اخبار :: اخبار باشگاه

نباید در برابر تورینو دچار اشتباه شویم

2174 شماره اطلاع نامه : نباید در برابر تورینو دچار اشتباه شویم 1393/12/02 نباید در برابر تورینو دچار اشتباه شویم اخبار باشگاه :: اخبار نباید در برابر تورینو دچار اشتباه شویم
نباید در برابر تورینو دچار اشتباه شویم

نباید در برابر تورینو دچار اشتباه شویم

وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا بازی برابر تورینو را یکی از سخت ترین بازی های فصل تیمش دانسته و به شاگردانش هشدار داد دچار اشتباه نشده و هرگز در این دیدار به بازی برگشت برابر تاتنهام فکر نکنند.

تیم فیورنتینا که پنجشنبه گذشته در یک نمایش بسیار عالی موفق شد تیم تاتنهام را در وایت هارت لین متوقف کند، حالا باید بار دیگر در سری آ به میدان رفته و در مقابل تیم قدرتمند و آماده این روز ها یعنی تورینو قرار بگیرد. مونتلا از بازیکنانش خواسته که نگرش لازم برای این بازی حساس را به درستی پیدا کنند:

"ما همیشه باید نگرش درستی در بازی داشته و به تمرکز لازم دست پیدا کنیم. تورینو در فرم بسیار خوبی قرار دارد و 11 بازی است که شکست نخورده اند. ما هرگز نباید با فکر کردن به بازی برگشت برابر تاتنهام، دچار اشتباه شویم. ما باید راه و روش مناسب این بازی را پیدا کنیم و فکر می کنم به همین دلیل، این بازی یکی از سخت ترین بازی های ما خواهد بود. تورو در ضربات ایستگاهی بسیار تعلیم یافته و با مهارت کار می کند و تعجبی ندارد که کمیل گلیک یکی از گلزن ترین مدافعین سری آ باشد."

"خوشحالم که عمر الکدوری در این بازی غایب است، چون او ویژگی هایی دارد که می توانست برای ما مشکل ساز شود اما غیبت او باعث ضعف کیفیت تورینو نخواهد شد. در حرفه ما انتقاد همیشه وجود دارد و در گذشته نیز این اتفاقات رخ داده است. ما گاهی اوقات مورد تمجید نیز قرار می گیریم و فکر می کنم کار من این است که توازن لازم را ایجاد کنم. جریمه باباکار؟ این یک اشتباه بچگانه از این بازیکن جوان بود. آن اتومیبل متعلق به پدرش بود و از او خواسته بود که اتومبیلش را که بد پارک کرده بود جابجا کند و ناگهان توسط پلیس متوقف شد!"

"این چیزی بود که به ما گفته شده و باید آن را باور کنیم. با این حال تصمیم گیری در مورد جریمه او و حضورش در بازی فردا، به عهده باشگاه می باشد. والرو؟ او برای بازی پنجشنبه برابر تاتنهام استراحت خواهد کرد ولی پیزارو شرایط حضور در بازی فردا را دارد. صلاح؟ من مطمئن نیستم که صلاح بتواند 4 بازی پیاپی فشرده را به میدان برود ولی او یک تضمین واقعی را به من می دهد. ایلیچیچ؟ از زمانی که تصمیم به ماندن در تیم گرفت، با انگیزه تر شده است و امیدوارم دیگر شاهد اعتراض هواداران در ورزشگاه نسبت به او نباشیم."