اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 5 اسفند)

2178 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 5 اسفند) 1393/12/05 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 5 اسفند) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 5 اسفند)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 5 اسفند)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 5 اسفند)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

پیشنهاد 20 میلیونی منچستر برای ساویچ ؛ تمرینات ویژه برای ضربات پنالتی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

10- مارتین یورگنسن ستاره سابق باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی به کادر فنی تیم ملی دانمارک پیوست. بدین ترتیب هافبک خلاق سال های نه چندان دور ویولا حالا یکی از همکاران اولسن می باشد.

9- طبق قوانین خاص یوفا، تیم فیورنتینا می تواند آنتونیو روزاتی را به لیست یوفا به جای تاتاروزانو مصدوم وارد کند. اما این امر تنها در صورتی محقق می شود که طبق نظر کمیته پزشکی یوفا، مصدومیت تاتا اثبات شده و زمان آن کمتر از 1 ماه نباشد. بدین ترتیب روزاتی می تواند به لیست اضافه شده و برای 1 ماه جای تاتاروزانو را پر کند. این قانون فقط در مورد دروازه بان ها به اجرا گذاشته خواهد شد ولی باز هم بعید به نظر می رسد که مونتلا تصمیمی برای انجام دادن آن داشته باشد.

8- بنا بر تصمیم یوفا، حسین گوچک برای قضاوت دیدار فیورنتینا و تاتنهام انتخاب شده است. ایسوی مصطفی، اورکن آکتس، کالکاوان و باریس سیمسک همگی از ترکیه نیز این دارو ترک را همراهی می کنند.

7- پائولینیو هافبک برزیلی تیم تاتنهام اعلام کرده در زمستان گذشته در آستانه جدایی از این تیم قرار داشته و تیم های فیورنتینا، یوونتوس، اینتر، میلان، والنسیا و سویا خواهان او بوده اند.

6- مائوریسیو پوچتینو مربی تیم تاتنهام تصمیم دارد پس از بازی با فیورنتینا، تیمش را در فلورانس نگه دارد تا پیش از بازی با چلسی، اردوی کوتاهی را در این شهر برگزار کرده و با آمادگی کامل به مصاف شاگردان خوزه مورینیو برود.

5- کانون هواداران جوزپه روسی در نیویورک از تمامی علاقمندان به ستاره تیم فیورنتینا دعوت کرده که برای روز 22 مارس که مصادف با دیدار ویولا با اودینزه در لیگ نیز می باشد، به فلورانس سفر کرده و گرد هم جمع شوند.

4- روزنامه انگلیسی زبان مترو امروز از آمادگی تیم منچستر یونایتد برای پیشنهاد 20 میلیونی برای خرید استفان ساویچ خبر داده است. پیش از این بارسا نیز برای این بازیکن ابراز علاقه کرده بود.

3- سه پنالتی از دست رفته ویولا در این فصل باعث شده نگرانی های زیادی برای بازی برگشت با تاتنهام ایجاد شود. به همین دلیل گفته می شود تمرینات ویژه ای برای ضربات پنالتی از سوی کادر فنی برای این دیدار حساس در نظر گرفته شده است.

2- باشگاه تاتنهام در بیانیه ای رسمی در وب سایت خود از هوادارانش درخواست کرده در سفر به فلورانس، تمامی قوانین را رعایت کرده و در بازی پنجشنبه شب مشکل ساز نشوند.

1- قطعی شدن حضور نتو در بازی با تاتنهام به دلیل مصدومیت تاتاروزانو باعث شده تا گاتزتا از تیتر "یک یوونتوسی درون دروازه ویولا" استفاده کند. به احتمال زیاد نتو در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد راهی یوونتوس خواهد شد.