اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت پراده از عملکرد باشگاه در زمستان

2147 شماره اطلاع نامه : رضایت پراده از عملکرد باشگاه در زمستان 1393/11/14 رضایت پراده از عملکرد باشگاه در زمستان اخبار باشگاه :: اخبار رضایت پراده از عملکرد باشگاه در زمستان
رضایت پراده از عملکرد باشگاه در زمستان

رضایت پراده از عملکرد باشگاه در زمستان

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا پس از اتمام فصل نقل و انتقالات زمستانی، اعلام کرد همه برنامه های باشگاه در 10 روز پاینی زمستان به دلیل فروش کوادرادو تغییر کرد ولی از عملکرد کلی خود رضایت دارند.

تیم فیورنتینا در زمستان کوادرادو را به چلسی فروخت و این موضوع باعث تغییر در برنامه های خرید تیم در زمستان شد. ویولا ضمن جذب صلاح، بازیکنان باتجربه ای مثل دیامانتی و جیلاردینو را نیز به خدمت گرفت و آلیاندرو روزی نیز شمار بازیکنان ایتالیایی را افزایش داد. دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا توضیحات مناسبی در مورد مسائل مطرح شده در یک ماه گذشته داده است:

"انتظار چنین بازاری نداشتیم و همه چیز در 10 روز پایانی و با توجه به شرایط کوادرادو تغییر کرد. ما واقعا انتظار فروش کوادرادو را نداشتیم ولی خودمان را برای آن آماده کردیم. با توجه به خروجی های تیم، بازیکنانی را جذب کردیم که در توانایی های باشگاه باشد و تاکید زیادی روی خرید صلاح داشتیم. صلاح باید با مربی صحبت کند تا بهترین پست برای او در نظر گرفته شود. همچنین آلیاندرو روزی ایتالیایی را خریداری کردیم که من از زمان حضورم در رم او را می شناسم. او تحرک زیادی در میدان دارد و جانشینی مناسب برای خواکین خواهد بود."

"ایلیچیچ؟ او با باشگاه و مربی صحبت کرد و متقاعد شدیم که با روحیه ای مناسب در تیم خواهد ماند. تورینو تا آخرین لحظات به دنبال او بود ولی آنها فقط به دنبال یک خرید قرضی بودند. ایلیچیچ حالا می تواند یک خرید بزرگ برای تیم باشد. الحمداوی؟ در آخرین روز پیشنهاد چزنا را رد کرد. از تیم چزنا برای تلاشی که انجام دادند تشکر می کنم. نتو؟ او تصمیم گرفت در تیم ما بماند و در اختیار مربی باشد. گومز؟ پیشنهاد های زیادی داشت ولی تصمیم ما حفظ او به هر قیمتی بود. بازلی؟ هرگز تلاش جدی برای او نداشتیم، چون قیمت واقعا زیادی داشت."

"کوادرادو؟ پیشنهادی داشت که نمی توانستیم آن را رد کنیم. لیگ های خارجی امروزه بسیار جذاب تر و ثروتمند تر از لیگ ما می باشند. در مجموع از عملکرد کلی در زمستان راضی هستیم. صلاح، دیامانتی و جیلاردینو بازیکنان مهمی هستند که از خریدشان خوشحالیم. ما روی انگیزه و تجربه جیلا و آلینو حساب ویژه ای باز کرده ایم. مونتویا و واس؟ مونتویا بازیکن خوب و قابل توجهی برای ما بود ولی بارسا علاقه ای به فروش بازیکنانش نداشت. در مورد واس نیز در این مقطع تلاشی انجام ندادیم زیرا در حال حاضر به او نیاز نداشتیم. آکوییلانی و باباکار؟ در حال مذاکره برای تمدید قرارداد آنها هستیم."