اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 17 بهمن)

2152 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 17 بهمن) 1393/11/17 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 17 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 17 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 17 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 17 بهمن)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

میلان به دنیال مونتلا ؛ رفع مشکلات اداری صلاح ؛ گونزالو همچنان دور از ترکیب

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- زمان بازی رفت دو تیم یوونتوس و فیورنتینا در مرحله نیمه نهایی جام حذفی تغییر کرد. این بازی که قرار بود روز 4 مارس برگزار شود، حالا به روز 5 مارس (14 اسفند) موکول شده است.

15- وینچنزو مونتلا و استفانو کولانتونو پیش از این 7 بار به عنوان مربی با یکدیگر روبرو شده اند که سهم مونتلا 6 پیروزی و یک بازی نیز به تساوی کشیده شده است. بدین ترتیب کولانتونو به دنبال اولین پیروزی خود در برابر مونتلا می باشد.

14- منیر الحمداوی بازیکن مراکشی تیم فیورنتینا به محمد صلاح کمک کرده تا یک خانه مناسب در فلورانس خریداری کند. منزل صلاح در منطقه پونته وکیو و در نزدیکی منزل الحمداوی می باشد.

13- به نظر می رسد مشکلات اداری محمد صلاح برای بازی در تیم فیورنتینا بر طرف شده و این بازیکن در صورت صلاحدید مونتلا می تواند در بازی مقابل آتالانتا حاضر شود.

12- از آرژانتین خبر رسیده که مائوریسیو توز وینگر جوان تیم نیولز اولد بویز این کشور مورد توجه تیم فیورنتینا قرار گرفته است. ساسولو و اودینزه نیز پیش از این برای خرید این بازیکن آینده دار ابراز علاقه کرده بودند.

11- گفته می شود وینچنزو مونتلا قصد دارد در بازی با آتالانتا به خواکین سانچز که دو دیدار سخت را در برابر جنوا و رم در هفته گذشته را برگزار کرده، استراحت بدهد. بدین ترتیب یا آلیاندرو روزی جانشین وی در سیستم 2-5-3 خواهد شد یا اینکه مونتلا با تغییر سیستم، از ریچاردز در دفاع  4 نفره بهره خواهد برد.

10- به نظر می رسد فیورنتینا و پاسکوال به نکات مثبتی برای تمدید قرارداد دست پیدا کرده اند و می توان به زودی شاهد خبر های خوبی در این باره بود.

9- باشگاه فیورنتینا و محمد صلاح همچنان در حال کار بر روی آخرین جزییات باقی مانده از کار های اداری باقی مانده می باشند تا این بازیکن سرانجام اجازه حضور در بازی های ویولا را کسب کند.

8- محمد صلاح با شماره 74 برای فیورنتینا به میدان خواهد رفت. اما روزنامه ایندپندنت، با بررسی این موضوع به این نتیجه رسیده که این شماره، به 74 نفر کشته شده در ورزشگاه پورت سعید مصر در سال 2012 اشاره دارد.

7- برخی رسانه ها از تلاش ویولا برای خرید اوکامپوس (موناکو) و زوکانویچ (کیه وو) در تابستان آینده خبر داده اند. ضمن اینکه نتو نیز می تواند اولین خروجی تیم در تابستان باشد.

6- صحبت های آندره آ پاستورلو: "پپیتو بهتر است و مراحل ریکاوری او دقیقا بر اساس برنامه پیش می رود. هیچ عجله ای برای بازگشت او به میادین نداریم و تا زمانی که به بالاترین میزان آمادگی برسد، صبر خواهیم کرد. از نظر روحی نیز در وضعیت خوبی قرار دارد. جوزپه چند معاینه دیگر خواهد داشت و می تواند به تمرینات گروهی تیم باز گردد."

5- قضاوت دیدار فیورنتینا و آتالانتا به عهده دینو تومازی خواهد بود. جیالاتینی، تاسو، فیوریتو، دووری و مرکیوری نیز این داور اهل باسانو دل گراپا را همراهی می کنند.

4- تمرینات تیم فیورنتینا برای دیدار با آتالانتا در حالی دنبال می شود که گونزالو رودریگز هنوز به طور جداگانه تمرین می کند ولی ساویچ پس از 4 جلسه محرومیت می تواند به تیم بازگردد. محمد صلاح نیز در کنار سایر بازیکنان تمرین می کند ولی بعید است که برای این بازی آماده شود.

3- رودی گارسیا مربی تیم رم نیز آینده نا مشخص داشته و شاید در پایان فصل از این تیم جدا شود. به نوشته توتو اسپورت هر دو تیم فیورنتینا و رم برای جذب والتر ماتزاری ابراز علاقه کرده اند.

2- لا نازیونه با بررسی لیست تیم فیورنتینا برای یوفا، تصمیم های مونتلا را "تصمیم های دردناک و ناراحت کننده" دانسته ولی آنها را منطقی و درست عنوان کرده است. مونتلا در این لیست جایی برای دیامانتی در نظر نگرفت و از ماتی، خواکین و صلاح دعوت به عمل آورد.

1- رسانه های ایتالیایی در دو روز گذشته بار دیگر شایعات در مورد جدایی وینچنزو مونتلا از فیورنتینا در پایان فصل را آغاز کرده و این بار مقصد بعدی این مربی جوان را تیم میلان دانسته اند. پیش از این نیز مونتلا اصلی ترین گزینه برای نیمکت تیم ناپولی مطرح شده بود.