اخبار :: اخبار باشگاه

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و پاسکوال

2170 شماره اطلاع نامه : کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و پاسکوال 1393/11/29 کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و پاسکوال اخبار باشگاه :: اخبار کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و پاسکوال
کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و پاسکوال

کنفرانس مطبوعاتی مشترک مونتلا و پاسکوال

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه نبرد با تاتنهام از بازیکنانش درخواست کرده احترام خود به تیم حریف را نشان داده و با شخصیت مناسب در میدان حاضر شوند. مانوئل پاسکوال نیز ابراز اطمینان کرده که این دیدار آخرین بازی مهم او در ترکیب ویولا نخواهد بود.

تیم فیورنتینا روز پنجشنبه در یک دیدار بسیار مهم و حساس در رقابت های لیگ اروپا به مصاف تیم آماده تاتنهام خواهد رفت. وینچنزو مونتلا نیز همانند روند همیشگی یوفا، به همراه یکی از بازیکنانش در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک شرکت کرد که این بار قرعه به نام مانوئل پاسکوال افتاده است.
 

صحبت های وینچنزو مونتلا:

"مهم ترین مسئله این است که با اشتیاق وارد این بازی شویم و باید احترام خودمان به تیم مقابل را نشان دهیم، هر چند که هیچ ترسی از چنین تیم قدرتمندی نداریم. ما باید از لحاظ تاکتیکی کاملا آماده باشیم اما وضعیت روحی و روانی تیم حیاتی ترین مسئله در این بازی می باشد. به مصاف تیمی می رویم که قدرت زیادی دارد و ما شناختی از ورزشگاه آنها نداریم. مطمئن نیستم که این بازی مهم ترین بازی من باشد، چون من پیش از این در لیگ قهرمانان هم حضور داشتم. هدف ما این است که به پیروزی برسیم و به مسیرمان در اروپا ادامه دهیم که بازی فردا به ما تجربه و هیجان لازم را خواهد داد."

"به نظر من تاتنهام ترکیبی از فوتبال اسپانیایی و انگلیسی بازی می کند، همان طور که مربی آنها نیز اعلام کرده بود. آنها در حفظ توپ مهارت دارند ولی ضد حملات سریعی دارند پس با یک تیم کاملا آماده روبرو خواهیم شد. می دانیم که باید شخصیت مناسبی در این بازی داشته باشیم اگر می خواهیم که بازی برابری با حریف به نمایش بگذاریم. پیش از این زمانی که در فولهام بودم در برابر تاتنهام به میدان رفته بودم و در آن بازی هم اخراج شدم. من یک بازیکن حریف را با آرنج زدم ولی هیچ عمدی در کار من نبود. کوادرادو؟ عالی بود، یک معامله بسیار خوب برای تیم ما بود (با خنده)."

"درست است که ما یک بازیکن بزرگ را از دست دادیم ولی او را به یک تیم بسیار بزرگ فروختیم و باید به این موضوع افتخار کنیم. محمد صلاح نیز یک بازیکن بین المللی است که توانایی های زیادی داشته و خیلی زود با فوتبال ما آشنا شده است. تاتاروزانو؟ او دچار آسیب دیدگی شده و باید وضعیت او را بررسی کنیم ولی ما در این پست مشکلی نداریم. در صورتی که تاتا نتواند بازی کند، نتو آماده است که در ترکیب قرار بگیرد. خیلی چیز ها نسبت به 1 ماه پیش تغییر کرده است و نتو یک فوتبالیست حرفه ای واقعی است. ما مطمئنا به تصمیمات داور احترام خواهیم گذاشت و هیچ ترسی از قضاوت او نداریم."


صحبت های مانوئل پاسکوال:

"فکر می کنم جای کوادرادو به بهترین شکل در تیم پر شده است و صلاح بازیکن فوق العاده ای است. در برابر یکی از مدعی های قهرمانی بازی خواهیم کرد و باید بهترین نمایش را داشته باشیم. بازی سختی را در پیش داریم ولی هدف ما این است که لیگ اروپا و جام حذفی همانند سری آ تا آخرین مراحل پیش برویم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. هری کین بازیکن بسیار خوبی است و باید او را متوقف کنیم. ارزش این بازی برای ما بسیار زیاد است و من مطمئن هستم که این دیدار آخرین بازی مهم من در چنین سطحی برای فیورنتینا نیست. گومز مصدومیت های زیادی داشت اما حالا کاملا آماده شده و در اختیار تیم می باشد."