اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 27 بهمن)

2166 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 27 بهمن) 1393/11/27 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 27 بهمن) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 27 بهمن)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 27 بهمن)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 27 بهمن)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

ابراز علاقه باباکار به فیورنتینا و فلورانس ؛ انتقاد دلاواله از لوتیتو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


13- خوان کوادرادو ستاره تیم چلسی امیدوار است خودش را برای بازی دو تیم تاتنهام و فیورنتینا به ورزشگاه وایت هارت لین برساند. کوادرادو که فردا شب با تیم جدیدش در فرانسه به مصاف PSG خواهد رفت، صبح روز چهارشنبه به لندن بازخواهد گشت و در صورت اجازه سران چلسی، می تواند به دیدار هم تیمی های سابق خود برود.

12- رسانه های کشور فرانسه خبر داده اند که در بازی روز گذشته بین بوردو و سنت اتین در لیگ فرانسه، نمایندگانی از باشگاه فیورنتینا نیز در ورزشاگاه حضور داشته اند.

11- در حالی که باشگاه تاتنهام فقط 1800 بلیط برای هواداران تیم فیورنتینا برای بازی پنجشنبه در نظر گرفته، حدود 2500 نفر از هواداران ویولا راهی لندن خواهند شد. به همین دلیل کانون هواداران باشگاه فیورنتینا در لندن، 7 منطقه را در نظر گرفته تا هوادارانی که از ورود به ورزشگاه باز مانده اند، در کنار هم و با نمایشگر های بزرگ، در کنار هم این بازی را تماشا کنند.

10- آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا نیز به جمع افرادی پیوست که در این روز ها به انتقاد از کلودیو لوتیتو رییس باشگاه لازیو پرداخته اند. لوتیتو اخیرا نظرات عجیبی در موضوعات مختلف فوتبال ایتالیا مطرح کرده که باعث شده برخی از تیم ها از او انتقاد کنند. دلاواله نیز چنین نظراتی دارد: "پست کلودیو لوتیتو در فدارسیون قابل تحمل نیست و باشگاه فیورنتینا نگران این وضعیت می باشد."

9- وینچنزو مونتلا در حال کار بر روی نحوه مهار هری کین ستاره این روز های فوتبال انگلیس و باشگاه تاتنهام می باشد. این بازیکن در این فصل در 21 بازی 13 گل را به ثمر رسانده و در لیگ اروپا نیز 7 گل در مرحله گروهی زده است.

8- تیم از امروز تا 1 ماه آینده برنامه بازی های بسیار سخت و فشرده ای را پیش رو دارد. دو دیدار با تاتنهام در لیگ اروپا به علاوه نبرد با تورینو، اینتر، یوونتوس، لازیو و میلان بازی هایی است که شاید تا حد زیادی تعیین کننده وضعیت ویولا در پایان این فصل باشد.

7- 3 روز تا نبرد حساس با تاتنهام باقی مانده و مونتلا باید برای هر چه سریع تر برای روش بازی تیمش به نتیجه نهایی برسد. هر دو سیستم 3-3-4 و 2-5-3 در این فصل به خوبی جواب داده و کار مونتلا را برای پیدا کردن ترکیب اصلی سخت کرده است.

6- صحبت های خوما باباکار: "من باید تلاش کنم تا به ترکیب اصلی برسم و به خودم اعتماد دارم. من جوانم و راه طولانی در پیش دارم. همیشه به صحبت های مونتلا گوش می دهم چون او همواره علاقه خود به من را نشان داده و چیز های زیادی به من آموخته است. برای تمدید قرارداد کار خواهیم کرد و من اینجا در خانه خودم حضور دارم. 8 سال در فلورانس بودم و باید عنوان کنم علاقه زیادی به این تیم و این شهر دارم."

5- توتو اسپورت گزارش داده که تیم بارسلونا علاقه ویژه ای نسبت به خرید خوما باباکار از خود نشان داده و آریدو برایدا مدیر جدید این باشگاه نیز روز شنبه برای مشاهده بازی این ستاره جوان در ماپی حضور داشته است.

4- وینچنزو مونتلا تا امروز 150 بار روی نیمکت مربیگری تیم فیورنتینا حضور داشته که 62 بازی از این تعداد خارج از خانه بوده است. با این حال ویولا با هدایت مونتلا در 33 بازی خارج از خانه موفق به کسب پیروزی شده که رکورد بسیار مناسبی به نظر می رسد. مونتلا همچنین در بازی برابر تورینو در هفته آینده، برای صدمین بار در سری آ برای ویولا مربیگری خواهد کرد.

3- مارکوس آلونسو از فیورنتینا و چزاره بوو و عمر الکدوری از تورینو غایبان نبرد هفته آینده فیورنتینا در برابر تورینو خواهند بود. هر سه بازیکن در بازی های این هفته 4 اخطاره شدند.

2- با گلی که محمد صلاح در دیدار برابر ساسولو به ثمر رساند، تعداد بازیکنانی که در این فصل برای فیورنتینا گلزنی کرده اند به عدد 20 رسید. بدین ترتیب فیورنتینا به یک رکورد قابل توجه در این زمینه دست پیدا کرده است.

1- تیم جوانان فیورنتینا در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام ویارجو در برابر تیم ورونا تن به شکست داد تا فرصت حضور در فینال را از دست بدهد.