اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 23 بهمن)

2161 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 23 بهمن) 1393/11/23 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 23 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 23 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 23 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 23 بهمن)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

بازگشت گونزالو به تمرینات و آمادگی کامل آکوییلانی ؛ صعود جوانان ویولا به نیمه نهایی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- پابلو دنیل اوسوالدو ستاره سابق تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی به تیم بوکا جونیورز آرژانتین منتقل شد. وی پس از خروج از اینتر در این فصل، راه آرژانتین را در پیش گرفت.

15- تیم جوانان فیورنتینا با ارائه یک بازی برتر و کسب پیروزی 3-0 در برابر تیم اسپزیا موفق شدند راهی دیدار نیمه نهایی رقابت های جام ویارجو شوند، جایی که باید با تیم ورونا بازی کنند. مینلی ستاره بنفش پوشان در این بازی بود که یک گل را به ثمر رساند و گل های دیگر را نیز کیزا و دابرو به ثمر رساندند.

14- قضاوت دیدار دو تیم ساسولو و فیورنتینا به عهده دانیله دووری گذاشته شده است. گالونی، باربیراتی، فاورانی، گویدا و ماریانی هم این داور اهل رم را همراهی می کنند. 6 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست در بازی های قبلی ویولا با قضاوت این داور حاصل شده است.

13- بازی حساس هفته آینده در برابر تاتنهام در لیگ اروپا باعث شده تا شایعات در مورد تصمیم مونتلا برای استراحت به ستارگان اصلی تیمش در بازی با ساسولو افزایش پیدا کند. شاید خواکین، پاسکوال، والرو و گومز در بازی با ساسولو جای خود را به روزی، آلونسو، آکوییلانی و باباکار بدهند.

12- کوریره فیورنتینو از وینچنزو مونتلا و اوزبیو دی فرانچسکو به عنوان بهترین مربیان جوان فوتبال ایتالیا نام برده است. از مربی ساسولو به عنوان جانشین احتمالی مونتلا در فلورانس نیز نام برده می شود.

11- خوزه ماریا باسانتا روز گذشته به دنیا آمدن فرزند خود "خوزه ناچو" را جشن گرفت. باسانتا در بازی با آتالانتا نیز پس از گلزنی، گل خود را به فرزند خود هدیه کرده بود.

10- تیم ساسولو نیز همچنان سیمه ورسالیکو، سیمونه میسیرولی و فدریکو پلوزو را در اختیار ندارد و شرایط آنها برای بازی با ویولا مشخص نیست.

9- به نظر می رسد آلبرتو آکوییلانی به طور کامل آماده شده و می تواند در برابر ساسولو حتی در ترکیب اصلی به میدان برود. گونزالو رودریگز نیز به تمرینات گروهی بازگشته ولی هنوز شرایط مناسبی ندارد و وارگاس نیز همچنان در حال مداوا شدن می باشد.

8- یوتو ناگاتومو مدافع ژاپنی تیم اینتر دچار مصدومیت شده و برای 6 هفته دور از میادین خواهد بود. بدین ترتیب این بازیکن بازی با فیورنتینا را از دست خواهد داد.

7- تیم فیورنتینا پیش از این تنها 2 بار در ورزشگاه تیم ساسولو به مصاف آنها رفته و در هر دو بازی نیز با نتیجه 0-1 برنده شده است. یک بار در سال 2002 و در سری سی 2 که با تک گل گلزن وفادار باشگاه، کریستین ریگانو به پیروزی رسیدند و بار دوم سال گذشته در سری آ موفق به کسب پیروزی شدند.

6- گفته می شود در صورتی که عملکرد عالی الساندرو دیامانتی در ویولا ادامه پیدا کند، این بازیکن می تواند بار دیگر نسبت به بازگشت به تیم ملی ایتالیا نیز امیدوار باشد.

5- تیم سمپدوریا به احتمال زیاد قصد دائمی کردن قرارداد امیلیانو ویویانو را در انتهای فصل ندارد و بدین ترتیب به رقیبی جدی برای یوونتوس در راه خرید نتو تبدیل شده است.

4- با حذف آنتونیو کونته از لیست مربیان احتمالی میلان برای فصل آینده، حالا وینچنزو مونتلا به تنهایی گزینه اصلی روسونری برای تابستان می باشد.

3- چیپرین تاتاروزانو در بازی با آتالانتا دچار اشتباهات زیادی در استفاده از پای خود برای ضربه زدن به توپ شد. لا نازیونه در تحلیلی جالب، یکی از علت های اصلی این موضوع را بازی نکردن گونزالو و پیزارو می داند. در این تحلیل آمده زمانی که این دو بازیکن در میدان نباشند، مدافعین بیشتر پاس به عقب می دهند و همین موضوع باعث اشتباهات بیشتر از سوی دروازه بان می شود.

2- صحبت های جانکارلو آنتونیونی اسطوره فیورنتینا: "به نظر من فیورنتینا با وجود رویارویی با یوونتوس در جام حذفی، از شانس زیادی برای رسیدن به فینال برخوردار است ولی در لیگ اروپا کار دشوار تری را دارد. 7 امتیاز با ناپولی هم خیلی زیاد است و فکر نمی کنم که بتواند در لیگ به رتبه سوم جدول دست پیدا کند."

1- رسانه های ایتالیایی از علاقه ویولا برای خرید گابریل باربوسا آلمیدا مهاجم جوان تیم سانتوس خبر داده اند. این بازیکن 18 ساله مورد توجه تیم بارسلونا نیز قرار دارد.