اخبار :: اخبار باشگاه

فقط به پیروزی برابر دی فرانچسکو فکر می کنم

2163 شماره اطلاع نامه : فقط به پیروزی برابر دی فرانچسکو فکر می کنم 1393/11/24 فقط به پیروزی برابر دی فرانچسکو فکر می کنم اخبار باشگاه :: اخبار فقط به پیروزی برابر دی فرانچسکو فکر می کنم
فقط به پیروزی برابر دی فرانچسکو فکر می کنم

فقط به پیروزی برابر دی فرانچسکو فکر می کنم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه رویارویی با دوست قدیمی خود در سری آ، مدعی شد در حال حاضر به بازی با تاتنهام فکر نمی کند و فقط به دنبال پیروزی برابر دی فرانچسکو می باشد.

مربیان دو تیم فیورنتینا و ساسولو هم بازی و دوستان قدیمی می باشند ولی هر دو نفر به فکر پیروزی در رقابت حساس هفته بیست و سوم سری آ می باشند. مونتلا که باید تیمش را برای دیدار آخر هفته برابر تاتنها نیز آماده کند، نظرات خود در مورد این بازی ها را این گونه بیان کرده است:

"ساسولو همانند ما بازی می کند و فوتبالی تهاجمی را به نمایش می گذارند. مهماجمان آنها ایتالیایی هستند و توانایی های زیادی دارند. براردی در حرکات بین خطوط بسیار توانمند است، سانسونه در عمق حرکت می کند و زازا از آشفتگی ها استفاده می کند. فلوکاری و فلورو فلورس هم مهاجمان بسیار خوبی هستند و با وجود چنین مهاجمانی، کار بسیار دشواری پیش رو داریم. دی فرانچسکو؟ من، او و کاچیا (کمک مربی فیورنتینا) در امپولی کارمان را شروع کردیم و سپس من با دی فرانچسکو در رم به کارمان پایان دادیم. دوستی طولانی مدتی بین ماست ولی من می خواهم او را شکست بدهم چون این روز ها زیاد در مورد او صحبت می شود. فوتبال ایتالیا خیلی دشوار است."

" تاتنهام؟ من به بازی مقابل تاتنهام فکر نمی کنم چون هنوز 5 روز جهت آمادگی برای آن بازی فرصت داریم ولی فکر می کنم کار سختی برای آمادگی برای دیدار با تورینو داشته باشیم. پس از بازی با ورونا ثبات بیشتری در فوتبال و نتایجمان داشتیم ولی پیش از آن در کسب نتیجه ثبات لازم را نداشتیم. فکر می کنم تا اینجای فصل هیچ تیمی نبوده که در تمامی 90 دقیقه برتر از ما باشد و شایسته رتبه چهارم هستیم که با داشتن چنین بازیکنان با کیفیتی بدست آمده است. با این حال هنوز هم در حال پیشرفت هستیم. تمدید قرارداد پیزارو؟ ما همیشه می خواهیم از بازی لذت ببریم و پیزارو نیز بازیکن بسیار مهمی برای ما می باشد ولی باید بدانیم که او نمی تواند 50 بازی در یک فصل انجام بدهد."

"باباکار؟ او پتانسیل تبدیل شدن به یک قهرمان را دارد اما حالا فقط باید در زمینه هایی مثل تمرکز کردن، پیشرفت کند. رقابت در تیم می تواند به پیشرفت او کمک کند و اگر نتواند از پس این امتحا بر آید، باید بداند که نمی تواند یک قهرمان باشد. صلاح؟ او هنوز 90 دقیقه بازی نکرده ولی از لحاظ بدنی آماده است. او مانند من انگلیسی صحبت می کند و خیلی خوب همدیگر را می فهمیم. او سعی دارد با دیدن فیلم بازی ها، فوتبال ما را بهتر درک کند. والرو؟ او در ابتدای فصل کمی افت کرده بود اما از ترکیب خارج شد و استراحت کرد و حالا بهتر به نظر می رسد. البته ما عادت داریم که او را بهتر از این ببینیم ولی این فقط یک افت سطحی می باشد."