اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 1-1 تورینو ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته برای ویولا

2175 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1-1 تورینو ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته برای ویولا 1393/12/03 فیورنتینا 1-1 تورینو ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته برای ویولا اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 1-1 تورینو ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته برای ویولا
فیورنتینا 1-1 تورینو ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته برای ویولا

فیورنتینا 1-1 تورینو ؛ حسرت موقعیت های از دست رفته برای ویولا

فیورنتینا 1-1 تورینو

محمد صلاح (85)
جوزپه ویوس (87)

در دیداری که باباکار یک پنالتی را از دست داد و 85 دقیقه طول کشید تا فیورنتینا توسط محمد صلاح به گل دست پیدا کند، گل دیر هنگام جوزپه ویوس بازی را به تساوی کشاند تا تنها حسرت موقعیت های از دست رفته برای ویولا باقی بماند.

اخبار تکمیلی به زودی ...

دو تیم فیورنتینا و تورینو پس از نمایش خوب در لیگ اروپا در حالی به مصاف هم رفتند که هر دو مربی به تعدادی از ستارگان خود استراحت داده بودند. با این حال ویولا در طول 90 دقیقه عملکردی برتر از حریف داشت ولی در نهایت با از دست دادن چندین موقعیت عالی، فقط یک تساوی را کسب کرد. نکته قابل توجه و امیدوار کننده این دیدار نمایش بسیار خوب بادلی و ایلیچیچ بود که به نظر می رسد سرانجام توانسته اند خود را در ترکیب تیم جای دهند اما پنالتی از دست رفته باباکار در نهایت 2 امتیاز ارزشمند را از ویولا گرفت.

وینچنزو مونتلا که همچنان روسی، برناردسکی و لوپاتلی را مصدوم می بیند، برای این دیدار نیز بورخا والرو را به دلیل مصدومیت و مارکوس آلونسو را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت تا با سیستم 2-1-4-3 تیمش را راهی میدان کند. بدین ترتیب، تومویچ، روزی، بادلی، آکوییلانی، وارگاس، ایلیچیچ و باباکار فرصت حضور در ترکیب اصلی را بدست آوردند. در سمت مقابل نیز جام پیرو ونتورا که به دنبال اولین پیروزی برابر مونتلا بود، بوو، الکدوری و گونزالز را در اختیار نداشت و از زوج مکسی لوپز و فابیو کوالیارلا در خط حمله بهره می برد.

تیم فیورنتینا 20 دقیقه ابتدایی را طوفانی آغاز کرد و در همان ابتدا توسط ایلیچیچ و دیامانتی ضرباتی را به سمت دروازه حریف روانه کرد ولی پنالتی زود هنگام تیم که به دلیل خطای بناسی روی بادلی بدست آمده بود، توسط باباکار از دست رفت. سپس تیم تورینو بازی را تنها برای چند دقیقه در اختیار گرفت و یک بار توسط مکسی لوپز خطرناک ظاهر شد که تاتاروزانو ایستادگی کرد. پس از آن باز هم این ویولا بود که مالک میدان شد، با این حال بی دقتی مهاجمان در ضربات آخر و دفاع خوب تیم میهمان باعث شد که در نیمه اول گلی برای ویولا به ثمر نرسد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم خواکین جای روزی را در میدان پر کرد و حملات تیم شکل گسترده تری به خود گرفت ولی باز هم صلابت لازم برای گلزنی در تیم دیده نمی شد. ورود صلاح به جای دیامانتی جان تازه ای به خط حمله تیم داد و سپس جیلاردینو جای باباکار را پر کرد تا با همکاری این دو بازیکن، محمد صلاح با پای راست دروازه را باز کند. اما در حالی که ویولا قصد تدارک یک حمله دیگر پس از گل را داشت، در یک ضد حمله، جوزپه ویوس در بازگشت ضربه مکسی لوپز که زیبایی توسط تاتاروزانو مهار شده بود، بازی را به تساوی کشاند.

تلاش ویولا در ثانیه های پایانی هم نتیجه نداد تا در دیداری که بنفش پوشان استحقاق پیروزی حتی با چند گل را داشتند، در نهایت فقط 1 امتیاز از این دیدار کسب کنند. بدین ترتیب ویولا 39 امتیازی شده و با توجه به پیروزی این هفته لازیو، با یک پله سقوط در رتبه پنجم جدول جای گرفت. بازی بعدی فیورنتینا در لیگ اروپا برابر تیم تاتنهام خواهد بود و سپس در سری آ باید با یکی دیگر از نمایندگان ایتالیا در لیگ اروپا، یعنی اینتر در میلان به رقابت بپردازد.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو (7) – تومویچ (5.5) – گونزالو (7) – باسانتا (6) – روزی (5.5) – بادلی (7) – آکوییلانی (5.5) – وارگاس (5.5) – ایلیچیچ (7) – دیامانتی (6) – باباکار (5.5) / خواکین (6.5) – صلاح (7.5) – جیلاردینو (-) / مونتلا (6)


ترکیب تیم تورینو:
پادلی – پرس  – یانسون – ماکسیمویچ – مورتی – مولینارو – ویوس – بناسی (گاتزی) – فارنرود (آمائوری) – کوالیارلا (مارتینز) – مکسی لوپز