اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 20 بهمن)

2159 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 20 بهمن) 1393/11/20 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 20 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 20 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 20 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 20 بهمن)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

مصاحبه ها و حواشی پس از پیروزی برابر آتالانتا ؛ بررسی وضعیت قرارداد پاسکوال

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- در آخرین بازی از هفته بیست و دوم رقابت های سری آ تیم لازیو با یک گل در برابر جنوا شکست خورد تا فیورنتینا به همراه سمپدوریا با 35 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار بگیرد.

12- میکا ریچاردز مدافع تیم فیورنتینا در مصاحبه با اسکای، 11 بازیکن مورد علاقه خود را اینگونه عنوان کرده است: هارت – فردیناند – کمپانی – لسکات – داوید سیلوا – ویرا – جرارد – توره – گیگز – توز – استوریج.

11- صحبت های مدیر برنامه مانوئل پاسکوال: "در حال حاضر در مورد تمدید قرارداد صحبتی ندارم ولی به زودی مذاکرات را آغاز خواهیم کرد. او 10 سال برای فیورنتینا بازی کرده و یک بازیکن حرفه ای است که وضعیت قراردادش روی بازی او تاثیری نخواهد گذاشت. به نظر من او در پست خود بهترین در ایتالیا و یکی از بهترین ها در اروپاست."

10- خوان ده دیوس کاراسکو مدیر برنامه مارتین مونتویا مدافع جوان تیم بارسلونا مدعی شده با هیچ تیمی در مورد این بازیکن مذاکره نکرده و او قصد دارد به مهره ای ثابت برای بارسا تبدیل شود.

9- گاتزتا دلو اسپورت به بررسی صحنه های مشکوک داوری بازی روز گذشته پرداخته است. بر اساس گزارش گاتزتا، با وجود اینکه پاسکوال چند سانتیمتر در آفساید قرار داشته ولی تصمیم گیری برای کمک داور در آن مورد بسیار سخت بوده است. با این حال فیفا به داوران توصیه کرده در چنین صحنه هایی که دو بازیکن تقریبا برابر هستند، کمک داوران پرچم نزنند.

8- پیروزی ویولا در آخرین دقیقه بازی در برابر آتالانتا مورد توجه رسانه ها نیز قرار گرفته ولی بیشتر از آن عملکرد عالی الساندرو دیامانتی و بازی خوب محمد صلاح در دقایقی که در میدان حضور داشت، مورد بررسی قرار گرفته است.

7- صحبت های کاپیتان پاسکوال: "تصمیمی برای خروج از فلورانس ندارم و صحبت های پراده را تایید می کنم. من هنوز احساس جوانی می کنم و می خواهم بازی های خوبی را به نمایش بگذارم. بازیکنان خوبی را در ژانویه خریداری کردیم و احساس غرور می کنم که رییس باشگاه اعلام کرده نمی خواهد من از تیم جدا شوم."

6- مصاحبه خوزه ماریا باسانتا: "مهم ترین چیز کسب این پیروزی خانگی بود. این گل را به فرزندم که به زودی به دنیا خواهد آمد تقدیم کردم. تیم بسیار خوبی هستیم و پس از 2-2 هرگز نا امید نشدیم. حالا باید برای بازی بعدی آماده شویم."

5- صحبت های دیگو دلاواله: "از این نتیجه خوشحالیم. بازی بسیار خوبی در برابر یک تیم خوب بود. من به تیمی که تشکیل شده علاقه زیادی دارم. هر یکشنبه که بتوانم سفر کنم، به سرعت خودم را به فلورانس خواهم رساند تا در کنار تیم باشم."

4- مصاحبه آندره آ دلاواله: "با زحمت زیاد به پیروزی رسیدیم ولی شخصیت خوبی را از تیم مشاهده کردیم. از یک سال پیش به دنبال دیامانتی بودم و او از اولین خرید های ما در سری سی نیز بود. مونتلا با بازی دادن به صلاح او را تشویق کرد. گومز به گلزنی بازگشته و دیگر نیازی به اثبات خودش ندارد. مونتلا مربی امروز و آینده ما خواهد بود و هیچ مشکلی نداریم. برای استادیوم جدید باید صبر کنیم و منتظر ماه های آینده باشیم."

3- نظرات دانیله پراده مدیر ورزشی ویولا: "سه امتیاز بسیار مهمی بود و از واکنش تیم به گل های خورده خوشحالیم. آلینو همان ویژگی هایی را دارد که به آن نیاز داشتیم. مبلغ خرید صلاح تقریبا 15 میلیون در نظر گرفته شده است ولی رابطه بسیار خوبی با تیم چلسی داریم. قرارداد پاسکوال در صورتی که 7 بازی دیگر برای تیم انجام دهد به طور اتوماتیک تمدید خواهد شد و مشکلی نداریم."

2- صحبت های استفانو کولانتونو مربی تیم آتالانتا: "در نیمه اول واقعا عالی کار کردیم و حتی با تغییر سیستم فیورنتینا در نیمه دوم نیز مقابله کردیم ولی متاسفانه ما در فلورانس خوش شانس نیستیم و گل پاسکوال آفساید بود. ما هرگز شایسته شکست در این بازی نبودیم."

1- صحبت های الساندرو دیامانتی: "خوشحالم که بازگشتم و عضوی از این گروه هستم. بازی سختی بود ولی نمایشی عالی داشته و پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم. شایسته این برد بودیم و هر تیمی را می توانیم شکست دهیم. تجربه خوبی را در چین داشتم و سخت تر از چیزی بود که تصور می کردم."