اخبار :: اخبار باشگاه

از حضور در فلورانس خوشحالم ؛ صلاح من را تحت تاثیر قرار داده است

2156 شماره اطلاع نامه : از حضور در فلورانس خوشحالم ؛ صلاح من را تحت تاثیر قرار داده است 1393/11/18 از حضور در فلورانس خوشحالم ؛ صلاح من را تحت تاثیر قرار داده است اخبار باشگاه :: اخبار از حضور در فلورانس خوشحالم ؛ صلاح من را تحت تاثیر قرار داده است
از حضور در فلورانس خوشحالم ؛ صلاح من را تحت تاثیر قرار داده است

از حضور در فلورانس خوشحالم ؛ صلاح من را تحت تاثیر قرار داده است

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا تمامی شایعات مربوط به انتقالش به میلان در پایان فصل را تکذیب کرده و اعلام کرد قراردادی طولانی مدت با ویولا داشته و از حضور در فلورانس رضایت کامل دارد.

تیم فیورنتینا پس از پیروزی روحیه بخش در برابر رم در جام حذفی حالا باید در لیگ و در آرتمیو فرانکی به مصاف تیم سرسخت آتالانتا برود. وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی ضمن تکذیب شایعات در مورد پیوستنش به میلان، به طور کامل وضعیت خط حمله تیمش را تشریح کرد:

"آتالانتا تیم بسیار سرسختی است که کار را برای حریفانش دشوار می کند. پیروزی در برابر تیم هایی که در فوتبال ایتالیا به عنوان تیم های کوچک تر عنوان می شوند هم کار راحتی نیست و مطمئنا بازی فردا بسیار سخت خواهد بود. مربیگری در میلان؟ اینها همه شایعه هستند. من 25 سال است که در فوتبال هستم و از زمانی که 16 ساله بودم چنین چیز هایی را زیاد تجربه کرده ام. پیش از این نیز بار ها من را به یوونتوس، اینتر و ناپولی مربوط کرده اند ولی هرگز چنین اتفاقاتی رخ نداده است. اینها همه شایعه است و من علاقه ای به واقعی کردن آنها ندارم چون اینجا در فلورانس راضی و خوشحال هستم و قراردادی طولانی مدت با این تیم دارم."

"صلاح؟ او واقعا من را تحت تاثیر قرار داده است. می تواند در پست وینگر چپ و رست و حتی مهاجم دوم بازی کند. ایده اصلی این است که به عنوان وینگر در سیستم 3-3-4 بازی کند، در حالی که دیامانتی می تواند پشت مهاجم اصلی ایفای نقش کند و جیلاردینو نیز یک بازیکن تمام کننده درون محوطه جریمه است. با این حال در سیستم 2-1-3-4 گزینه های بیشتری را در اختیار خواهیم داشت. اما فکر می کنم صلاح توانایی بازی در سیستم 2-5-3 را نیز دارد و باید ببینیم از نظر فیزیکی در چه وضعیتی قرار دارد. دیامانتی نه تنها استعداد فراوانی دارد، شور و حرارتی دارد که باعث ایجاد تغییر در تیم می شود."

"برای ماریو گومز خوشحالم که سرانجام فرم اصلی خود را در زمانی مناسب پیدا کرد. این فوق العاده است که او در بازی برابر رم در جام حذفی 2 گل به ثمر رساند، تیمی که چند سال است در بالاترین سطح بازی می کند. امیدوارم که شکستن تابوی تیم رم باعث افزایش اعتماد به نفس ما شده باشد و متوجه شده باشیم که توانایی رقابت با هر تیمی را داریم. گونزالو؟ نمی خواهیم در مورد سلامت او خطر کنیم و عجله برای بازی دادن به او بی فایده خواهد بود. آکوییلانی؟ دیروز با گروه تمرین کرد ولی باید منتظر آخرین وضعیت او باشیم."

"تاتاروزانو؟ ما اعتماد کامل به او داریم. نتو و تاتاروزانو هر دو دروازه بان های بسیار بزرگی هستند ولی ویژگی های متفاوتی دارند که تاتا واقعا من را تحت تاثیر قرار داده است. لیست یوفا؟ تصمیم بسیار سخت و دردناکی برای من بود. خواکین و ماتی شایسته این فرصت بودند ولی برای بازیکن سوم، زمان زیادی را فکر کردیم. صلاح به راحتی در سیستم 3-3-4 می تواند بازی کند ولی دیامانتی یا سایر بازیکنان نه، با این حال تصمیم گیری آسان نبود. ناپولی؟ یک تیم قدرتمند است که در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند اما ما پیش از هر چیز ابتدا باید به خودمان فکر کنیم و سپس به سایر تیم ها نگاه می کنیم."