو را مطرح کرده اند. چلسی که در آستانه فروش صلاح و شورله قرار دارد، قصد دارد کوادرادو را با مبلغ 35 میلیون به خدمت بگیرد.

10- تیم تورینو پیشنهاد بسیار عجیب و کم ارزشی را برای یوزیپ ایلیچیچ ارائه کرده است. انتقال قرضی با حق خرید 3.5 میلیونی در پایان فصل چیزی نیست که بتواند سران باشگاه را برای فروش این ستاره چپ پا راضی کند.

9- روز گذشته فقط خبر تمدید قرارداد رسمی استفان ساویچ تا سال 2019 منتشر شد ولی امروز اعلام شد که این ستاره اهل مونته نگرو دستمزد سالانه 1.2 میلیون یورو دریافت خواهد کرد که با توجه به عملکردش قابل افزایش نیز خواهد بود.

8- سباستین جووینکو ستاره خوش تکنیک تیم یوونتوس که یکی از گزینه های اصلی خرید ویولا در زمستان به شمار می رفت، به طور رسمی با تیم تورونتو قرارداد امضا کرد. البته این بازیکن در تابستان به تیم جدید خود خواهد رفت.

7- روز پنجشنبه ملاقاتی بین سران دو تیم فیورنتینا و امپولی برگزار می شود تا در مورد امکان انتقال جاشوا بریلانته به تیم امپولی مذاکره کنند.

6- نمایش های عالی خوما باباکار در ترکیب تیم فیورنتینا توجه تیم کریستال پالاس انگلیس را به این بازیکن جلب کرده است. البته به نظر می رسد که این تیم انگلیسی قصد خرید ستاره سنگالی ویولا را در تابستان داشته باشند.

5- مدیر برنامه استفان ساویچ در مورد تمدید قرارداد موکلش گفت: "ابتدا باید از باشگاه تشکر کنم، از مدیران تا مربی که پاداش بازی های خوب استفان را با تمدید قراردادش به او دادند. او واقعا از این اتفاق خوشحال است و همه ما راضی هستیم."

4- جوزپه روسی آماده بازگشت به تمرینات می باشد. باشگاه و کادر فنی تیم انتظار دارند تا این بازیکن در روز های آینده بار دیگر تمرینات خود را از سر بگیرد. البته این تمرینات تا مدتی فقط به صورت فردی و با برنامه ای ویژه خواهد بود تا پپیتو شرایط لازم برای حضور در تمرینات گروهی را بدست آورد.

3- تیم وست برومویچ آلبیون انگلیس برای جذب مارکوس آلونسو مدافع اسپانیایی ویولا ابراز علاقه کرده است. این بازیکن پیش از این نیز دوران موفقی را در لیگ انگلیس داشته است.

2- مانوئل پاسکوال در صحبتی جالب و عجیب عنوان کرده بود در حال حاضر خواستار احترام بیشتری از سوی سران باشگاه در مورد تمدید قراردادش می باشد. دانیله پراده نیز در واکنش به این اظهارات عنوان کرد که باشگاه همیشه با این بازیکن و مدیر برنامه او به بهترین شکل برخورد کرده و رابطه متقابل بسیار خوبی داشته است.

1- تیم کیه وو در صورت واگذاری آلبرتو پالوسکی به تیم فیورنتینا، خواهان منیر الحمداوی و مقداری پول شده است. احمد حجازی نیز مورد توجه این تیم قرار دارد.