اخبار :: اخبار بازی ها

تاتنهام 1-1 فیورنتینا ؛ نمایش عالی ویولا و کسب تساوی ارزشمند در لندن

2171 شماره اطلاع نامه : تاتنهام 1-1 فیورنتینا ؛ نمایش عالی ویولا و کسب تساوی ارزشمند در لندن 1393/11/30 تاتنهام 1-1 فیورنتینا ؛ نمایش عالی ویولا و کسب تساوی ارزشمند در لندن اخبار بازی ها :: اخبار تاتنهام 1-1 فیورنتینا ؛ نمایش عالی ویولا و کسب تساوی ارزشمند در لندن
تاتنهام 1-1 فیورنتینا ؛ نمایش عالی ویولا و کسب تساوی ارزشمند در لندن

تاتنهام 1-1 فیورنتینا ؛ نمایش عالی ویولا و کسب تساوی ارزشمند در لندن

تاتنهام 1-1 فیورنتینا

روبرتو سولدادو (6)
خوزه باسانتا (35)

تیم فیورنتینا در دیداری که خیلی زود در برابر میزبان خود عقب افتاد، در نهایت با ارائه یک بازی تماشایی موفق شد تاتنهام را در وایت هارت لین متوقف کرده و به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهد.

اخبار تکمیلی به زودی ...

گل های روبرتو سولدادو و خوزه ماریا باسانتا در نیمه اول سرنوشت بازی رفت مرحله حذفی لیگ اروپا را مشخص کرد ولی درخشش تاتاروزانو در نیمه اول و بی دقتی مهاجمان ویولا در نیمه دوم نیز در کسب این نتیجه بی تاثیر نبود. مائوریسیو پوچتینو برای این دیدار در یک اقدام جالب، هری کین گلزن اول خود را از ترکیب خارج کرده تا روبرتو سولدادو از ابتدا به میدان برود. نیمکت نشینی موسی دمبله و اریک لاملا نیز از دیگر نکات قابل توجه بود. در سمت مقابل نیز وینچنزو مونتلا سرانجام از سیستم 2-5-3 استفاده کرده بود. تاتاروزانو برای این دیدار شرایط جسمی لازم را پیدا کرده و باسانتا نیز پس از غیبت در بازی ابتدای هفته، به خط دفاعی بازگشته بود.

تیم میزبان نیمه اول بازی را بسیار بهتر آغاز کرده و پس از اینکه در همان دقایق ابتدایی تاتاروزانو یک تک به تک را از سولدادو گرفت، این مهاجم اسپانیایی روی یک ضربه کرنر موفق شد به زیبایی دروازه را باز کند. پس از این گل تاتنهام به فشار خود ادامه داد و تقریبا 15 دقیقه طول کشید تا بنفش پوشان خودشان را در زمین پیدا کنند. گومز و صلاح نیز در موقعیت گلزنی قرار گرفتند ولی پس از 30 دقیقه تیم فیورنتینا به طور کامل مالک توپ و میدان شده و توانست فشار لازم را به حریف خود وارد کند. تا اینکه در روی بازگشت ضربه ایستگاهی دیدنی ماتی فرناندز، این باسانتا بود که کار را به تساوی کشاند. در ثانیه های پایانی این نیمه نیز ضربه ناصر چادلی در ریباند ضربه سر سولدادو به تیر دروازه برخورد کرد.

در نیمه دوم مونتلا تیمش را با سیستم 3-3-4 روانه میدان کرد که همانند دفعات گذشته باز هم تاثیر فراوانی در عملکرد تیم داشت. در این نیمه تاتنهام هرگز نتوانست خطرات نیمه اول را تکرار کند و این ویولا بود که بار ها و بار ها با ضد حملات سریع خود، خط دفاعی حریف را مورد تهدید جدی قرار می داد ولی بی دقتی و نمایش خوب مدافعین میزبان باعث شد تا هیچ کدام از این ضد حملات پر تعداد نتیجه ندهد. مونتلا از آلونسو، بادلی و ایلیچیچ نیز به جای پاسکوال، والرو و گومز در میدان استفاده کرد ولی با وجود اینکه حرکات سریع تیم ادامه پیدا کرد تغییری در نتیجه حاصل نشد. در سمت مقابل ورود لاملا و هری کین نیز نتوانست باعث ایجاد موقعیتی جدی برای تیم میزبان شود.

در هر صورت این بازی تماشایی که با نمایش بسیار عالی بنفش پوشان همراه بود با تساوی به پایان رسید تا فیورنتینا با روحیه ای خوب به فکر دیدار برگشت باشد. حالا ویولا باید برای دیدار حساس در سری آ و در فلورانس مقابل تیم تورینو آماده شود، دیداری که برای سرنوشت فیورنتینا در سری آ بسیار مهم و حیاتی می باشد. سپس شاگردان مونتلا بار دیگر برای بازی با تاتنهام آماده خواهند شد.


ترکیب تیم تاتنهام (1-3-2-4):

لوریس – دیویس – فازیو – ورتونگن – والکر – پائولینیو (ماسون) – بن طالب – تاونسند (لاملا) – اریکسن – چادلی (کین) – سولدادو


ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا (2-5-3):

تاتاروزانو (7.5) – ساویچ (6.5) – گونزالو (6.5) – باسانتا (7.5) – خواکین (7) – ماتی (7) – پیزارو (7) – والرو (6.5) – پاسکوال (6) – صلاح (7.5) – گومز (6) / آلونسو (6) - بادلی (6) - ایلیچیچ (6) / مونتلا (7)