اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 15 بهمن)

2150 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 15 بهمن) 1393/11/15 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 15 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 15 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 15 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 15 بهمن)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

محمد صلاح سرانجام وارد فلورانس شد ؛ مصاحبه ها و حواشی پس از دیدار با رم

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


17- محمد صلاح ستاره مصری تیم فیورنتینا سرانجام وارد فلورانس شد: "واقعا خوشحالم که اینجا هستم و امیدوارم یک گام رو به جلو در دوران ورزشی من باشد. می دانم که پیوستن من به ویولا بازتاب گسترده ای در مصر داشت و بازی شب گذشته تیم برابر رم را نیز تماشا کردم و عاشق این تیم شدم. با حجازی صحبت کردم و او به خوبی از فلورانس و مردمش برای من تعریف کرد. من ترجیح می دهم در پست وینگر چپ بازی کنم ولی با این حال هر جایی که مربی بخواهد، بازی خواهم کرد. پیش از این با بازل در برابر تاتنهام در لیگ اروپا بازی کرده و گلزنی کرده ام. من در لیگ اروپا 5 پاس گل نیز داده ام."

16- تیم جوانان فیورنتینا در دومین بازی خوود در رقابت های جام ویارجو در برابر تیم چزنا با 2 گل شکست خورد تا برای صعود از گروه خود نیازمند پیروزی در دیدار آخر برابر تیم کرمونزه داشته باشد.

15- از رم خبر رسیده که بازیکنان تیم فیورنتینا شب گذشته و پس از پیروزی برابر رم، در این شهر ماندند تا طبق وعده ای که مونتلا داده بود، شام را مهمان مربی خود باشند.

14- به احتمال زیاد سفر محمد صلاح بازیکن مصری تیم فیورنتینا به فلورانس که قرار بود امروز انجام شود، به دلیل مشکلاتی که در اخذ ویزا برای این بازیکن به وجود آمده به فردا موکول خواهد شد.

13- صحبت های مارکوس آلونسو: "شخصا فکر نمی کردم کوادرادو که آن همه پیشنهاد را در تابستان رد کرد، در زمستان از تیم جدا شود. اما او به راحتی می تواند در فوتبال انگلیس جا بیافتد. او 6 ماه زمان دارد تا خودش را ثابت کرده و برای فصل آینده به بازیکنی ثابت برای چلسی تبدیل شود."

12- انتظار می رود امروز محمد صلاح به فلورانس سفر کند و پس از نهایی کردن کار های اداری خود برای بازی در لیگ ایتالیا، در تمرینات فیورنتینا شرکت کند.

11- مصاحبه دیگر از دانیله پراده: "ما مدت زیادی است که بدون روسی بازی می کنیم، پس می توانیم بدون کوادرادو نیز به کار ادامه دهیم، ضمن اینکه جیلاردینو، دیامانتی و صلاح را نیز خریداری کردیم. ما هرگز برای معاوضه دسترو و گومز مذاکره نکردیم. بادلی؟ بازیکن بسیار خوبی است که در حال تطابق با لیگ ما می باشد. آینده من؟ ما در حال صحبت با خانواده دلاواله هستیم تا بهترین تصمیم را بگیریم."

10- برنامه بازی دو تیم فیورنتینا و یوونتوس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مشخص شد. بازی رفت در تاریخ 4 مارس (13 اسفند) در ورزشگاه یوونتوس و بازی برگشت 8 آوریل (19 فروردین 94) در ورزشگاه آرتمیو فرانکی برگزار خواهد شد.

9- احمد حجازی پس از انتقال قرضی به تیم پروجا: "هرگز با هیچ کس در ویولا مشکلی نداشتم. فیورنتینا ترکیب قدرتمندی داشت و فرصت زیادی در اختیار من قرار نگرفت. به همین دلیل تصمیم گرفتم به طور قرضی به تیمی دیگر بروم تا تداوم بازی پیدا کنم. پیشنهاد های زیادی حتی از کشور های دیگر داشتم ولی در نهایت پروجا را انتخاب کردم. صلاح؟ او بازیکن توانمندی است و مطمئنم در ویولا عالی کار خواهد کرد."

8- صفحه رسمی تیم فیورنتینا در فیسبوک، طی دو روز گذشته و پس از انتقال محمد صلاح به ویولا از مرز 1 میلیون لایک گذشت. تعداد بسیاری از اعراب هوادر صلاح، به سرعت علاقه خود به فیورنتینا را نیز نشان داده و به دلیل حضور "مسی مصر" در فلورانس، صفحه ویولا در فیسبوک را لایک کرده اند.

7- اندرسون بازیکن سابق تیم فیورنتینا که زمستان سال گذشته به فلورانس آمده بود و نیم فصلی ناموفق را در ویولا سپری کرده بود، سرانجام پس از عدم موفقیت در منچستر یونایتد، با امضای قراردادی 4 ساله به طور رسمی به تیم اینترناسیونال کشورش برزیل بازگشت.

6- پانتالئو کوروینو مدیر ورزشی سابق تیم فیورنتینا و فعلی تیم بولونیا: "ما برای ایلیچیچ با فیورنتینا به توافق کامل رسیدیم اما این بازیکن پیشنهاد ما را رد کرد."

5- آلیاندرو روزی هافبک جدید تیم فیورنتینا شماره 38 را برای پوشیدن در فیورنتینا انتخاب کرده و از این به بعد با این شماره بازی خواهد کرد.

4- مصاحبه ای دیگر از وینچنزو مونتلا: "تابوی رم را شکستیم و حالا طبق قولی که به بازیکنانم داده بودم، آنها را برای شام دعوت خواهم کرد. لیست یوفا؟ هنوز باید با برخی بازیکنان صحبت کنم. واقعا تصمیم نگرفته ام و باید لیستی بدهم که برای سیستم 3-3-4 نیز قابل استفاده باشد. فکر می کنم در لیست سپتامبر (لیست مرحله اول) اشتباه کردم."

3- نظرات استفان ساویچ: "من واقعا دلتنگ فوتبال شده بودم و از نمایش خودم و پیروزی تیم خوشحال هستم. ما می دانیم بازی با یوونتوس برای هواداران چه مفهومی دارد اما ما باید برای پیروزی مقابل تیم های بزرگ چیز های زیادی را یاد بگیریم. خوشحالم که قراردادم را با ویولا تمدید کردم. من هنوز جوانم و می توانم در فیورنتینا پیشرفت کنم."

2- صحبت های دانیله پراده: "پیروزی مهمی برای هواداران و خانواده دلاواله بود. ما در یک بازی سخت برابر تیمی قدرتمند برنده شدیم و حالا فقط فینال را می خواهیم. کوادرادو را از دست دادیم ولی دیامانتی و جیلاردینو را خریداری کردیم و صلاح را نیز نباید فراموش کنیم. تاتاروزانو به تیم تضمین می دهد و هرگز در مورد او تردید نداشتیم. با بازگشت روسی در کنار گومز ما باز هم می توانیم رویا پردازی کنیم چون رویا ها اساس فوتبال هستند."

1- مصاحبه ماریو گومز پس از گلزنی برابر رم: "پیروزی بسیار مهمی برای ما بود. ما پارسال در این ورزشگاه در فینال جام حذفی شکست خوردیم و امسال یک بار دیگر برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد. شخصا سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتم ولی هرگز به توانایی های خودم شکی نداشتم و با استفاده از زمانی که در اختیارم قرار گرفت توانستم با خونسردی به کارم ادامه دهم و حالا خوشحالم که می توانم به تیم کمک کنم."