اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا به دنبال اولین پیروی مقابل رم

2130 شماره اطلاع نامه : مونتلا به دنبال اولین پیروی مقابل رم 1393/11/04 مونتلا به دنبال اولین پیروی مقابل رم اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا به دنبال اولین پیروی مقابل رم
مونتلا به دنبال اولین پیروی مقابل رم

مونتلا به دنبال اولین پیروی مقابل رم

وینچنزو مونتلا در آستانه نبرد حساس با تیم رم در رقابت های سری آ، ابراز امیدواری کرد بتواند احساسات خود را در این بازی کنترل کرده و طلسم پیروز نشدن مقابل تیم سابقش را بشکند.

دو تیم فیورنتینا و رم در اولین هفته از دور برگشت رقابت های سری آ در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به مصاف هم خواهند رفت. این در حالی است که مونتلا هرگز به عنوان یک مربی نتوانسته جالوروسی را شکست دهد و امیدوار است در بازی فردا شب این اتفاق سرانجام رخ دهد. وی همچنین در مورد نیاز تیمش به مهاجمان زیاد و خرید آلبرتو جیلاردینو نیز توضیحاتی را ارائه کرده است:

"متاسفانه این یک واقعیت است که من هرگز مقابل رم موفق نبوده ام که دلایل زیادی نیز دارد، مثل اینکه رم همیشه تیم قدرتمندی بوده است ولی در بازی فردا می خواهیم نشان دهیم که می توانیم یک تیم در کورس قهرمانی را شکست دهیم، هر چند که از سختی های این بازی کاملا آگاه هستیم. رم بازیکنان بسیار قدرتمندی دارد که در این شرایط خاص به امتیازات این بازی نیاز دارد پس هر چه که در توان دارند، در میدان خواهند گذاشت. در بازی رفت نیمه اول را کاملا به حریف واگذار کردیم ولی در نیمه دوم بسیار بهتر بودیم. باعث افتخار و خوشحالی من است که بتوانم هم تیمی های سابق خودم در رم را ملاقات کنم ولی سعی می کنم خودم را از این وضعیت جدا کنم."

"هر دو تیم به این بازی توجه ویژه ای دارند و باید ببینیم کدام تیم بهتر می تواند احساسات خود را کنترل کند. گومز؟ در میدان مسابقه مشخص می شود که او توانایی متقاعد کردن ما و خودش را دارد و قطعا گلزنی به او کمک خواهد کرد. گومز و باباکار می توانند حتی در کنار هم بازی کنند ولی باید تا فردا منتظر باشیم. جیلاردینو؟ یک خرید فوق العاده و یکی از بهترین مهاجمان در محوطه جریمه است. داشتن مهاجم زیاد هرگز مشکل ساز نمی شود و در فوتبال مدرن این یک ویژگی است که بازیکنان زیادی در خط حمله داشته باشید. شرایط جیلاردینو با تونی تفاوت دارد، او جوان تر بوده و ویژگی های متفاوتی دارد ولی به هر صورت کار ما را راحت تر می کند."

"باباکار و کنترل او؟ او یک مشکل برای ما نیست که نیاز به کنترل کردن داشته باشد. او می تواند به یک قهرمان تبدیل شود و خودش نیز این را می داند. ضمن اینکه او باید رقابت و شکست خوردن را نیز بیاموزد تا بتواند پیشرفت کند. کوادرادو؟ در قراردادش یک بند برای مبلغ آزادی او در نظر گرفته شده و در صورتی که تیمی این مبلغ را پرداخت کند، حتی اگر در آخرین روز فصل نقل و انتقالات نیز باشد، می تواند او را خریداری کند ولی با این حال، کوادرادو برای من و برای باشگاه یک بازیکن غیر قابل فروش است. هافبک های کم؟ ما با همین بازیکنانی هم که در اختیار داریم به خوبی می توانیم در بازی چنین بازی هایی به میدان برویم."