اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 9 بهمن)

2139 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 9 بهمن) 1393/11/09 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 9 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 9 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 9 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 9 بهمن)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

موافقت ویولا با 33 میلیون و انتقال قرضی صلاح برای کوادرادو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


26- بر خلاف مطالب منتشر شده که خبر از انتقال فقط 6 ماهه محمد صلاح به فیورنتینا داشت، برخی رسانه ها معتقدند ویولا برای 18 ماه این بازیکن را جذب خواهد کرد که دستمزد 6 ماه اول این بازیکن را نیز تیم چلسی پرداخت خواهد کرد. حق خرید این بازیکن با مبلغ 15 میلیون یورو نیز در پایان سال آینده در نظر گرفته شده است. البته هنوز هیچ کدام از این خبر ها تایید نشده است.

25- مدیر برنامه لوکاس اوکامپوس در فلورانس حضور داشته ولی شاید انتقال محمد صلاح به فیورنتینا، باعث عدم توجه مونتلا به وینگر موناکو شود.

24- دیلی استار از انتخاب شماره 25 توسط خوان کوادرادو برای بازی در تیم چلسی خبر داده است. این شماره پیش از این بر تن بازیکنانی چون جانفرانکو زولا در این تیم لندنی بوده است.

23- رادیو بلو گزارش داده که آندره آ دلاواله و رومن آبرامویچ مالکان دو باشگاه فیورنتینا و چلسی، توافقنامه انتقال کوادرادو را امضا کرده اند.

22- خروج احتمالی خوان کوادرادو از فیورنتینا زمینه ورود 2 یا 3 بازیکن را ایجاد می کند. غیر از محمد صلاح که جانشین کوادرادو خواهد بود، دانیله باسلی و متیو دارمیان نیز می توانند راهی فلورانس شوند.

21- خوزه مورینیو مربی تیم چلسی امیدوار است خوان کوادرادو را خیلی سریع در اختیار گرفته و برای دیدار هفته آینده تیمش در برابر منچستر سیتی در ترکیب قرار دهد. ضمن اینکه برخی رسانه ها معتقدند مورینیو برخلاف اظهاراتش در کنفرانس های مطبوعاتی، تاثیر فراوانی در متقاعد کردن کوادرادو برای حضور در چلسی داشته است.

20- استیو لئو بلک مهاجم تیم فیورنتینا که در نیم فصل اول به طور قرضی در تیم کروتونه بازی کرد، امروز به طور رسمی راهی تیم مانتوا شد تا نیم فصل دوم را قرضی در این تیم توپ بزند.

19- اسکای اعلام کرده مبلغ پیشنهادی تیم چلسی برای کوادرادو 31 میلیون می باشد که متفاوت با 33 میلیونی است که پیش از این در رسانه ها مطرح شده بود.

18- گفته می شد خوان کوادرادو امروز و پس از اتمام تمرینات با فیورنتینا، از هم تیمی های خود خداحافظی کرده و راهی انگلیس خواهد شد ولی هنوز این اتفاق رخ نداده است. این بازیکن فقط یک جمله را بر زبان آورده است: "هیچ چیز نمی دانم و منتظر خبر از وکیلم هستم."

17- تیم جوانان فیورنتینا با گل های گوندو (2) و پرالتا موفق شد در برابر تیم جنوا به پیروزی رسیده و به روند موفقیت های خود در لیگ ادامه دهد.

16- خبر های رسیده از فلورانس نشان می دهد که خوان کوادرادو با وجود ادامه تمرینات با هم تیمی هایش در ویولا، خانه ای که به تازگی در فلورانس اجاره کرده بود را پس داده و با دوستان صمیمی خود نیز خداحافظی کرده است. خروج کوادرادو از فیورنتینا حالا بیش از هر زمانی نزدیک به نظر می رسد.

15- گفته می شود تیم چلسی برای جلب نظر فیورنتینا، قصد دارد علاوه بر مبلغی در حدود 33 میلیون، محمد صلاح ستاره مصری خود را نیز تا پایان فصل راهی فلورانس کند. به نظر می رسد این پیشنهاد با جواب مثبت ویولا روبرو خواهد شد.

14- مادر خوان کوادرادو در مصاحبه ای کوتاه با رادیو لیدی اعلام کرده: "پسر من توجهی به شایعات بازار نقل و انتقالات ندارد و در فلورانس و فیورنتینا بسیار راضی و خوشحال است."

13- رسانه های انگلیسی امروز با چاپ تیتر هایی از جمله "لندن کوادرادو را صدا می زند" به شایعات پیرامون وضعیت این ستاره 26 ساله پرداخته اند. گفته می شود الساندرو لوچی امروز ملاقات دیگری با سران باشگاه چلسی برگزار خواهد کرد.

12- قضاوت دیدار حساس دو تیم جنوا و فیورنتینا به عهده ریتزولی داور سرشناس فوتبال ایتالیا گذاشته شده است. کاریولاتو، دوبوز، تاسو، دی بلو و دی پائولو نیز این داور باتجربه را در این دیدار همراهی می کنند.

11- آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا فردا به فلورانس باز می گردد تا در روز های پایانی بازار زمستانی در کنار تیم باشد و در مورد خرید و فروش بازیکنان تصمیمات مهم و نهایی را بگیرد.

10- کوریره فیورنتینو امروز هم تاکید کرد که در صورت فروش کوادرادو به تیمی دیگر، لوکاس اوکامپوس و دانیله بازلی به سرعت خریداری خواهند شد.

9- شایعات در مورد علاقه تیم های اتلتیکو مادرید و منچستر یونایتد به خوان کوادرادو امروز نیز ادامه پیدا کرد ولی به نظر نمی رسد که این دو تیم رقیبی جدی برای چلسی در این راه باشند.

8- برخلاف چیزی که در ابتدای زمستان به نظر می رسید، بازیکنان مازاد ویولا به سرعت به فروش نرسیدند و هنوز تکلیف الحمداوی، یاکوونکو، لاتزاری، اوکتاویو، حجازی و زوهوره مشخص نشده است.

7- وضعیت یوزیپ ایلیچیچ و یاسمین کورتیچ هنوز مشخص نشده و این در حالی است که تیم تورینو نیز هنوز از خرید آنها منصرف نشده است. تنها کمتر از 5 روز دیگر برای مشخص شدن آینده آنها فرصت باقی مانده است.

6- میکا ریچاردز پیش از پیوستن به فیورنتینا، 14 دقیقه برای سیتی در این فصل به میدان رفته بود و همین موضوع می تواند مانع انتقال او به تیمی دیگر شود. طبق قوانین فیفا هیچ بازیکنی نمی تواند در یک فصل برای بیش از 2 تیم به میدان برود. با این حال وکلای حقوقی تیم اینتر در حال بررسی این موضوع و امکان خرید ریچاردز هستند.

5- آلبرتو آکوییلانی و میلان بادلی هر دو به طور کامل مصدومیت را پشت سر گذاشته اند ولی هنوز در شرایط مناسبی قرار ندارند. هر کدام از این نفرات که تا روز شنبه آمادگی بیشتری را بدست آورند، در برابر جنوا در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت.

4- لانازیونه دو احتمال را برای خروج کوادرادو از فیورنتینا در نظر گرفته است. اول اینکه تیم چلسی حاضر به پرداخت 35 میلیون درخواستی ویولا شود و دوم اینکه تا تابستان صبر کند تا تخفیفی در این قیمت شامل حال آنها شود.

3- مینو رایولا وکیل سرشناس فوتبالی در مورد تمدید قرارداد خوما باباکار با ویولا مدعی شده در صورتی که پیشنهاد مالی خوبی وجود داشته باشد ولی باباکار فرصت بازی کردن لازم را بدست نیاورد، باید راه خروج را در پیش بگیرد.

2- خبر های امروز نشان می دهد که تیم چلسی سرانجام قصد دارد 35 میلیون مبلغ آزادی خوما باباکار را پرداخت کرده و این بازیکن را به خدمت بگیرد.

1- تیم یوونتوس شب گذشته در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با تک گل دیر هنگام موراتا میزبان خود پارما را شکست داد و حالا منتظر برنده دیدار دو تیم رم و فیورنتینا می باشد تا رقیب خود در مرحله نیمه نهایی را بشناسد.