اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ یکی از بهترین بازی های فصل ما بود

2165 شماره اطلاع نامه : تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ یکی از بهترین بازی های فصل ما بود 1393/11/26 تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ یکی از بهترین بازی های فصل ما بود اخبار باشگاه :: اخبار تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ یکی از بهترین بازی های فصل ما بود
تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ یکی از بهترین بازی های فصل ما بود

تمجید مونتلا از عملکرد شاگردانش ؛ یکی از بهترین بازی های فصل ما بود

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا پس از کسب پیروزی در برابر ساسولو از عملکرد شاگردانش تعریف کرده و مدعی شد حالا کار او برای انتخاب ترکیب اصلی در بازی های بعدی بسیار دشوار تر شده است.

تیم فیورنتینا شب گذشته با ارائه یک نمایش عالی و کم نقص از سد تیم آماده ساسولو عبور کرد و به روند رو به رشد خود ادامه داد. در این بازی محمد صلاح و خوما باباکار ستارگان اصلی نمایش ویولا بودند و مونتلا نیز به تمجید از آنها پرداخته است:

"از تیم خواسته بودم عملکردی داشته باشند که کار من برای انتخاب ترکیب اصلی را سخت کند و آنها نیز همان کار را انجام دادند. همه بازیکنان برای من مهم هستند و سعی می کنم از همه بازیکنان در طول فصل بهترین استفاده را ببریم. نمایشی بسیار پخته و عالی در برابر یک رقیب قدرتمند داشتیم که علاقه دارد در نیمه حریف بازی کند. من واقعا از نمایش تیم راضی هستم و شاید یکی از بهترین بازی های ما در طول ماه های گذشته بوده است."

"باباکار همه چیز برای تبدیل شدن به یک قهرمان را دارد اما باید در مهارت های خود پیشرفت کرده و ثبات بیشتری داشته باشد. صلاح می تواند پشت سر مهاجم بازی کند و شاید این کار را حتی بهتر از بازی در کناره ها انجام دهد و بدین ترتیب می تواند بین خطوط نیز حرکت کند. من علاقه زیادی به نگاه کردن به بازی های بعدی ندارم و سعی می کنم به هر بازی در زمان خودش فکر کنم."