اخبار :: اخبار بازی ها

ساسولو 1-3 فیورنتینا ؛ پیروزی قاطعانه ویولا با درخشش باباکار و صلاح

2164 شماره اطلاع نامه : ساسولو 1-3 فیورنتینا ؛ پیروزی قاطعانه ویولا با درخشش باباکار و صلاح 1393/11/25 ساسولو 1-3 فیورنتینا ؛ پیروزی قاطعانه ویولا با درخشش باباکار و صلاح اخبار بازی ها :: اخبار ساسولو 1-3 فیورنتینا ؛ پیروزی قاطعانه ویولا با درخشش باباکار و صلاح
ساسولو 1-3 فیورنتینا ؛ پیروزی قاطعانه ویولا با درخشش باباکار و صلاح

ساسولو 1-3 فیورنتینا ؛ پیروزی قاطعانه ویولا با درخشش باباکار و صلاح

ساسولو 1-3 فیورنتینا

گل ها:

محمد صلاح (30) - خوما باباکار (62 و 32)
دومنیکو براردی (67)

تیم فیورنتینا در بازی خارج از خانه برابر تیم ساسولو در حالی که نیمی از بازیکنان اصلی خود را روی نیمکت می دید، موفق شد به یک پیروزی قاطعانه دست پیدا کرد تا آمادگی خود برای رویارویی با تاتنهام را به اثبات برساند.

نمایش عالی و کم نقص ویولا در خانه تیم ساسولو با سیستم 3-3-4 اصلی ترین نکته پیروزی ویولا در برابر میزبان خود بود که امید ها برای درخشش در لیگ اروپا را نیز افزایش داد. در این بازی اوزبیو دی فرانچسکو که با دوست و هم تیمی قدیمی خود روبرو می شد از مثلث خطرناک و گلزن خود در میدان بهره برده تا به امتیازات این بازی خانگی دست پیدا کند. در مقابل وینچنزو مونتلا در غیاب روسی، برناردسکی، باسانتا و لوپاتلی بار دیگر گونزالو را به عنوان رهبر تیم در میدان می دید و به تعدادی از ستارگان خود از جمله پاسکوال، والرو، خواکین و گومز استراحت داده بود تا آلونسو، کورتیچ، صلاح و باباکار از ابتدا به میدان بروند.

به نظر می رسید ساسولو بازی را بهتر آغاز خواهد کرد اما این تیم پس از یک حمله، به طور کامل تحت سلطه ویولا در میدان قرار گرفته و کار را به دستان پیزارو و هم تیمی هایش سپرد. ویولا تا قبل از اینکه در فاصله دو دقیقه 2 بار دروازه حریف را باز کند، 4 بار در موقعیت گلزنی قرار گرفته بود که کونسیلی مانع گل شدن توپ ها شده بود. صلاح و باباکار گل های ویولا را به ثمر رساندند تا این نیمه غیر از شوت دیدنی براردی که به تیر دروازه برخورد کرد، حاصل دیگری برای تیم میزبان نداشته باشد. نکته اصلی این نیمه عملکرد فوق العاده صلاح بود که در اولین حضور خود از ابتدا در ترکیب فیورنتینا نمایشی فوق العاده داشت.

اوضاع در نیمه دوم نیز برای میزبان تغییری نکرد و باز هم این فیورنتینا بود که با تکیه بر حرکات عمقی و عرضی زیاد خود دفاع حریف را تحت فشار قرار می داد. تا جایی که با یک پاس دیدنی از پیزارو توپی روی نقطه پنالتی به باباکار رسید و او با تسلطی تحسین برانگیز، موفق شد گل سوم سفید پوشان را نیز به ثمر برساند. ساسولو توسط براردی جواب سریعی به این گل داد ولی حضور آکوییلانی و جیلاردینو به جای ماتی و باباکار باعث شد حریف فرصت ادامه دادن به حملات خود را پیدا نکند. ایلیچیچ نیز به جای صلاح به میدان رفت تا در نهایت دقایق پایانی با حفظ توپ ویولا همراه شده و بازی با همان نتیجه به پایان برسد.

با این پیروزی جمع امتیازات فیورنتینا به عدد 38 رسید و حالا فشار بیشتری به رقبای نزدیک ویولا در بازی های این هفته وارد خواهد شد. دیدار بعدی فیورنتینا در بازی رفت مرحله حذفی رقابت های لیگ اروپا و در خانه تیم قدرتمند تاتنهام می باشد و سپس فلورانسی ها باید در سری آ از تیم آماده این روز های فوتبال ایتالیا یعنی تورینو در آرتمیو فرانکی پذیرایی کنند.


ساسولو (3-3-4):

کونسیلی – گاتزولا – کاناوارو – آچربی – لونگی (میسیرولی) – مانیانلی – بریگی (فلوکاری) – بیوندینی – براردی – سانسونه (فلورو فلورس) - زازا


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (3-3-4):

تاتاروزانو (6.5) – ریچاردز (6.5) – گونزالو (7) – ساویچ (6.5) – آلونسو (6) – کورتیچ (5.5) – پیزارو (7.5) - ماتی (6.5) – دیامانتی (7) – صلاح (8) – باباکار (8.5) / آکوییلانی (6) – جیلاردینو (6) – ایلیچیچ (6) / مونتلا (7)