اخبار :: اخبار باشگاه

با شایستگی کامل به پیروزی رسیدیم ؛ به این تیم افتخار می کنم

2149 شماره اطلاع نامه : با شایستگی کامل به پیروزی رسیدیم ؛ به این تیم افتخار می کنم 1393/11/15 با شایستگی کامل به پیروزی رسیدیم ؛ به این تیم افتخار می کنم اخبار باشگاه :: اخبار با شایستگی کامل به پیروزی رسیدیم ؛ به این تیم افتخار می کنم
با شایستگی کامل به پیروزی رسیدیم ؛ به این تیم افتخار می کنم

با شایستگی کامل به پیروزی رسیدیم ؛ به این تیم افتخار می کنم

وینچنزو مونتلا پس از کسب اولین پیروزی خود در برابر تیم رم، اعلام کرد که تیمش در این بازی با شایستگی کامل برنده شده و به تیمی که در اختیار دارد افتخار می کند.

پیروزی 0-2 ویولا در برابر رم در جام حذفی، اولین برد مونتلا به عنوان یک مربی در مقابل تیم سابفش رم بود. مونتلا که پیش از این بازی کنفرانس مطبوعاتی برگزار نکرده بود، بعد از اتمام این دیدار نظرات خود را این گونه بیان کرد:

"یک بازی فوق العاده که با برتری ما حتی در نیمه اول همراه بود. ما توپ را در اختیار داشتیم ولی در خلق موقعیت گل موفق نبودیم. در نیمه بسیار قاطع تر و تعیین کننده تر بودیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم. گومز؟ ما از او چنین چیز هایی را انتظار داریم چون می دانیم که او در محوطه جریمه یک بازیکن مهلک و کشنده است. لازم نیست که او بخواهد در تمام زمین حرکت کرده و در جریان بازی باشد و در ویژگی های او چنین چیزی نیست. او حالا با اعتماد به نفس بیشتر کار خواهد کرد. ماریو در ابتدا از نظر روحی و روانی دچار مشکل شده بود ولی حالا به طور کامل خودش را پیدا کرده است."

"در طول این فصل ما بهترین نمایش های خود را داشتیم و هنوز هم برای رسیدن به اهدافمان امید داشته و تلاش خواهیم کرد. من واقعا به این تیمی که در اختیار دارم افتخار می کنم چون یک گروه از بازیکنان و افراد واقعا خاصی در اینجا حضور دارند. دیامانتی؟ شخصیت فوق العاده ای دارد و در پشت سر گومز می تواند کار های زیادی انجام دهد، بر خلاف کوادرادو که در پست غیر تخصصی خود بازی می کرد. او در پستی مشابه با ایلیچیچ بازی می کند که باید هر چه سریع تر به فرم خوبش بازگردد چون قطعا بازیکن با ارزشی برای ما خواهد بود."

"روسی-گومز؟ در واقعیت ما هرگز نتوانستیم آنها را در کنار هم داشته باشیم و از این برتری استفاده کنیم. وضعیت آنها هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ نمایش ما در میدان، روی تیم تاثیر گذاشته چون آنها بهترین و گران ترین بازیکنان تیم ما هستند. امیدوارم که خیلی زود بار دیگر جوزپه را در میادین ببینم و بتوانم یک بار دیگر به بازی کردن او در کنار گومز فکر کنم. افت رم؟ در طول 2 سال گذشته آنها همواره در بالاترین سطح فوتبال بازی کرده اند و حالا به دوره تاریکی رسیده اند ولی رم همیشه یک تیم قدرتمند باقی خواهد ماند."