اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 7 بهمن)

2136 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 7 بهمن) 1393/11/07 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 7 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 7 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 7 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 7 بهمن)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

نبرد اتلتیکو و چلسی برای کوادرادو ؛ جریمه 10 هزار یورویی ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- دانیله ده روسی ستاره تیم رم دچار مصدومیت شده و چیزی در حدود 15 تا 20 روز دور از میادین خواهد بود. بدین ترتیب این بازیکن دیدار جام حذفی برابر فیورنتینا را از دست خواهد داد.

12- روزنامه مارکا مانند همیشه، بهترین ترکیب هفته از بین بازیکنان اهل امریکای جنوبی که در اروپا بازی می کنند را اعلام کرد که در بین این نفرات، دیوید پیزارو از فیورنتینا نیز قرار دارد.

11- فشار تیم اسپزیا برای جذب آندره آ لاتزاری و احمد حجازی افزایش پیدا کرده و این تیم سری بی امیدوار است که هر دو بازیکن را تا پیش از پایان بازار زمستانی خریداری کند.

10- باشگاه فیورنتینا امروز توسط کمیته انضباطی فوتبال ایتالیا به دلیل رفتار غیر ورزشی هوادارانش در دیدار مقابل رم، مبلغ 10 هزار یورو جریمه شد. استفاده از لیزر در میان هواداران دلیل این جریمه بوده است.

9- تیم چلسی در آستانه فروش آندره شورله قرار دارد و بدین ترتیب تلاش آنها برای جذب کوادرادو نیز افزایش پیدا خواهد کرد. البته تیم آبی پوش لندنی هنوز قصد پرداخت 35 میلیون مورد نظر ویولا را ندارد.

8- تیم میلان پس از کسب نتایج ضعیف در هفته های اخیر توسط پیپو اینزاگی، فصد دارد مربی جدیدی را استخدام کند و وینچنزو مونتلا یکی از اصلی ترین گزینه روسونری معرفی شده است.

7- گفته می شود ویولا هنوز به توافق برای تمدید قرارداد آکوییلانی و پاسکوال نرسیده و شاید هر دو بازیکن را در زمستان به فروش برساند تا از خروج رایگان آنها در انتهای فصل جلوگیری کند.

6- کوریره فیورنتینو مدعی شده که منیر الحمداوی پیشنهاد های زیادی دارد و به زودی از فیورنتینا جدا خواهد شد ولی اولکساندر یاکوونکو هنوز پیشنهاد مناسبی برای ترک فلورانس دریافت نکرده است.

5- به نظر می رسد تیم فیورنتینا در همین زمستان برای خرید دانیله بازلی از آتالانتا وارد عمل شود. کمبود بازیکن در خط میانی در این روز ها یکی از اصلی ترین دلایل اقدام برای جذب یک هافبک مرکزی می باشد.

4- تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا نیز برای جذب خوان کوادرادو وارد عمل شده و به رقابت به چلسی خواهد پرداخت. این خبری است که امروز لانازیونه به آن پرداخته بود.

3- وینچنزو مونتلا امروز را به بازیکنان تیمش استراحت داد تا برای دیدار مقابل جنوا انرژی بیشتری داشته باشند. تمرینات تیم از فردا پیگیری خواهد شد.

2- لوکا آنتونلی و آندره آ برتولاکی دو تن از بازیکنان اصلی تیم جنوا به دلیل دریافت کارت زرد در شکست 2-1 برابر ناپولی، بازی حساس تیمشان مقابل فیورنتینا در هفته آینده را از دست دادند.

1- رسانه های فرانسوی امروز از لوکاس اوکامپوس ستاره 20 ساله تیم موناکو به عنوان یکی از جانشین های احتمالی خوان کوادرادو در فیورنتینا نام برده اند.