اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از عملکرد تیم جنوا ؛ بازیکنان من خسته بودند

2143 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از عملکرد تیم جنوا ؛ بازیکنان من خسته بودند 1393/11/11 تمجید مونتلا از عملکرد تیم جنوا ؛ بازیکنان من خسته بودند اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از عملکرد تیم جنوا ؛ بازیکنان من خسته بودند
تمجید مونتلا از عملکرد تیم جنوا ؛ بازیکنان من خسته بودند

تمجید مونتلا از عملکرد تیم جنوا ؛ بازیکنان من خسته بودند

وینچنزو مونتلا پس از تساوی خارج از خانه در برابر جنوا ضمن تمجید از نحوه بازی تیم میزبان، مدعی شد بازیکنانش از لحاظ روحی خسته بودند ولی با این حال توانایی پیروزی را داشتند.

تیم فیورنتینا در هفته بیست و یکم رقابت های سری آ همانند هفته قبلی به تساوی دست پیدا کرد تا در نیم فصل دوم همچنان به دنبال پیروزی باشد. اما نکته اصلی این دیدار نمایش نه چندان مطلوب ویولا بود که مونتلا این موضوع را به خستگی بازیکنانش ربط داده است:

"بازی بسیار عجیب و غریبی بود و توانستیم یک امتیاز مهم کسب کنیم. روش بازی جنوا به گونه ای است که حریفش را مجبور می کند در زمین باز شود ولی با این حال از نظر من در مجموع یک بازی برابر و متعادل را دیدیم. تیم من در بهترین وضعیت خود قرار نداشت و به نظر می رسید بازیکنان از نظر روحی و روانی خسته بودند. جنگندگی هافبک های جنوا کار را برای ما سخت کرده بود و من برای همین از آنها تمجید می کنم. با وجود اینکه بازی خوبی را ارائه ندادیم ولی می توانستیم برنده این دیدار باشیم. گونزالو در دفاع 3 نفره بهتر است اما یک بار دیگر توانایی های او در توپ های هوایی، برای ما تعیین کننده بود. بادلی؟ در نیمه اول به خوبی جای پیزارو را پر کرد. گل جنوا؟ من واقعا متوجه نشدم چه اتفاقی رخ داد و فکر کنم استورارو خیلی خوش شانس بود که این گل را به ثمر رساند."