اخبار :: اخبار باشگاه

فروش کوادرادو اجتناب ناپذیر بود ؛ صلاح یک بازیکن بزرگ است

2141 شماره اطلاع نامه : فروش کوادرادو اجتناب ناپذیر بود ؛ صلاح یک بازیکن بزرگ است 1393/11/10 فروش کوادرادو اجتناب ناپذیر بود ؛ صلاح یک بازیکن بزرگ است اخبار باشگاه :: اخبار فروش کوادرادو اجتناب ناپذیر بود ؛ صلاح یک بازیکن بزرگ است
فروش کوادرادو اجتناب ناپذیر بود ؛ صلاح یک بازیکن بزرگ است

فروش کوادرادو اجتناب ناپذیر بود ؛ صلاح یک بازیکن بزرگ است

وینچنزو مونتلا در آستانه دیدار حساس با جنوا، فروش خوان کوادرادو را اجتناب ناپذیر دانسته و به طور کامل در مورد وضعیت او و محمد صلاح صحبت کرده است.

تیم فیورنتینا در نهایت خوان کوادرادو ستاره کلمبیایی خود را با مبلغ 33 میلیون به علاوه انتقال قرضی محمد صلاح به فلورانس، به چلسی فروخت. به همین دلیل مصاحبه مطبوعاتی وینچنزو مونتلا پیش از دیدار با جنوا نیز تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته و مربی جوان ویولا نظرات خود را چنین بیان کرد:

"صادقانه بگویم که این اتفاقی بود که باید رخ می داد. به عنوان یک مربی واقعا متاسفم که کوادرادو را از دست دادیم ولی از لحاظ کاری، این انتقال اجتناب ناپذیر بود و مبلغ پیشنهادی به قدری خوب بود که ارزش انجام معامله را داشت. کسی در این موضوع مقصر نیست و نباید بر آَشفته و بهم ریخته شویم و باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم. کوادرادو همیشه نهایت حرفه ای گری و لذت خود را از بازی برای فیورنتینا به اثبات رساند. من برای او خوشحالم چون به یک تیم بسیار خوب رفته است. اما با این حال کمی ناراحتم چون در لیگ های دیگر منابع بیشتری وجود دارد و این یک واقعیت است که جذابیت فوتبال ما (ایتالیا) کاهش پیدا کرده است."

"صلاح؟ او باید خودش را با فوتبال ایتالیا وفق دهد چون سری آ با فوتبال انگلیس و سوییس به مراتب فرق دارد. کوادرادو در پست های بیشتری از صلاح می توانست بازی کند و او فعلا باید مدتی را به عنوان جانشین خواکین در سیستم 2-5-3 باشد تا زمانی که تغییر سیستم بدهیم، که امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. البته صلاح در خط حمله و در سیستم 3-3-4 به ما تضمین می دهد و می تواند به عنوان مهاجم دوم هم بازی کند، او یک بازیکن بزرگ است. امیدوارم بتوانیم جایی برای او در خط میانی 5 نفره پیدا کنیم ولی خیلی سخت است که در حد و اندازه های کوادرادو ظاهر شود. جیلا و آلینو؟ آنها لیگ ما را به خوبی می شناسند و آماده بازی کردن هستند."

"وضعیت تیم؟ بادلی آماده شده ولی آکوییلانی با تیم نخواهد بود، او فقط یک نصف تمرین با گروه بوده است. جنوا تیمی متفاوت از ماست و باید بازیکنانی آماده را در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم بهتر از آنها بازی خوانی کنیم. من واقعا از این تیم می ترسم چون از لحاظ بدنی واقعا آماده هستند و ایده های مشخصی برای بازی کردن دارند، مطمئنا این دیدار نسبت به بازی رفت که کاملا یک طرفه بود متفاوت است. باباکار؟ او فرصت لازم را در اختیار دارد و با توجه به شرایط بازی، ممکن است همزمان از او و گومز نیز در ترکیب استفاده کنم. لیست یوفا؟ دو بازیکن حذف و دو بازیکن اضافه خواهند شد، 2 بازیکن (ماتی و خواکین) نیز هستند که با توجه به عملکرد عالی در لیگ، شایسته حضور در این لیست می باشند."